Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Celltramax Powderнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано12.08.14 22:55



Celltramax Powder





http://bodygenex.com/products_detail.php?myproid=Mg==














Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Celltramax Powderнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано12.08.14 23:14



Ето тук има отзиви на хора които ползват диетата на Будвиг, отваряй и чети. Има и други алтернативни лечения, информация, някой познати, други не толкова, усех





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Какво се случва през нощта в организма нинови [re: kaloyana_-177704]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано13.08.14 01:56



Благодаря ти за инфото Кали, ами така е трябва да се подлага всичко на съмнение, че те и търговците и дистрибуторите на добавки и на уж лечебни препарати като някакви хиени само се чудят чие портмоне да захапят, от десет бари вода носят и в сто сайта ще си платят реклама да им направят, а като нищо и истории на излекувани да си съчиняват. Някой като ме чете ще каже "тая пък голям песимист" ама пък и все пак дори и нещо да ни е направило впечатление, хубаво е да се обмисли добре, дори и на първо четене да ни е очаровало. Та най-добре да се чете и да се пита и да се мисли преди да се приема нещо, че то всичко колкото и полезно да е, не се знае дали не е и вредно или пък безполезно. Ама пък с тези добавки верно голяма реклама са си направили бе Кали, чак ме впечатлиха, тия за пет-десет минути ми земаха акъла. то само ползи без вреди бе човек, ама що така няма отзиви по форуми, айде българските форуми да ги прескочим ама и в чуждестранни не видях , взех да си мисля ако е толкова лечебна тази добавка белким няма да напише някой да се похвали, че се е излекувал от нещо, или не им се споделя на хората, де да знам, ще изчакам да кажеш усетила ли си някакъв ефект.

Това:

и аз го четох по-рано вечерта, но леко скептично погледнах нещо на него, щото то всъщност има и вероятност да са някакви измислени истории на сайта, в който продават въпросните добавки, дали наистина е така или са само съчинени неща, за да си продават продуктите по-лесно, не съм много сигурна, ама пак казвам това си е лично мое мнение не оспорвам нищо, всеки си преценява сам за себе си.
а на последните два линка ми се струва, че са си техни фирмени реклами.

Ако случайно реша да пробвам, щото аз първоначално се понавих а после нещо се поотказах, е не съм напълно се отказала де, ама имам нужда да помисля малко, аз и без това сега други неща пия, та ако реша най-много да си взема едно шишенце да видя за какво става на въпрос, не ща да се презапасявам. То си трябва и консултация със специалист дет си разбира дозировката, чета че при някои много силна детоксикация им се получавала та им намалявали капките, при всеки е различно предполагам. Значи ти горе долу доколкото разбирам месец ги приемаш вече, но ако наистина действа не би ли трябвало да усещаш поне лек ефект положителен по един или по друг начин?



Ох, така като съм го написала излиза все едно видиш ли Кали толкова време отдели да й дава линкове, а пък тази Тони се докърти да подлага на съмнение всичко, като чели някой ме кара да ги пия, уж се бях ентусиазирала в началото, ама какво да направя такава съм си, верно ентусиазирах се първо, попрочетох това онова за тия добавки, но сега имам нужда да ми се уталожи информацията пък ще видим.

Благодаря ти Калоянче за отделеното време, оценявам труда ти, аз съм ти казвала, че се възхищавам на хора, които се интересуват и четат много, щото информацията е ценно нещо, ти отделяш време да споделяш инфо и това се оценява.

Мисля си, колко би било полезно за всички ни, да пишат повече хора във форума, не само да преглеждат какво ново има в клуба, да има някаква дискусия, всеки да си каже мнението за дадено било то лечение или добавка, за всички ще е от полза. верно то с годините повечето неща са дъвкани и предъвкавани, ама пък все излиза и нещо ново, пък и ей така да има повече разговори в този форум повече гледни точки, колко пъти попадам на стари теми, еми то като видиш няколко мнения на различни хора по дадена тема, от различни гледни точки, и някак си си извадиш извод и за себе си, ама то всеки си има и лични ангажименти, проблеми и задължения освен този форум и така.

