Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.06.14 10:20



Лелеееееее,ще се побъркам какво съм изпуснала, ама не зависише от мен идването ми.

Ако беше в Пловдив все щях да се покрия за няколко часа....Много се радвам, че Вики не е пътувала сама а и че Екна е дошла. Браво момичета чудесна среща сте направили. В същия дух ще я направим и през есента в Пловдив. Ще гледам да се реванширам за неидването ми с доста интересни забавления на Пловдивската среща. А сега ще се пръсна от любопитство кой беше МЪЖЪТ????????? Май нещо най-много за него ме е яд А за подаръчета да ви кажа честно купих подаръче и исках задочно да участвам в раздаването...но така и не ми остана време да се срещна с Вики за да й го дам. Джул и аз съжалявам, че не можахме да се видим а най-вече, че не можах да пхрегърна синчето ти. Нооооо си запазвам правото за есента.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 15.06.14 10:23.



Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор Viktoria999-206080 (минаващ)
Публикувано15.06.14 10:24



Аз получих кръстче и икона на св. Мина от Тия Мария. Имам специално отношение към св. Мина и много, много се зарадвах. Благодаря Тия!



Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано15.06.14 10:58



Ами, "искрено" , със сигурност, за лично, не съм много убедена.
Получих тесте карти за игра. На тях, вместо дами, валета, попове и т.н. има илюстрации свързани с най-значимите открития и изследвания на лабораториите CERN. Още не съм ги разгледала изцяло, но май ще науча доста нови за мен неща.



Тема Re: Среща в Софиянови [re: Viktoria999-206080]  
Автор viara67 (член)
Публикувано15.06.14 11:03



Ох, забравих да благодаря на Мамитка за червеното винце и специалното подаръче. Аз по принцип не пия ....

, ама щом е домашно - може!

Аз получих от Лиди.ру много красив стъклен свещник във формата на лотос с три реда листенца. Като се сложи свещичката вътре се получава невероятен ефект от отблясъците на светлината.

До нови срещи, приятели. Живот и здраве на есен ще дойда в Пловдив и ще подбера с мен и софийската част от групата :)



Тема Re: Среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.06.14 11:55



Моят подарък от Миа е една чудна малка картина с три балерини! Почувствах се специална заради него! Исках да кача снимка, но нямам нет заради бурята и пиша през телефона.

Почувствах се малко неудобно, засрамих се мъничко, защото моят подарък е подобен, личен, направен специално за някой от вас, но, поставен до този, който получих, изглежда като детски порив, нарисувано ченгелче на буквичката "А"



Иначе знам, че Тhea искрено му се радва, защото е вложена частица от мен и приятен спомен от срещата

Стана ми любопитно съвпадението, че получих и подарих сходни подаръци. Приемам го като шеговито намигане



Тема Re: Среща в Софиянови [re: viara67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.06.14 14:53



Е те това вече е "мъжка"приказка Вяра. Браво на теб - подбираш ги Софиянки и хайде във Филибето.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.06.14 17:33



Здравейте момичета и от мен! Току-що се прибирам от София и веднага искам да споделя радостта си от срещата. Всеки следващ път си прекарваме все по-добре, още повече когато има и мъже. Флорче, отчела съм и теб, а съм ти пратила и подаръче по Вики, нали си ми приятелка. Много се радвам, че пак се срещнах с всички, обичам тези срещи, доставят ми голямо удоволствие. Подаръка ми е от Маргото-страхотна ароматизирана свещ-ръчно производство. Обожавам такива неща. Искам да благодаря и на Красчо и Вики, че ме закараха до сина. Наистина сме страхотен клуб за взаимопомощ. Благодаря ви, че ви има. Обичам ви!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Среща в Софиянови [re: mammita63]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано15.06.14 21:19



Хубава среща! Чудесни хора!


Радвам се, че в Живота ми срещнах толкова лъчезарни и добри хора!
а какъв чудесен подарък ми се падна - от Биг Буба - възглавничка
още като я получих се прегърнах с нея, а като стигнах у нас и още повече се зарадвах колко много е удобна за гърба ми /имам твърди облегалки на столовете в трапезарията и все страдам от тях/ и как хубаво се връзва с цветовия дизайн у нас!
Благодаря, Бубенце!

mammita63, благодаря за жабката - тя вече винаги ще пътува с мене, направо скочи в специалното ми несесерче, където винаги нося със себе си разни иконки, талисманчета, камъчета, армаганчета

viara67, радвам се, че те зарадвах с цветето на Живота, Хармонията и Вселената - лотоса

успях да щракна някои фотки, който иска да се види - напишете ми е-мейла си на лични



Тема Re: Среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор mia mia (познат)
Публикувано15.06.14 23:43



Екна, авторът е Thierry Ona, мой любим художник с испански корени, живеещ във Франция. Имам слабост към творбите му, защото са сътворени с много финес, нежност, и както се вижда с любов, която исках да предам и на вас. Освен това, преди години, живеейки в Испания, имах шанс да се докосна до неговите неща и беше много вълнуващо ... И това е един спомен, донесен от слънчева и топла Испания. Ето малко инфо за художника:

. Радвам се, че ти харесва, но това все пак е само един принт: . Докато това, което ти си поднесла на Теа е ОРИГИНАЛ!!!А факта, че ти си подарила нещо, нарисувано лично от теб, с много любов, а си получила пак нечие др. творение, наистина не е случайно, то е, защото съм сигурна, че обичаш истински изкуството!!!. Желая ти да си жива и здрава, и да имаш възможността да видиш неговите оригинали, пътувайки по света( както и на мнооого други творци)



Тема Re: Среща в София [re: LlDlru]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.06.14 23:58



Лиди, прати ми снимки на soni63@abv. bg

Всеки изживян ден е една малка победа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.