Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ДОБРАТА НОВИНА - 10  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.03.14 15:18



Да извикаме дружно YESSS!


Yesssss!

Предишната тема -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано28.03.14 18:58



Всички изследвания са чисти. Да благодаря на Бога за добрите резултати. Възхищавам се на духа на баща ми. Казва си "Забравих го, отиде си и ще дойда на преглед след 10 години, евентуално....



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.03.14 20:16



Еее, браво!

Радвам се и на резултатите, и на духа на баща ти!
Нека да е така и занапред - не само до 10-тата година, но и завинаги!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.03.14 21:04



Поздравления за баща ти. Дано сто пъти по десет години да ви радва все така.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано29.03.14 09:28



Едно голямо БРАВО и от мен.!!! Толкова я обичам тази тема



\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \"

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано29.03.14 20:38



Благодаря Ви за милите думи и пожелания, момичета.
Дано да сме живи и здрави, всички и все така да се подкрепяме.



Тема Годишнина :)нови [re: *jull**]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано05.05.14 11:00



12 години от последната химиотерапия, почти 13 от диагнозата





Бъди щастлив не защото всичко едобре, а защото можеш да виждаш доброто във всичко:


И почерпка :

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dimana64 на 05.05.14 11:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от dimana64 на 05.05.14 11:04.



Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано05.05.14 12:13



Поздравления, Димана! Още 100 пъти по толкова.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Годишнина :)нови [re: mammita63]  
Автор anetoh (непознат )
Публикувано05.05.14 12:15



Браво! Поздравления! Още много по толкова!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: anetoh]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.05.14 14:10



Браво Димана, герой момиче си. Изкарай така още 100 пъти по 13 години пък после ще му мислим.....

Почерпих се за твое здраве и това на близките ти. весел Гергьовден.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано05.05.14 14:44



Браво Димана! Поздравления! Много, много се радвам за теб, пожелавам ти от сърце доживотна ремисия!

Дай Боже все такива новин
и!








Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.05.14 15:35



Поздравления, миличка! Споделям радостта ти и имам специален подарък за теб - този кристал, който считат за "царя на камъните”. Смята се, че притежава най-чистата лечебна енергия, действа на нивото на видимото и невидимото, на всички аурични нива и чакри, облекчава физическата и емоционалната болка и носи позитивен баланс на любов – към себе си и към околните.
Пожелавам ти всичко това и силно те прегръщам!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Годишнина :)нови [re: *jull**]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано05.05.14 15:54



Поздравления и от мен. Пожелавам ти доживотна ремисия и само щастливи мигове !!!



Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор viara67 (член)
Публикувано05.05.14 16:09



Чудесна годишнина!!! Браво,много се радвам!!!



Тема Re: Годишнина :)нови [re: *jull**]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано06.05.14 01:33



Благодаря ви от сърце момичета



Джул - имам си до главата точно такъв кристал. И не забравям да се снабдявам с нови от годишните изложби в Музея на Земята : Пречиства страхотно!

Дай Боже всекиму подобно, че и по-добро! Направих наскоро онлайн един "куиз" (забавен) колко години ще живея. Излезе 110! Като се има предвид, че прабабите ми живяха над 100... не е лоша переспектива

Искам само да споделя нещо, което до сега не съм, за да имат повече вяра и надежда по-"новите" членове на клуба. Има и друга годишнина - преди (точно) 10 години бях толкова зле, че се бях (само)-отписала. Не можех да се кача от улицата на тротоара без чужда помощ. Всичко ми беше като в мъгла. Карах на някакъв автопилот и то по най-минималната треактория. Докато просто един ден не ми светна (буквално) и си казах: ще живея, ще се възстановя напълно и ще бъда пълноценен човек. И почнах да работя в тази насока. Не беше лесно, но си струваше и сега като погледна назад не ми се вярва и на мен, че постигнах такава трансформация.

Борете се момичета (и момчета)! Не само заедно - и поотделно - можем!!!



Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано06.05.14 16:25



Чудесна добра новина!
Перфектен душевен настрой!
РАДВАМ СЕ за тебе, dimana64!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: LlDlru]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано06.05.14 17:26



Поздравления, Димана! Още много такива годишнини ти пожелавам!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: viara67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.05.14 21:22



Браво момиче!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.05.14 21:58



Скъпа Димана!!! Това е празник за всички ни! Все така бъди - здрава, борбена, знаеща!

Сърдечни прегръдки!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.05.14 23:23



Сега прочетох и този ти пост. Вдъхновяващ! Благодаря ти!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано07.05.14 19:21



Прегръдки и от мен



Тема Re: Годишнина :)нови [re: marggoto]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано07.05.14 22:46



Поздравления ,мила Димана ! Бъди вдъхновение да всички ни !



Тема Re: Годишнина :)нови [re: Ekna]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано10.05.14 00:22



Мила Димана, Браво!!! вдъхваш вяра и оптимизим в сърцата ни. Жива и здрава бъди!





Тема Re: Годишнина :)нови [re: nelly_83]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано10.05.14 12:54



Мили момичета, още веднъж - сърдечно благодаря за прекрасните пожелания! Дай Боже всекиму!



Тема Re: Годишнина :)нови [re: dimana64]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано10.05.14 15:58



Мила Димана, това е новина и победа за всички! Браво, браво, браво !!!