Здрави да сме, това е най-важното!

Спокойна нощ!



Тема Re: Celltramax Powderнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано13.08.14 02:24



"... отваряй и чети..."

Слушам шефе!





Да, погледнах сайта, има и за артемизина, за който Джул писа, има и за моя любим черен кимион дето не може да се разбере с чувствителния ми стомах, та малко съм спряла маслото и ползвам само семената като подправка. Между другото взела съм си килограм от семената от черен кимион и са ми в повече, ако на някой са му нужни да ми пише на лични - с удоволствие ще пратя.


А тази Будвиг е голяма симпатяга, толкова благородно и добронамерено излъчване има, че как да не й повярваш, особено с толкова излекувани с нейния метод, ама то трябва да се спазва стриктно абсолютно всичко от диетата й и в никакъв скучай веднъж започната не трябва да се прекъсва за повече от ден-два (сигурно знаете) поне така съм чела аз, и аз вярвам на Будвиг метода, но както и той така и Герсон терапията все изключват месото, пък аз без месо правих опит, но на мен безмесния режим не ми понася, та затова си правя най-вече изварата с лененото масло + разните му там здравословни хранения т.н., намерила съм си и от доста време си ползвам едно немско био сертифицирано продават го на доста места вече, та джуркам в блендера и си заливам салатките, голяма вкуснотия.


Успех и на теб!




Тема Re: Какво се случва през нощта в организма нинови [re: TNBC]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано13.08.14 06:14



Тони, благодаря за топлите думи.

Би ли споделила какво направи със сцентиграфията, имаш ли резултат, тревогите отшумяха ли, сега как се чувстваш.

Мисля, е трябва да се пише в клуба, да се дискутира, да се споделя, но май няма желаещи, като че ли всички се умориха от дъждове, наводнения, политика, омаскаряване, безпаричие, стрес и безотговорност. Сигурно има и друго. Хората са тотално объркани и нямат нито желание, нито настроение за писане. Така лека по лека нещата замират, и както казва Джул, един ден може да се събудим с табелката ЗАТВОРЕНО. Аз се старая да мърдам темите, но май нямам последователи. Знам, че четеш, вклювай се и ти, пускай инфо, дано стане заразително по някакъв начин, че иначе ло-шо.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Селски ЕКО магазин в Софиянови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано13.08.14 06:25



Условия за поръчка


1. Всички продукти се доставят от нивата или мандрата директно до адрес на клиента в гр.София.

2. През цялата седмицата събираме поръчки от клиенти, които са заявни от сайта ни www.selskimagazin.com

3. Всяки Вторник, Четвъртък и Неделя пътуваме до чифлиците ни в страната.

4. Разнасянето на поръчки по домовете и офисите на клиентитe в гр. София се извършва всеки ден от 9:30 до 21:30 часа.
За да можем по-бързо да изпълним завката Ви, моля да ни изпращате пълен и подробен адрес за доставка от 9:00 до 18:00 часа.
Вечерните задръствания много ни забавят в изпълнението на доставките.

5. Във "FaceBook" страницата ни публикуваме информация за начина на отглеждане на зеленчуците, грижите и храната за животните и актуални снимки от чифлиците.

6. Всички получени заявки се обработават и изпълняват по реда на получаването им. В деня, в който ще Ви доставим продуктите ще Ви се обадим по телефона за да уточним удобен за клиента час на доставка.

7. Ако за конкретна дата продуктите свършат, заявката я изпълняваме със следващата доставка на хранителни продукти в гр.София.

8. Доставка до адрес в гр.София - 1.50 лв.

9. Издаване на данъчна фактура при заплащане с кредитна карта.


www.selskimagazin.com
E-mail: selskimagazin@abv.bg
изработен от PORTOKAL.biz


Какво хубаво козе сирене имате тук

, разни рецепти като тази










Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Факт или мит: Растителните и животинските омега-3нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано14.08.14 00:35



Факт или мит: Растителните и животинските омега-3 мазнини са еднакво ефикасни




Това е МИТ.

