Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.03.15 11:17



Екне не се поддавай на времето, гледай да ти е светло в душата.Особенно сега когато трябва да даваш кураж и обич на татенцето ти. Но ти си герой момиче и нема начин да не се справиш. Успех.Целувки на хубавото ти мъжле.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.03.15 15:23



Не, още не са му сложили стенда. Не се вижда като камък запушването на снимката. Но се предполага, защото той има подагра и е предразположен към образуване на уратни. В понеделник ще го огледат отвътре и ще опитат да вушнат JJ стенда. Ако е камък и не може да мине JJ ще опитат да го разбият. И ако се налага ще го дренират през кожата. Много се проточи с консервативния подход. И нищо не се знае още. За това ми е свито сърцето.

А вие как се справяте, Ефи? Подобрява ли се положението? Дано! Дано!!!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.03.15 15:26



Благодаря ти, Флорче!

Пък мъжлето ще трябва Оли да го цунка, че е по-близо до него





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.03.15 02:27



Екна, миличка, стискам силно палци!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.03.15 06:21



Ще се оправи,но с литотрипера може да го боли повече,извинявай но като вида бъбреци и


Не сме добре,нямаше ги резултатите,и чакам сега понеделника,имам чувството че с минути се влошава.Дано тръгнат нещата най накрая...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: EFO75]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано15.03.15 14:57



Ооо, няма край... тъкмо се окопитим ние и се случва нещо с близките ни...


Ekna, Efo, прегръщам ви! Дано всичко е ОК в крайна сметка!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: anetoh]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано17.03.15 13:32



Ето алгоритъм за справяне :

,,Просто го правиш. Насилваш се да се изправиш. Караш единия крак да стъпи пред другия и, по дяволите, не оставяш проблемите да те победят. Бориш се. Плачеш. Проклинаш. След това се захващаш да живееш. Така съм го правила винаги. Няма друг начин."


Не съм Елизабет Тейлър ,но и аз го правя така.

Редактирано от Tia maria на 17.03.15 13:34.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: N O6O6]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.04.15 15:41



Вдигам темата, да по мрънкам малко, макар, че хич не обичам да мрънкам. Днес ходих на кожен лекар и ми казаха, че е херпес зостер. Водят ме в болница, но ми вливат система и пия хапчета. Плюс това и Оксикорт за пръскане. Надявам се да се оправя до другия петък, че ще си идват децата за годишнина на майка ми и се притеснявам за внучката. Нещо ми се развали Великдена, още се чудя кога да боядисвам яйцата. А и не знам за тези дни ще се оправя ли, или ще разваля всички празници. Ако някой знае нещо за по-бързо оправяне да пише. Гадно ми е и реших да си помрънкам.
А на вас желая прекрасни Великденски празници!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.04.15 19:57



Маммита, много упорит е този херпес, но ако и ти си упорита, ще му видиш сметката!


Тук ти предлагам само щадящи средства, които можеш да използваш без странични ефекти.
На твое място щях да използвам всички, защото част от тях се борят със самия херпес,
другите - засилват имунната система, за да се включи и тя в борбата:

1. Рус Токсикодендрон 9 СН (или 15 СН, или 30 СН) - хомеопатично

2. - по 500 мг от аминокиселината L-лизин, приемани до 4 пъти на ден на гладно, може да даде чудесни резултати.

3. Смесваш 5 капки масло от мента със суров мед. След това прибавяш тази смес към силна отвара от градински чай или розмарин. Изплакваш устата си с тази отвара по няколко пъти на ден. Това регулира рН на устата и лекува инфекцията. Дневната употреба може да предотврати пробиването на херпесите.

3. Памучен тампон, напоен с масло от чаено дърво, поставяш върху херпеса за убиване на вируса, след което за омекотяване е добре да го намажеш с лавандулово масло и гел от алое (опитай само с лавандулата, ако ти е трудно да се снабдиш с алоето).

4. Витамин С на прах (натурален, цена около 6 лв за 100 г)

5.

7. Прополис (клеева тинктура) - 20 капки се разреждат в 50 мл вода или мляко, които се приемат 3 пъти дневно 1/2 - 1 час преди хранене.

8. Пчелен прашец - 1 суп. л. прашец с 2 суп. л. мед и 1 суп.л. лимонов сок, разтворени в хладка вода преди хранене.

Успех, Маммитка, и ни дръж в течение!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.04.15 20:46



Благодаря ти, Джул. Надявам се да премина и това. Щв пробвам от твоите рецепти. Яд ме е само, че ползвам алтернативи за имунитет-и пак ме хвана, но ще се оправя. Целувки!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.