\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \"

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор panayota (непознат )
Публикувано21.05.14 08:32



Здравейте на всички,
Искам само да се похваля, че майка ми решила да отиде на ехограф, след като след 2 годишна пауза успяла да си обуе някакви панталони.
И .... няма никаква течност в областта на перитонеума!!! имала само много оскъдно количество в малкия таз, но предполагам, че по-трудно се маха оттам просто.
Всички вътрешни органи са добре (2-3 камъка в жлъчката от таксола, но това не го отразяваме), дори пикочният мехур е влязъл по размери в границите, защото беше с разтеглена стена от продължителния натиск от асцита. Вчера са й казали да направи още един курс кселода с намалена доза и на следващото ходене, евентуално ще я спрат за почивка.
За тези, които не следят всички теми, само да кажа, че тя получи разсейки в черния дроб и по перитонеума 10 години след операция от РМЖ, първи стадий, с никакъв теоретичен шанс това да се случи. От 2 години и 2 месеца е постоянно на химиотерапия - червена, таксол и кселода. От 2 години и 2 месеца има асцит, който се източваше през 40 дни. Откакто е на кселода се наблюдаваше разреждане на тегленето и подобряване на състоянието. Не ни даваха никакъв шанс за овладяване на асцита и казваха - докато издържи тялото.
Не мога да опиша колко се радвам! Дори и това да не е трайна ремисия, за нея е глътка въздух и голяма радост, защото наистина мина през ада, за да стигне дотук. Не мога да спра да се възхищавам на борбеността й и макар че на моменти искаше да се предаде, не го направи.
Не ми стигат думите и да изкажа благодарността си към хората от клуба, защото благодарение на информацията, която получих от ВАС, стигнахме дотук.

Пожелавам здраве на всички и вече съм убедена, че никога не трябва да се предаваме и отказваме :)



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: panayota]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано21.05.14 09:58



Поздравления за добрата новина. Бъдете живи и здрави още дълги години.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор EFO75 ()
Публикувано21.05.14 10:05







Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: panayota]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано21.05.14 11:56



Браво! Прекрасна новина! Поздравления за майчето и все така!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: dimana64]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.05.14 12:26



Ех това майче, браво на нея. Само така в същия дух да продължава.Целувки на нея от мен - едно друго майче.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: panayota]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 16:16



Поздравих те и в другата тема, но това си струва да бъде отбелязано много пъти!

Браво, мила!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: panayota]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.05.14 17:21



И от мен пак - ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
Пожелавам й дълга ремисия и много прекрасни преживявания занапред!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано21.05.14 18:58




Браво на мама,браво и на всички които са с нея!!!
Поздрави!!!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор panayota (новак)
Публикувано21.05.14 23:16



Много много ви благодаря!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: panayota]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 09:54



Сладуранки ето, че и аз се разписвам в тази тема за тази година. Дано догодина БОГ пак да ми даде възможност да се разпиша. След едномесечно ходене по разни кабинети,прегледи,вземания на кръв...най-сетне всичките проф.прегледи свършиха. Оказа си, че съм "здрава."

Всички показатели са в норма, но нещо ми е мазничко черното дробче. Изписаха ми хапчета на билкова основа. Това е. Отчетох се. Желая същите резултати, без мазното дробче, на всички, на които им предстои проф.прегледи. Обичам ви момичета-кокичета. Чакам предложения за обезмазняване на черния дроб.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 17.06.14 09:56.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.06.14 10:35



Браво Флорче! Прегръд!




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор ana8 (член)
Публикувано17.06.14 10:35



Поздравления!!! За черното дробче - зехтин и сок от лимон 1:1 - сутрин на гладно по 1 с.л..



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ana8]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.06.14 10:42





Флорче, да си жива и здрава дълги години и с все така добри резултати. Прегръдки!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано17.06.14 11:01



Радвам се за теб. Обаче не разбрах това изследване. Ето, ако река да мрънкам на ДжиПито да ми го пусне, как точно да се изразя? Нещо като "коефициент на омазненост на черния дроб"? Нещо не ми звучи научно и по стандартите ...



Флора> Чакам предложения за обезмазняване на черния дроб.

Е, как да дам, като не го разбирам? Ако обясниш, може да помисля.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор EFO75 ()
Публикувано17.06.14 11:04




Флорче,винаги да се разписваш в тази тема.Браво



Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: Phillip]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.06.14 11:13



Филип, предполагам, че става дума за "стеатоза" на черния дроб. Аз също имах при едно изследване, нищо не съм пила. Затлъстява черния дроб, но при мен беше малко. Флора ще каже дали е така.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Ясно, мерси. Успокоих се.нови [re: mammita63]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано17.06.14 11:30



ЗАчетох туй-онуй по въпроса и се просветих.
И след като май имам някакъв загадъчен орган (според някои лекари), който ефективно унищожава мазнините, се надявам да е свършил тая работа и за черния ми дроб.





Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 12:46



Точно така Маммита имам стеатоза, но в малки размери. Просто аз не търпя аномалиите да се увеличават при мен. Да ще опитам и зехтин с лимон. Филипе, исках разни народни рецепти за стеатозата, затова поисках помощ. Иначе не ми се пият лекарства а и доктора не ми даде, защото за него са нормални тези показатели, имайки предвид възрастта ми. Естествено аз му теглих на ум една майна ...
А ехографския ми доктор ми предписа хапчета немски на билкова основа,бял трън,артишок...да това е добре. Филип много се радвам за достопочтенното ти мъжко присъствие в клуба. Добре си ни дошъл. Ей момичета само някой да си крои планове за него...той си е мой на всички клубни срещи.Ясно иначе знаете каква съм лоша...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.06.14 12:50



Флорче, на тази среща аз седях до него. На следващата ти ще бъдеш-нали си ми приятелка, ще се разбираме. Хубаво е, когато има и мъже на срещата.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 13:35



Така е приятелко, само дано разбира от приятелски майтап Филип, че иначе лошо. От тези дъждове не мога да ида да си взема подаръчето ти.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 13:39



С този цветен релакс изказвам благодарност към всички, които ме поздравиха с хубавия резултат.Да ви се връща момичета и момчета.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.06.14 19:54



Флорче, поздравления за хубавите резултати.

Сега за стеанозата. Освен от по-мазна храна тя се образува и от много лекарства които се пият. Дори и от хранителни добавки.