В битката между растителните омега-3 мазнини и животинските омега-3 мазнини, тези от животински произход са явният победител. Ако сте ваган или вегетарианец и се надявате да си осигурите приличен прием на омега-3 мазнини от лен, коноп или тиквени семки, вероятно вие не набавяте на тялото си есенциалните мастни киселини, от които то се нуждае.
Видове Омега-3 мазнини

Омега-3 мазнините биват възхвалявани за техните противовъзпалителни свойства и са доказали, че помагат в лечението на и предпазването от:

Сърдечносъдови заболявания

Недостиг на есенциални мастни киселини в ранна детска възраст (развитие на ретината и мозъка)

Преждевременно раждане

Рак (на гъдата, дебелото черво и простатата)

Автоимунни заболявания

Болестта на Крон

Лека хипертония

Ревматоиден артрит

Болестта на Паркинсон

Има три вида омега-3 мастни киселини: DHA (докозахексаенова киселина), EPA (ейкозапентаенова киселина), и ALA (алфа-линоленова киселина). Тялото ви не може да произвежда мастни киселини само, то зависи от вас да му осигурявате тези основни хранителни вещества. Не всички омега мазнини обаче предоставят еднакви ползи. Омега мазнините DHA и EPA са онези, които са доказали, че се борят с горепосочените заболявания.

Растителни омега-3 мазнини срещу животински омега-3 мазнини

Извличаните от растения омега мазнини като тези от лененото семе и ядките са богати на ALA, не на DHA или EPA. ALA се преобразува в тялото ви в DHA и EPA, но в такова ниско съотношение, че на практика няма никакво значение. По-малко от 5% от ALA се преобразува в EPA, и по-малко от 0.5% – в DHA! А с консумирането на големи количества ALA няма да наваксате това незначително количество. Източниците на растителни омега мазнини също така изискват адекватни нива на цинк, желязо и пиридоксин за преобразуването, а недостигът на едно или повече от тези хранителни вещества е често срещан, особено сред веганите/вегетарианците.

Животинските омега киселини като тези от риба, рибено масло, масло от черен дроб на треска и масло от крил, обаче, съдържат големи количества DHA и EPA… и те не се нуждаят от преобразуване! Добавянето на морски/речни студеноводни риби към храната осигурява приема на омега-3. Можем също така да взимаме хранителни добавки с рибено масло или масло от крил. Маслото от крил има 48 пъти по-голяма антиоксидантна сила от рибеното масло и освен това съдържа астазантин, антиоксидант, който усвояването на DHA и EPA от тялото.

Даника Колинс



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Раковите клетки имат помощницинови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.14 10:32



За усиления растеж на раковия тумор са необходими специални клетки,
които да му помогнат да се справи с неблагоприятните условия на средата:



"Совите не са това, което са..."

Тема ***Здравето зависи от чистотата на лимфата ни!***нови [re: *jull**]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано14.08.14 16:29



Татяна Костадинова: Здравето зависи от чистотата на лимфата ни!


Ракът всъщност е лимфни възли, пълни с паразити, а клетките, унищожени около тях, са резултат от размножаването им



Татяна Костадинова е магистър по химия от СУ „Св. Кл. Охридски”, дългогодишен преподавател, бивш зам.-министър на образованието и на младежта и спорта в различни правителства. Основател и председател на Управителния съвет на Сдружение „Духовно огледало”.

Тя е създала и изпробвала върху себе си терапия, основаваща се на приема на преварена урина, правене на компреси всеки ден на определени места по тялото и ежеседмични клизми за прочистване на дебелото черво. Г-жа Костадинова е убедена, че ако не е направила тази терапия в продължение на 2 години, сега нямаше да е между живите. Тя е имала доста сериозни здравословни проблеми, които вече са останали в миналото. Подробности за същността на метода си магистърът по химия е събрала в книгата си „Пътят на лимфата – ключ към живота”, която вече е на пазара.


