Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща в Софиянови [re: mammita63]  
Автор mia mia (познат)
Публикувано15.06.14 23:59



mammita63, много благодаря за подаръците! Да, аз имам цели ДВА подаръка от mammita!!!Ръчно изработено цвете от мъниста( колко ли търпение е трябвало на mammita, за да го направи)!И едно много симпатично малко жабче-символ на живота, което лекува болести, носи късмет и пари

( както е пояснено от mammita на гърба ) И всичко това, поднесено и опаковано с много вкус, в съответен търговски вид!! mammita, почвай да твориш и да продаваш, със сигурност ще имат успех тези талисманчета и сувенири! та това си е определено истинско изкуство!



Тема Re: Среща в Софиянови [re: mia mia]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.06.14 00:13



Миличка Mia, много ти благодаря за това споделяне, защото красивият "просто принт" придоби плътност и обем, свой живот и емоция, частица от твоите лични, което ме радва още повече



Благодаря ти и за добрите думи, поощрение и пожелания!

Да, вярвам в отсъствието на случайности! Предизвикателството е да ги разпознаваме.

Много се радвам, че се срещнахме и дано животът ни поднесе още много такива възможности!

Прегръдки!



Тема Re: Среща в Софиянови [re: mia mia]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.06.14 00:22



Скъпа mia mia, благодаря ти, че ми отвори очите за този фантастичен художник! Това изкуство е голямата ми страст, затова и удоволствието ми е огромно. Ще разгледам всичко, което намеря в нета. Къде могат да се видят негови оригинали?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.06.14 00:29



Маммита, скъпа, ти беше истински Дядо Коледа! В дома си вече имаме две късметчета
от теб - жабка и калинка, а доколкото разбрах в твоя дом пък има още 50 бутилки
"излишно" червено винце.


Безценна си, mia cara!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Среща в Софиянови [re: mia mia]  
Автор mia mia (познат)
Публикувано16.06.14 00:34



Искам да изразя моите впечатления от срещата: всички са много ведри, лъчезарни, усмихнати и позитивно настроени. Просто, като че ли бях в друга държава, дори в друг свят, за разлика от намусените и навъсени хора по улиците, болшинството от които не са преживяли това, през което са минали "клубарките"и г-н клубаря

. Ако човек не е чел, това , което сте споделяли , ако не знае, какви операции, какви лечения, химии...сте имали, нито за миг, няма да може да допусне, какво ви е било...Изненадана бях от Екна, която в момента ходи на вливки, а как светеха очите й, как не слизаше усмивката от лицето й и колко шармантна изглеждаше с този тюрбан с плитка. Или Надето, с която до сега имахме само виртуални контакти, в продължение на няколко години, и която знам добре през какви тежки лечения е минала и още продължава, но въпреки това, изглежда толкова свежа и силна. До този момент се познавах лично само с Теа и се радвам , че отново имах възможност да се видя с нея, да получа нейните съвети. Благодаря за организацията на Мрънчо, която въобще не ми се стори да е "мрънкало", та това са 2 много мили "човечета". Благодаря на Буба, че ми даде инфо за сбирката, и на Джул за топлите думи накрая, на Лиди Ру, за духовитостта и за снимките, на Диана, на Биляна, Вера, и на - Мъжжжжж, с много "Ж"( жени) за приятния разговор. Съжалявам, че не можах да побъбря с всички, но се оказа, че присъстваха май доста повече от първоначално решилите. (Включително и моя милост) Но живот и здраве, при следващи срещи пак може да се засечем драги ми "Дир-нички"!



Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано16.06.14 00:45



Благодаря ти за комплиментите. Ще си запазя от това вино и за Пловдивската среща.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор mia mia (познат)
Публикувано16.06.14 03:04



о, Екна, едва сега забелязах, че към ник-а ти има добавка- (Усмивка), колко точно!!!нещо съм май доста разсеяна...ама това е , защото нямам навик да пиша по форуми, дори не знам как да променя, моята добавка- Познат. И да си призная честно, не харесвам хич виртуалните социални мрежи, макар че тук е мнооого по-различно. Дразня се да говоря с "пръсти", предпочитам непосредствените контакти, като тези на срещата!
А рисунката, която подари на Теа, може да е само началото, важното е да имаш желание и вдъхновение!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mia mia на 16.06.14 03:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от mia mia на 16.06.14 03:12.



Тема Re: Среща в Софиянови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.06.14 10:43



Да, да Благодаря и аз на всички Вас за чудесните часове, които все не стигат.


Прекрасни мои до следващата среща!
Мисля си дали да не започваме в 11 часа следващия път, та да имаме повече време. Пък може и дансинг да открием, то не се знае.

Гореща прегръдка за всички от мен, обичам ви!


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.06.14 10:47



Искам и аз снимки на angelova67@abv.bg

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Среща в София [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано16.06.14 10:56



Да отговоря и аз на въпроса - моят подарък от Надето е чудесен комплект колие, обеци и гривна.В неутрален цвят - върви на много тоалети. Живот и здраве, на следващата среща ще дойда с него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.