Аз имах стеаноза, дори увеличен черен дроб, и след като напрвих миналата година жлъчна криза се разбра, че нещата са сериозни, ако не взема веднага мерки. Нищо не видяха на ултрасаунда, освен омазнен черен дроб, ама аз си знам какви болки имах от жлъчната криза, говореха и за операция дори. Та аз сама си направих прочистване, първо на жлъчката, защото ако тя е задръстена със камъни, или казано със холестиролени образувания, на които им казват камъни, не се премахнат, става още по-страшно. Това става със подготовка поне една седмица преди пълнолуние, гледаш календара и си правиш сметката, тогава се яде лека храна, повече сокове, смутита, салатки, и аз започвам един ден преди, на самия ден на пълнолунието и един ден след него да правя това прочистване. Ти си нямаш напредстава какви холестиролени образувания излизат, имаше при мен и по 3 см в дължина, направо самия ужас. Ще ти пусна точно как се прави прочистването - рецептата. Задължително се правят и клизми, по-добре със кафе, така се чисти черния дроб и се помага на дебелото черво да излязат по-бързо тези отрови от тялото, иначе ако не направиш клизма те остават вътре в червата и се всмукват обратно чрез лимфата и кръвообращението в тялото и е много лошо, много по-лошо ако нищо не правиш. Така, че или правиш нещата както трябва, или си търпиш проблемите. Черния дроб обаче е химията на организма и трябва да се поддържа чист и да му се помага. Това се прави през зимния период и пролетта, но ако се налага го прави и когато имаш проблем. След като изчистиш жлъчката се започва със черния дроб, там няма да стане с едно прочистване, със сигурност ще правиш дълго време, аз правих 6 месеца, като освен при пълнолуние правех извънредно и през седмица, понякога и един път седвично, и пак излизаха камъни от черния дроб, само че различен цвят, направо не е за вярване, но по цели шепи излизаха. После ми олекваше на черното дробче, докато пак се съберат и почнат да ме притискат в дясно под ребрата, и гърба, кръста много боли от тях. Това е знак, че трябва да се махат час по скоро. И сега при изследването нещата са добре, дори нямам и холестирол извън нормата вече. Та чистенето му е майката, природата ни е дала природни средства, иска се само желание и упорито да се работи. Аз правя прочистването със конопено олио или ленено олио, не със зехтин, той е колкото полезен, толкова и вреден. Зехтина има много Омега 9, пък ако ще да е златен и органик. На много места пише, че е полезено конопеното олио или лененото олио, студено пресовано. Ако може да готвиш без мазнина ще е най-добре, а за салати ползвай само позените олиота Омега 3 - конопено, ленено и за готвене кокосово. Знам, виждала съм в магазините за чисти храни, че се продават. Към мюслито което си правиш слагай олющено конопено семе, то е Омега 3, слагай прясно смляно ленено семе органично, то е Омега 3, сагай и семена от чия, в тях има много Омега 3. Ако може и по една лъжичка ленено олио към мюслито ще бъде добре. Това се полезните мазнини за черния дроб които го чистят и му помагат да работи добре. Аз съм пила тези тръни на хапчета и нищо не помагат, това е смешна работа. Тук се иска сериозно прочитване а не замазване. Пила съм и олио от бял трън, имате капсули - това са хранителнидобавки, може да ги ползваш, но това няма да ти помогне за стеанозата. Ако почнеш от сега да прилагаш диета и чистене до догодина ще си в отлична форма, но се иска търпение и упоритост.

Чети и действай. Не оставяй черния дроб дори и да няма проблеми без чистене, това е лабораторията на тялото, прочиствай я, иначе като се натрупат там токсините, после започват проблемите и рака пълзи ли пълзи, ти си умна жена, не допускай това да се случи, лекарите няма да ти кажат, ще си замълчат, нямат интерес да говорят за прочистване на тялото, детоксикация и рязка смяна на храната.














тук може да научиш много полезни неща

не е лошо да изслушаш и двете части на д-р Гайдурков. Той казва много истини, но намери време да ги чуеш. Тук става въпрос и как се развива рака, какви са причините и как да се лекува човек.







Книгата ГОРЕЩИ ТЕМИ В ХРАНЕНЕТО, електронна на д-р Гайдурков, може да свалите безплатно от тук, или от спиралата.нет. Другата е ГЛАДУВАНЕТО МОЖЕ ДА СПАСИ ЖИВОТА СИ от Харбърт Шелтън. Малко трудно се чете пред компа, но може да си ги свалиш на хартиен носител.

От мен да знаеш, каквото и да ядеш, каквото и да пиеш, ако не прочистиш здраво жлъчката и черния дроб, нищо не става, само си губиш времето. При това прочистване също се изчистват и камъни в бъбреците, камъни от слуз от червата, цялото тяло се очиства и после започваш да се храниш здравословно - тогава и храната се усвоява и всичко си идва на мястото.

Това няма да стане с един път или два, със сигурност ако трябва и цяла година ще се чистиш, зависи колко си си замърсила тялото, то само ти подсказва, като разбуташ камъните от черния дроб те почват да се придвижват към жлъчката по естествен начин и от най-отдалеченото място, но трябва редовно да правиш клизми с кафе. И всеки месец чистене със загряване. Пускала съм много инфо за него - клизмата с кафе, това е част от лечението на Герсон терапията, но и много други алтернативни лекари го прилагат. Успех.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.06.14 19:55



забравих за сайта с електронните книги



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано17.06.14 23:01



Браво Флорче, само така!!! Дай боже все такива новини да четем. Гушкам те и дано другия месец и аз да се впиша тук с хубави новини!!!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.06.14 23:18



Браво, Флорче, дано "повлечеш крак" към хубави новини!
Красчо, стискаме ти палци!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано18.06.14 05:38



Поздравления Флорче! Все така! какви хапчета на билкова основа ти предписаха?
Инак можеш да пробваш чистене на черния дроб - бях го пуснала в алтернативни, допълнителни и тн. - но1.
Гуш!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: dimana64]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.06.14 09:04



Благодаря Димана, хапчетата са немски и са на фирма Допелхерц - Актив Хепабаланс. Във форумите много са доволни от капките Хепавитал. Ще пробвам и с двата вида и ако не мине на пролет ще правя прочистване с зехтина и лимона.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано18.06.14 16:28



Ейййййййййййййй,сто години не съм писала,но тук вече не издържах на хубавината.Браво Флори,само така и все така и за напред!Прегръдки!!!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано18.06.14 20:22



Поздравления и от мен, Флорче!





Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.06.14 21:45



Повече от 100 са...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано18.06.14 22:28



Така е ,Джулка,ама работа,куче,внуче и много се събира на едно място,ноооооооооооооооо чета и следя редовно и не пропускам хубавите новини,като тези .





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано18.06.14 22:54



Браво, Маман! Поздравления! Ти си отличничка и пример за всички нас! Целувки



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано19.06.14 13:06



Поздравления и от мен за хубавите резултати, мила Флорче! Браво на теб! Още дълги, дълги години да се радваш на прекрасно здраве и да чуваш само хубави новини!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: TNBC]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.06.14 16:46



Тенкю и мерси момичета за пожеланията...абе я да взема да ви почерпя и да си подсладим душицата а...





Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от Buba67 на 19.06.14 17:41.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.06.14 21:28



Уф, отиде ми диетата...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.06.14 19:31



Целувки и от мен, Маман





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: marggoto]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано25.06.14 20:33



Поздравления ,Фло! Всичко ,,държиш печено ". Само така !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано10.09.14 18:30



....

Добър вечер на всички!!!
Резултатът от вчерашният скенер на съпруга ми, точно на 5-годишнината от операцията с доказана диагноза ГИСТ на стомаха, е... добър, е не най-добрият, но спят "метичките"...
Щастливи и доволни сме, като се има в предвид,че много ни беше натоварено и физически и психически -особено на него,през последните месеци!!!
Благодарни сме на всички за всичко!!!


Бъдете щастливи!!!
Обичайте се,обичам Ви!!!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.09.14 19:03



Поздравления, Гуслик за мъжа ти. Няма значение, че спят метите, важното е да не се събуждат. Утре и аз ще видя моите резултати, дано и аз се запиша в тази тема. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.09.14 20:41



Браво Гусли ! Но..и ти имаш голяма ,преголяма заслуга - с обичта и подкрепата си !



Утре в тази тема очакваме Мамми !Мястото на срещата да не се променя !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано10.09.14 21:03



Стиска палци на Мамитка....
Утре вечер да е тук!!
Прегръдки!!!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.09.14 21:08



Момичета, щом имам такава подкрепа със сигурност всичко ще е наред.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.09.14 21:40



Поздравления за резултатите и дай Боже да стават все по-добри!
Прегръдки на двама ви и да се почерпите хубаво!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.09.14 08:33



Браво, браво, прегръдка от мен и за двамата!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 11.09.14 08:34.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.09.14 14:11



Поздравления и от мен!! Само такива резултати!! Мамитка чакаме те тук!!! Целувки



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано11.09.14 19:32



Момичета, записвам се и аз тук. Всичко засега е наред и по този случай в събота заминавам за 2 дни на Кръстова гора на екскурзия. Като съм"здрава" да използвам "намалението"... Чакам и срещата в Пловдив.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.09.14 19:36



Бравооо, не съм се и съмнявала всъщност Мамитка, че ще се запишеш тук!!! Само така!!! Целувки и прегръдки от мен



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.09.14 19:57



Ей сладурано, браво на теб. А на тази Кръстова гора още не съм ходила и незнам кога ще ме заведе някой. Блазя ти, че отиваш. Цункай бебока като дойде при теб от една друга баба.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано11.09.14 21:00



Флорче, за 3ти път ще ходя там и много добре се чувствам. Може да си въобразявам, но там нищо не ме боли. Действа ми положително. а и от 24 ще дойде бебето и ще се занимавам само с нея. Използвам свободните моменти. А на теб ти е по-близо, хващай някой и да те води...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано12.09.14 06:56




Чудесно Мамита!!!
Браво за добрите резултати!!!
На всички благодаря,за добрите думи!!!
Хайде, тия дни да се вдигне тази тема от друг!!!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.09.14 08:27



Браво и на мамитка. Гледай малката принцеса и се радвай!
Една голяяяма прегръдка от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано17.09.14 18:46



Обичам тази тема! Затова ще се "впиша" и аз тук.
Днес бях на сцинтиграфия по спешност (заради силни болки в раменете и почти обездвижване и температура 37.2- 37.5 около 2 седмици).
Положението е тежко (сериозни дегенеративни и остеопорозни промени), но "липсват данни за М в скелета"





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: anetoh]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.09.14 19:12



Поздравления за добрите новини. Спокойно, и аз съм със същите промени, но не го приемам сериозно. За мен е важно, че няма мети, а другите болки ще търпим. Прегръдки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано17.09.14 19:43



Поздравления !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано24.09.14 18:16



Обичам тази тема. Поздравявам всички, които пишат тук! Някъде под постовете прочетох, че "всеки ден е една малка победа". Така си е и ние най-добре го знаем.
Скенерът от миналата седмица на дъщеря ми е както при съпругът на guslik - метите спят - над 9 години след 1-вата операция, 6 години непрекъснато лечение с иматиниб и 1 и 1/2 години след 3-тата операция. Благодарна съм.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано24.09.14 18:27



Чудесна новина, нека си спят гадините още 100 години. Поздравления :)



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.09.14 20:49



Споделям радостта ви, момичета! Зло да спи под камък!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано24.09.14 21:57



Поздравления и от мен. Дай Боже да спят още дълги години, а още по -добре да не се събуждат никога.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.09.14 08:40



Браво за добрата новина! Никакво събуждане на гадинките!
Прегръдка и за двете!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано25.09.14 09:25



Супер, Юле, поздрави на дъщеря ти.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.09.14 13:49



МамаД, Гусли, сърцето ми ликува заедно с вашите!