- Г-жо Костадинова, бихте ли разказали как започнахте работа по създадената от вас терапия?
- Имах проблеми с лимфната система – бучки по половината част от тялото ми. Първоначално бяха на едната гърда, отидоха под мишниците, под шията, най-накрая се яви една бучка на ушната мида. В същност на ухото се появи уплътнение, вътре в улейчето на ушната мида. Резултатите от медицината не ме окуражаваха и реших да търся помощ по логиката, че това, което го е донесло до ухото това нещо, то и ще го отнесе. А какво тече в човешкото тяло – кръв и лимфа. Направих изследване на кръвта, резултатите бяха в рамката на нормата. Така остана вариантът за проблем с лимфата. Проверих по системата на китайските меридиани кой има отношение към кръвта и лимфата. Оказа се, че една от крайните точки на меридиана на бъбрека, който започва от върха на малкия пръст на крака, завършва на края на ушната мида. Реших, че ще правя терапията с преварена урина, защото тя самата е продукт на работата на бъбреците. Това е по метода на подобието – подавам варена урина на ушната мида от задната част, където завършва меридианът на бъбрека и се оказа и зоната на всички кръвотворни органи, и отговарящи за пречистването на кръвта – сърце, черен дроб, далак, бъбреци. Върху тампони с памук, отгоре с найлонче, си слагах компресите периодично на ушната мида отзад. Започна да тече първо лимфа, след това гной, което доказа, че има инфекция. Това течеше, докато изтече чиста кръв и само се затваряше след това. Започнах и да пия по една глътка преварена урина, но само от сутрешната. Правех си и компреси на ходилата – там има зони на всички органи и така изтича отрицателната енергия от нас. Също така терапията се съчетава с клизми 1-2 пъти седмично, задължително е и дебелото черво да се прочиства.

- Тези рани на ухото големи ли бяха?
- Ухото ми стана на рани. Една зона се изчисти и започва следващата. На никой от следващите хора, които са приложили моя метод, не се получи по този начин, което означава, че моето състояние е било много страшно. Периодично започнаха да се явяват кризи – може да те втриса, да получиш разстройство, да повръщаш. Т.е. всички възможни видове изхвърляне от тялото на токсини. В един момент започнах да изваждам бели пашкулчета в изпражненията, бяха големи колкото нокът.

Това се оказаха паразити,

имам ги снимани в книгата. Те се капсуловат и се изхвърлят – от някои излизат червеи, глисти.

Това го има и при хората, които го правиха метода след мен. Пълни сме всички с паразити. Ракът се оказва инфектирана лимфа. Най-големите кризи са, когато настане масово унищожаване на паразитите – те не се дават. На мен ми се активира тимусната жлеза – и оттам започна да тече подобно нещо. Започна едно прочистване, меридиан по меридиан, върви от краката до върха на главата.

Всичко това искаше да покаже, че лимфата е течният носител на енергиите. Пътят на лимфата е пътят на енергийните меридиани в човешкото тяло всъщност. Като дойде времето за меридиана на черния дроб, се активира бучката на гърдата ми – тя се отвори. И не само тя, а и всички млечни жлези. Всъщност раковите клетки са само резултат от метаболизма на паразитите, които се намират в съответния лимфен възел. Всичко, което е в близост до тях, от тези отрови се променя. Доказано е, че тези клетки не предават инфекция, не се размножават сами, а се увеличават, защото паразитите се увеличават.

