Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как се чувствате? № 2  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.03.14 17:29



Здравейте приятели,

Най-обикновен въпрос, който иначе рядко си задаваме, а предизвиква най-искрени размисли и споделяния! Благодаря ви за активността!

Старата тема (

) се препълни. Да продължим "на чисто"

Моля модераторите да заключат старата тема



Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: Ekna]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано26.03.14 18:33



в обострена канцерофобия съм, но не по отношение към мен самата, а към близките ми, за което има причини...
и докато не се изясни положението ...





Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: LlDlru]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано26.03.14 20:03



Лиди, дано всичко е ОК, стискам палци.
И при мен нещата не са добри - лоши резултати от скенер. Надявам се да не ме отсвирят и да ми предложат някакво лечение, въпреки че съм ги минала почти всички...
В събота на театъра се видяхме с Мрънчо и Тиа Мария. Много ми беше приятно. Мрън ми подари едно мъничко уханно букетче, по повод семейна годишнина, толкова мило ми стана! Тя изглежда прекрасно!





Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: N O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.03.14 20:46



Момичета, стискам палци за късмет!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: LlDlru]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано26.03.14 20:53



Скъпа LlDlru, както сама си писала, ти си се променила и минала през много нови състояния. Трябва да вярваш, че всичко ще е Ок.

Наденце, прегръщам те силно и се моля да получиш точното и необходимото лечение. Целувам те



Аз, днес най после се наканих да отида на един Семинар за себепознание и развитие / може да сте чели нещо от книгата ФИТНЕС ЗА ЖЕНСКАТА ДУША/. Та нетипичното, но типично в последно време за мен потвърдих участието в последния момент. Отивайки там, се оказа, че групата не се е събрала и се отлага за друг ден. Но важна е стъпката , запознах се с много с приятен човек-всъщност вече я познавах от разказите на мои приятели.
Тъкмо се бях настроила на такава вълна, но уви ще чакам до другата сряда. После ще разказвам.

\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \"

Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.03.14 22:47



Лиди, дано страховете си останат само страхове и всичко да е наред!





Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: N O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.03.14 22:50



Наденце, нали може да се повтарят след време, може да си възстановила чувствителност към някое от предишните!

Изпращам ти едно ангелче да те пази:





Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.03.14 22:55



Много се радвам, миличка! Супер! Малко разнообразие, нови приятели и нови неща за откриване - чудесно е, че си го предприела!





Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: LlDlru]  
Автор viara67 (член)
Публикувано27.03.14 09:17



Лиди, дано се окажат неоснователни страховете ти, както и най-често става. Това с канцерофобията по отношение на близките ми го има и при мен, преди години беше много силно изразено. От всякъде ми се привиждаха призраци. Например един път бях убедена, че една бенка на мъжа ми е меланом, че даже на двама лекари го пращах да съм сигурна. Друг път едни болки в главата на дъщеря ми я пратиха в камерата на ЯМР и все пак мисля, че трябва първо да се отхвърлят съмненията за тежки диагнози, за да е спокоен човек.



Тема Re: Как се чувствате? № 2нови [re: kras4o_k]  
Автор viara67 (член)
Публикувано27.03.14 09:26



Красчо, много се радвам, че си решила да ходиш на нещо такова. Дано се събере група, да се почувстваш на място и да ти хареса. Винаги срещите с нови хора зареждат и разнообразяват, особено когато имаш нагласа именно това да се случи

Ще чакаме да споделяш другата сряда.

Аз веднъж преди години ходих на един психолог, да споделя и аз Обаче той взе, че ме разпозна :"Аз Вас не ви ли познавам отнякъде, виждал съм Ви ?" , с което моментално загуби доверието ми и желание да му говоря каквото и да е, та това е моят кратък опит с психолозите и май се справих и без тях :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.