И нека и аз се разпиша с моята малка победа: Второ разчитане на скенера потвърди моето кагегорично вътрешно усещане - няма мета на слезката, нито където и да е. Маркерът е малко над нормата, както е от 4 месеца. Оставам на проследяване на маркер, по препоръка след 2 м.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.09.14 17:07



Браво и на теб, Екне! Значи ще се видим в Пловдив. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано25.09.14 17:40



Ох, миличка, ако знаеш само колко много стисках палци за теб... и колко силно се помолих всичко да бъде наред!
Чудесно! Чудесно!
Дано добрите новини нямат край, както за теб, така и за всички нас!
Целувки!
Довиждане в Пловдив!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.09.14 19:41



Екна, браво, миличка!


И да не съм чула повече за "други приоритети"!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано25.09.14 20:50



Ей, Екне, момиченце!
И ние като Вики, със сестра ми, цяла вечер сме те мислили. Застигнали са те добрите мисли





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано25.09.14 21:37



Eййй, момичета!!! По едно голямо БРАВО за всички от мен !!! Мама Д , представям си колко си щастлива! Катенцееее и аз като теб се доверявах на вътрешния глас и чаках да пишеш тук!!! Вие сте супер-целувчициии :)

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.14 22:36



Мами Д, искренно съм се затъжила за хубавото ти миловидно личице. Ако мога да те видя и на срещата ще е супер. Радвам се за успехите ви и ще е все така вярвай ми. Екне ти си герой в теб също не се съмнявам. Браво на вас момичета.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано26.09.14 13:44



MamaD, обичам Ви!!!
Чудесна новина, не съм се съмнявала,че ще е нещо друго, тепърва ще е от добро към по-добро!!!


Прегръдки от нас!!!
Целувки от мен!!!




Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано27.09.14 08:27



Прегръщам ви и ви благодаря за всичко! Малко ме избива на плач като ви чета, но това е от хубаво!
Екна, мила, едно голямо БРАВО за теб! Продължаваме да успяваме!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.09.14 10:49



Екна, Браво и на теб слънце!
Прегръд!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано27.09.14 10:53



Екне ,миличка ,браво !Поздравления и за дъщеричката на Мама Д ! Всичко ,всичко най-добро на двете прекрасни момичета! Ох ,развълнувах се ...много неща искам да им пожелая ...а не ми идват думи. Ще се видим на срещата !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано27.09.14 12:54



Споделената радост е двойна радост!

....
Започнах да пиша тук, но ще се отклоня от темата, за това ще прескоча до една друга позабравена.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.09.14 16:19



"... Ще се видим на срещата!"
Tia maria, да т%

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано28.09.14 12:18



Прекрасни новини, момичета! Прегръщам ви!
Дай Боже, всекиму добри резултати!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор viara67 (член)
Публикувано30.09.14 13:47



Браво! Браво! Браво, Юле! Ей, не бях влизала тук сигурно от месеци и влизам направо за най-хубавите новини :))) Много се радвам, че всичко е наред! Усмихнахте с Екна деня ми! Наистина много съм щастлива за вас!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор viara67 (член)
Публикувано30.09.14 13:51



Екна, това е супер отлична новина! Безкрайно много се радвам за теб! След толкова време можеш да си отдъхнеш най-сетне! Бравооооо! Радвай се, усмихвай се, бъди щастлива !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор popi66-131681 (минаващ)
Публикувано05.10.14 20:11



Мили приятели от последната цитогенетика достигнах цитологична ремисия - на 0.02процента мутация-филаделфия отварям шампанското много съм благодарна на лекуващия ми лекар д-р Хаджиев-Александровска б-ца и сестра Дени благодарна съм на всичките ме приятели за подкрепата благодарна съм на Бога



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: popi66-131681]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.10.14 21:14



Браво, Попи! Само така, мила!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: popi66-131681]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.14 23:10



Прекрасна новина! Много, много се радвам!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор popi66-131681 (минаващ)
Публикувано06.10.14 18:33



Мерси пожелавам на всички много здраве и кураж в борбата





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: popi66-131681]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано07.10.14 07:34



На това му се казва кураж! Браво Попи!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано08.10.14 09:26



Браво,Попи!!!
Чудесна новина!!!
Добри резултати и много щастие за всички!!!
Обичам Ви - Обичайте се!!!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано08.10.14 11:08



Голямо браво и от мен ! И подканям Попи да влиза по-често ,дори да не е като консултант

, може да внесе позитивизъм в общите теми.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: popi66-131681]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.10.14 14:38



Поздравления и от мен! Дано винаги да ни радваш с хубави резултати.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано12.10.14 15:37



5 пъти Браво!

Дано все така да е на първа страница тази тема!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: popi66-131681]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано14.10.14 19:53



Браво за добрите резултати!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 17:33



Джул веднъж ме посъветва да пиша само "Ш-ш-ш-шт" и аз го написах, но си викам пък дали ще се сетите, че маркерът ми е в норма



И вече 5 месеца без химия (хаха, малко като все едно съм от клуба на анонимните химио-престрастени )

Пу-пу!

Редактирано от Ekna на 23.10.14 17:37.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано23.10.14 18:06



Хайди, зло да те забрави, Екне!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 18:16



Дай Боже, Амин! Всички ни да забрави злото!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.10.14 19:21



Лелееее Екне, браво без химко,браво.Ей то се знаеше, че си боец.