Един меридиан се прочиства за 2-3 седмици. Моята терапия продължи около 2 години, но аз 1 ден не съм си останала вкъщи, даже съм пътувала в чужбина, когато ми беше активирана гърдата. Раната боли малко, но нямаше как. Слагах си марли и превръзки, защото течът е страхотен. Когато организмът ги изхвърли извън тялото, мигновено имунната система се засилва. Всъщност хората трябва да положат усилия да си прочистят лимфата, след това имунната система сама си върши работата. Затова съм написала, че пътят на лимфата е ключ към смъртта в едни и ключ към живота в други случаи. Посоката на завъртането му се определя от чистотата на лимфата. Аз избрах ключа към живота. Оказва се, че лимфата е основен носител на здравето на човека. Задължително в нея има паразити – това са бактерии, гъбички, глисти и т.н., които са част от нас. В мига, в който падне имунната ни защита, те започват да оживяват и да се развиват. Тогава вече лимфата от задръстена става инфектирана. Всъщност това е причината за най-тежките заболявания. Ракът е лимфни възли, които са пълни с паразити, а клетките, унищожени около тях, са резултат от размножаването им.

Паразитите се движат по меридианите на човешкото тяло

чрез лимфата – това е кръговрат на смъртта. Никой не умира от самия рак, а от токсините.

- Защо изведнъж ракът стана епидемия според вас?
- Защото най-големият катализатор на паразитите е лъчението – ние живеем в страхотно енергийно поле - окабелени жилища, всички сме с телефони, даже по няколко. Затова колкото повече технологиите се развиват, те водят до бум в развитието на паразитите. Те се размножават по този начин, много обичат алкохол и сладко също така.

- Не ви ли беше страх от всичко, което сте преживели?
- Ако бях отишла на лекар, да съм умряла досега 1000 пъти. Не ме беше страх, защото бях убедена, че това е истината
Още 20 души прилагаха моя метод, те се прочистиха за около 3 месеца. Лаймска болест в момента е туширана напълно – 7 месеца отне терапията (б.а. виж карето).

Първа в човешкия ембрион се образува лимфата. Тя притежава уникална за всеки индивид вибрация. Урината на създадения от ембриона човешки плод също притежава определена честота на трептене. Двете честоти на трептене – на лимфа и урина на плода, са в абсолютен синхрон, който е уникален за всеки човешки организъм. В резултат на всичко това въведох персонален енергийно-вибрационен код, който осигурява нашето здраве и отговаря за пълноценна и добре функционираща имунна система. Нарушаването му води до здравословен проблем. Стремежът на преварената урина, подавана в организма чрез компреси на ушните миди и пиене по схема, е чрез своята вибрация да върне първоначалния вибрационен код на лимфата в организма. Това е същността на метода ми.

Технология на метода:

Подготвителният период е добре да продължи 10-14 дни, през което време организмът да бъде почистен и подготвен за предстоящата терапия. Добре е да се приложи очистваща хранителна диета – месото и мазнините да са силно ограничени. Приемът на алкохол по време на терапията не е препоръчителен, както и приемането на витамини и хранителни добавки.
Започва се с 1 прием на сутрешна урина, която се преварява, на гладно, по 3 глътки.

Друга съществена част от подготвителния период е прочистването на дебелото черво, което се прилага и по време на цялата терапия 1-2 пъти седмично чрез клизма.

Препоръчително е в този период да се пият много течности и най-вече вода – 1,5-2,5 литра дневно, както и отвари от билки.

Преварената урина се приготвя, като предварително събраното количество сутрешна средна урина се налива в съд и се вари, докато остане една трета от първоначалния обем. Така след първите 2 седмици подготвителен период, започва да се пие сутрин на гладно и вечер преди лягане по 1 голяма глътка преварена урина. Поставят се и компреси, напоени със същата урина, върху задната част на ушните миди, зад ушите, както и върху ходилата, а също и клизма. През 5-та и 6-та седмица се пият по 2 глътки, 3 пъти дневно, преварена урина, повтарят се и другите действия. Седмици 7, 8 и 9 – пиене по 3 глътки преварена урина, 3 пъти дневно, компреси и клизми.

Седмица 10, 11 и 12 – пиене по 1-2 глътки преварена урина, 2 пъти дневно, компреси и клизми


Маргарита Благоева



Източник:





Тема Re: ***Здравето зависи от чистотата на лимфата ни!***нови [re: TNBC]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано14.08.14 16:34



"Пътят на лимфата - ключ към живота" книга
автор Татяна Костадинова






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.