От сега нататък си живей живота и рисувай пеперудки и слънца и хич да не ти пука. Много се радвам за теб миличка,много. Цунки-мунки на теб и на хубавото ти мъжле.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано23.10.14 19:37



Толкова много се радвам за теб! Целувам те мила.
Зло под камък да се крие. Това е пълна ремисия - добра поличба.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.10.14 19:39



Екне, поздравления и от мен! Все така да си без химии. Казах ти, че си кукличка с тази коса. Дано миличка винаги да си добре. А и аз да се присъединя към Флорчето - целувки от мен на хубавото ти мъжле.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.10.14 19:42



Браво момиче! Не съм се съмнявала в теб!
Нещо много поздрави вървят към половината ти.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.10.14 20:08



Една голяяяяма целувка и от мен (забележи, че са разлика от разни други, не се натискам да целувам мъжа ти с повод и без повод!)


Страшно ме зарадва с тази новина и си мисля, че определен принос имат изкуствата, с които се занимаваш, както и другите удоволствия,
на които си се отдала! Продължавай, дори и да ти излезе име (майтапче, бе, Уили)! А, и да не забравя - целувки на мъжа ти!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано23.10.14 21:25



Целувки, целувки, целувки за моето Катенце!!! Браво ! Знаех си аз, че и твоето слънчице ще изгреее! Прочетох хубавата новина, само така! Обичкам те:)

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 21:58



Да, определено и творенето помогна! В по-ранен етап и психолозите, после йогата, саментото (специално го споменавам, защото след последната химия не съм го спирала и смятам, че помогна) и много други неща. А не съм се лишавала от никакви храни.

Дано така продължава! Опитвам се спокойно да се радвам.



Тъкмо да ти се обидя, че само ти не искаш да го целуна мъжлето ми и ти ми намери повод



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 22:01



Да, гледай какво става само. Ааа като си дойде го връзвам на стола и започвам с целувките без много да се обяснявам от кого и защо, ще му пораснат много ушите иначе





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано23.10.14 22:03



Браво, Екна! Поздравления!




Моите целувки са само за теб!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 22:03



Разсмяхте ме с тези целувки

Аааа ама аз да не съм поща. Я да идвате и да си го целувате лично! Тъкмо го чакам утре да си дойде



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 22:09



Благодаря ти, че се радваш заедно с мен!

Дано има повече здраве и хубави изживявания за всички ни!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: nelgina]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 22:10



И от мен за теб, nelgina!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.14 22:11



Гуш!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано23.10.14 22:15



Браво, Ekna! Радвам се с теб!
Дишай спокойно, момиче! И се радвай на живота с всяка клетка!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.10.14 22:17



Ако беше на срещата щях да го целуна лично. Но ще бъде следващия път. Сега ти ще предаваш целувките.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: anetoh]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано24.10.14 05:35



Хубава новина Екна, незнам какво правиш и как го правиш, но продължавай в същия дух, хъс, настроение, амбиция и нито минутка отпускане.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано24.10.14 08:05



Закъсняла съм по време, но ти изпращам купища искрените поздравления !
Винаги около теб новините да са отлични ! Прегръдки от сърце и най-добри пожелания !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: diana1OO]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано24.10.14 16:24



Мила Екна, от сърце те поздравлявам за хубавата новина! Прегръдки от мен!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор viara67 (член)
Публикувано24.10.14 18:50



Ееееееее, аз чак сега разбирам за тази супер добра новина! Екна, миличка, усмихна вечерта ми! Страшно много се радвам за теб и за всичките ти близки, които бяха плътно до теб последните месеци. Браво, браво, браво! От тук насетне да държиш здраво фронта!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: N O6O6]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано25.10.14 07:02



Почти седмица не съм влизала, и тази сутрин....УРАААА!!!
Обичам те Екна,обичам Ви всички!!!
Мило момиче,УСМИВКЕ ...Чудесна си,Великолепна си!!!Прегръщам те за добрите резултати!!!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: guslik_33]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.10.14 16:54



Екне, поздравления специално от дъщеря ми, много се радва за теб. Що не се качиш някой ден в колата на мъжлето ти и да й идеш на гости а???



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.10.14 10:13



Благодаря ви, момичета, че споделяте радостта ми! И аз ви обичаммм!

Флорче, ако мъж ми имаше кола, то значи колата нямаше да е негова, а на шефа, т.е. моя

, обаче мъж ми вече няма кола, а и аз също

Но иначе много благодаря за поканата! Тя, сама по себе си, е достатъчно хубав жест! Ама къде е тя в момента? Не е ли подходящо, някой ден, като имам възможност, да се метна направо на самолет? Поздрави я и ти от мен, моля те!

Целувки и за двете ви!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано26.10.14 13:45



Поздравления за хубавите новини.





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано26.10.14 15:50



Браво ,браво ,браво ! Екатерина Велика ! Целувки на теб... и да се наредя на опашката за мъжа ти ! Ама съм май последна... като не влизам често... така ще съм.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.10.14 09:37



Блягодаря мила ще й предам. А ти си събери парички за отиване и връщане със самолетчето и другото не го мисли. Ще те посрещне дъщерята на летището, спане и храна бол в новия апартамент. Преди живееха точно в центъра на Париж но сега се преместиха в голям апартамент, който е в Парижкия комплекс "Тракия" - красиво,просторно,живописно,чист въздух и на крачка от голяма гора...Хайде събирай парички за билет...заслужаваш си една такава почивка нали?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано27.10.14 09:55



Шшшшшшшшшшшт!
Благодарим ти, Боже... и дай, Боже всекиму!
Прегръдки и целувки!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано27.10.14 09:56



Шшшшшшшшшшшт!
Благодарим ти, Боже... и дай, Боже, всекиму!
Прегръдки и целувки!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано27.10.14 12:01



Ехаа, Флорче, остави ме без думи. Трябва да призная, че адски ме изкушава поканата, чест е за мен! Ами то и с камион може да пристигна, като се замисля, хихи





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.10.14 20:44



Ами аз за това имах предвид с камиона на мъжа ти но писах кола вместо камион. Хайде догодина си избери период и с камиона отиваш до Париж.Мъжлето ще те остави и ако има курс до Англия на връщане ще те вземе.

Тъкмо и някои неща ще й занесеш, които не могат да се занесат с самолет.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано29.10.14 16:24



Миличка Екна, Катенце!!
С едно прогледнало око прегледах набързо последните теми.
Браво за това до тук. Продължавай с „тежка артилерия“ в помощ на имунната система най-напред още две години, а след това още пет, чак като минат седем години, може малко да отпуснеш. И всичко това в съчетание с хубави преживявания и положителни емоции!
Силни прегръдки и целувки!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: TheaO5]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.10.14 17:16



Взимам пример от теб, мила Теа!

Даа, така е. Стъпка по стъпка, умерено, спокойно трябва. Целувам те и се радвам на това, което между другото спомена.





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано29.10.14 17:25



Слънчево момиче Екна!
Дай Боже още много стъпки да извървим!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: TheaO5]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.10.14 18:57



Теа, миличка, и от теб очакваме Добрата новина!
Кажи как си, успешно ли мина всичко?
Прегръщам те силно!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.11.14 10:12



Да се запиша - 9 години след операцията всички изследвания в норма.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано19.11.14 10:45



Браво Бубе,чудесна новина

прегръдки и целувки




Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: EFO75]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.11.14 10:48





Поздравления, миличка! Тези цветя са за теб. Още сто пъти по толкова да си с добри резултати. Цун и гуш!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано19.11.14 11:56




Бравоооооо...
Само така, и така ще е!!!!
Прегръщам те!!!
Обичам те!!!




Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.11.14 13:07



Ей кукло, много се радвам и аз лятото направих девет години в ремисия. Заедно ще си гукаме още дълги години докато не станем и прабаби...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано19.11.14 13:54



Поздравления, Бубе, все така да са ОК!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано19.11.14 16:07



Ех, Бубеее! Колко ми става хубаво от такива новини! Все така до края на света!!!

Целувки!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано20.11.14 00:56



Браво, Бубе! Всеки път да е така!
Дай, Боже все хубави новини!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: anetoh]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.11.14 08:49



Поздравления и от мен ! Още 90 години да си така, пък после както дойде !
А на Флорчето ще и кажа, че пожеланията да станеш прабаба не са достатъчни. Ние прабабите да мрем ли ?!

Най-добри пожелания на всички !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: diana1OO]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано20.11.14 09:56



Целувки и от мен, Бубка!


Бай, Боже, всекиму!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Viktoria 999]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано20.11.14 11:01



Урааа! Още 9 х 9 х9! Няма да мрат прабабите, а ще гледат по 9 внука





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: diana1OO]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.11.14 11:29



Диянче, права си вие прабабите да станете прапрапрабаби...

що пък не а??? Хъс ли нямаме,визия ли нямаме...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано20.11.14 19:21



Страхотни новини, Бубе!


Само такива, че и още по-хубави да получаваш.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: nelgina]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано21.11.14 05:48



Бубче, много се радвам за добрите новини, искренно ти пожелавам само такива резултати и все така отзивчива към всички които имат нужда от помщтта ти. Безценна си, остани си такава завинаги.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.11.14 10:06



Поздравления, Бубе, нека така да си остане завинаги!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.11.14 17:47



Поздравления и от мен!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Buba67]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.11.14 22:47



Поздравления, браво и само така и занапред дълги години!!! Чудесна новина-подарък за рождения ти ден!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: viara67]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано25.01.15 08:50



Любимите ми заключения от скенерите са онези съвсем кратичките - "без динамика" и "без прибавени изменения". Е, такова взех и вчера - кратичко и лаконично!
Има една чудесна песничка - ....днес ще се срещнем след 10 години....Натам вървят нещата :)



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.01.15 10:24



Прекрасна, прекрасна новина! Благодаря ти за споделянето!

Чудесно ми е това чувство, което предизвиква тази тема и всеки пост в нея. Избухва радост в мен!!!

Прегръдки и за двете ви!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.01.15 14:31



Присъединявам се към прекрасното чувство, което изпитваш!
Кой от нас не знае какво е хубава новина при тази болест...
Прегръдки, миличка!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.01.15 17:03



Браво! Все такива кратки разчитания, прегръдка от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано25.01.15 17:21



Браво и от мен





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.01.15 19:07



Браво Мама Д, прекрасна новина. Много ще съм радостна да те видя тази година на срещите ни клубарски.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор viara67 (член)
Публикувано25.01.15 20:16



Eй на това се казва добра новина! Браво!!! Влизам в клуба и търся само тази тема и като я видя сърцето ми подскача от радост! Юле, само така и занапред! Много се радвам за вас! Целувки!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.01.15 20:27



Поздравления и от мен! Да ни радваш все така с добри новини! Прегръдки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано27.01.15 06:35



Благодаря ви момичета!
Да сте живи и здрави!

Аз също обичам тази тема. Всеки пост тук е споделена надежда, поредната, понякога малка стъпка към постигане на смятаното за невъзможно. Някак зарежда с надежда, кара те да се мобилизираш. Поне с мен е така :)



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано27.01.15 18:12



Браво на успешния дует, майка и дъщеря! Безоблачни дни!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано27.01.15 20:48



Чудесни са тези новини, Мама Д

Браво ! Горещо те прегръщам!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: MamaD]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано02.02.15 22:21



Их, усмивка!
Дай боже!
Прегръщ



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: nelly_83]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано28.02.15 12:06



скептично се отнасях към инфо от рода на "ЕЖК"- една жена каза, че някой може да живее !години! в ремисия след рака на дебелото черво, и особенно когато казваха някакво двуцифренно число...
а ето - вече 9г !!!

съм в стабилна ремисия, започва се двуцифренното число

Пожелавам на ВСИЧКИ Здраве и Късмет!

заповядайте на малка почерпка с витаминки

Редактирано от LlDlru на 28.02.15 12:27.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.02.15 13:11



Браво, Лиди! Все така смело напред! Още сто пъти по толкова!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.02.15 18:34



Браво и наздраве!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано28.02.15 19:08



Честито, радвам се от сърце.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано28.02.15 22:05



Браво,Лиди! Плевенчанки сме малцинство в клуба, но пък добре се справяме !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано01.03.15 11:00



LIdIru, браво! Дай Боже, все така та и трицифрената да доближиш!


Много обичам тази тема!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: ilenkako-188816]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.03.15 11:04



Браво Лидинка, все така още доста пъти по 10 годинки. Хайде след три месеца иаз ще те последвам и аз ще стана на десет годинки.Навлизаме в пубертета да знаеш...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.03.15 13:28



Браво, Лиди!!!! Само така - смело и с чувство за хумор! Прегръдкииии!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.03.15 16:09



Браво момиче, Браво! Прегръдка от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано01.03.15 17:36



Поздравления и от мен, Лиди! Много се радвам за теб! Супер си! Продължавай все така! Бъди жива и здрава още дълги, дълги години!







Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано02.03.15 05:35



Честито Лиди! Да си жива и здрава още много години и да подобриш статистиката за двуцифрените години ремисия!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано02.03.15 13:42



Амин!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Viktoria 999]  
Автор EFO75 ()
Публикувано03.03.15 06:57



Браво,все такива новини да има





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.03.15 17:27



Здравейте, момичета! Днес след цял ден изследвания и чакане пред кабинетите да се похваля, че всичко при мен е наред. Има малки отклонения, но не са съществени. Важното е, че няма мети, другоото се понася. Радвам се, че и сега ми се размина. На всички желая успех и да не се отпускат!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор ilenkako-188816 (член)
Публикувано13.03.15 17:32



Поздравления! Чудесна новина.



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано13.03.15 17:53



Е -е-е ,прегръдки Мам ! Не сме се съмнявали в теб. Само така ! Дълги години да имаш много поводи за радост !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано13.03.15 18:06



Еее, браво бе Мамитка!!! Това е супер новина!!! Много прегръдки от мен и да знаеш, че няма мърдане- здравичка да си и да си гледаш прекрасната внучка



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано13.03.15 18:36



Амин! Амин! Амин!
Дай, Боже, на всички ни!


Целувки!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано13.03.15 21:17



чудесна новина, мамитке!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано13.03.15 22:03



Мамитче, и аз не съм се съмнявала за твоето здраве и дух. Честитка!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.03.15 00:07



Браво, Маммитка, Bravo Bravissimo! По този случай - музикален поздрав:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано14.03.15 08:12



Браво...





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: EFO75]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано14.03.15 10:28





Затова, че ви има, за хубавите думи и пожелания, че този клуб ми помогна да не се отчайвам. Всичко това го дължа на вас! Бъдете живи и здрави и ще пием пелиново вино.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.03.15 11:14



Браво сладурано, видя ли сега като имаш внучета, здравето ти се увеличава. колкото повече внучета , толкова повече здраве,ха,ха,ха



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.03.15 15:29



Маммммиии! Бравооо! Само така! Прегръщам те!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.03.15 16:40



Браво и от мен, голяма прегръдка за баба от баба!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано04.04.15 23:57



Браво!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: LlDlru]  
Автор viara67 (член)
Публикувано21.04.15 14:11



Лиди, поздравления!Още няколко десетилетия все така! Много се радвам за теб!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: mammita63]  
Автор viara67 (член)
Публикувано21.04.15 14:15



Мамитка, само така! Не съм влизала тук от месеци и тази новина много ме зарадва! Бъди дълги години щастлива с прекрасното ти семейство!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор viara67 (член)
Публикувано21.04.15 14:24



Сега и аз да се разпиша тук. След прекаран продължителен и упорит грип късната есен с усложнения, след тежка форма на херпес Зостер в началото на годината и след непрекъснати инфекции в урината, чакането на резултата от контролния скенер си беше напрежение. И тъй като среден сценарии няма - ту се виждах с поредната операция, ту доразвивах планове за бъдещето. Е, слава на Бога заключението е" без динамика". През лятото стават 6 години от рецидива, а от първата операция навлязох в 14-тата година. Виртуални почерпки не признавам, затова на пролетната среща - черпя реално!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: viara67]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано21.04.15 14:49



Поздравления!
И не мисли, че ще забравим до срещата!


Дай, Боже всички ни!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Viktoria 999]  
Автор EFO75 ()
Публикувано21.04.15 15:52



Браво на теб






Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.04.15 16:38



Браво момиче, силна прегръдка от мен!
Спокойно прави планове!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: viara67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано21.04.15 17:40






Много се радвам за теб!Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: viara67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.04.15 18:46



Е, най-после нещо свежо в този студен и мрачен ден! Браво, мила Viara, знам е как ти се иска да литнеш
след такива резултати! Разпервай криле и нека никога не се връщат кошмарите ти от миналите години!
Прегръщам те!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано22.04.15 07:23



Поздравления и от мен, заедно с най-добри пожелания винаги всичко да е отлично !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: diana1OO]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано22.04.15 15:37



Чудесно ,мила Вяра ! Това е благодарение на сияйната Му помощ !Защото Той знае ,че прекрасната ти душа ще донесе радост и утеха на мнозина !



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано22.04.15 16:43



Чудесна новина мила Вяра

Приеми моите поздравления и силно те прегръщам!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: kras4o_k]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.04.15 17:26



Благодаря ви мили момичета, благодаря за топлите думи! Да сте живи и здрави дълги, дълги години!
Бубе, почвам с плановете - давай датата за юнската среща





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: viara67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.04.15 18:33



Вяра67, прегръщам те радостно! Мисля да съм там та дай боже взаимно да се черпим!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано22.04.15 22:33



Бравооо





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА - 10нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.04.15 00:44



Хайде, марш в продължението на темата -



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.