Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: Phillip]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.06.14 11:13



Филип, предполагам, че става дума за "стеатоза" на черния дроб. Аз също имах при едно изследване, нищо не съм пила. Затлъстява черния дроб, но при мен беше малко. Флора ще каже дали е така.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Ясно, мерси. Успокоих се.нови [re: mammita63]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано17.06.14 11:30



ЗАчетох туй-онуй по въпроса и се просветих.
И след като май имам някакъв загадъчен орган (според някои лекари), който ефективно унищожава мазнините, се надявам да е свършил тая работа и за черния ми дроб.





Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 12:46



Точно така Маммита имам стеатоза, но в малки размери. Просто аз не търпя аномалиите да се увеличават при мен. Да ще опитам и зехтин с лимон. Филипе, исках разни народни рецепти за стеатозата, затова поисках помощ. Иначе не ми се пият лекарства а и доктора не ми даде, защото за него са нормални тези показатели, имайки предвид възрастта ми. Естествено аз му теглих на ум една майна ...
А ехографския ми доктор ми предписа хапчета немски на билкова основа,бял трън,артишок...да това е добре. Филип много се радвам за достопочтенното ти мъжко присъствие в клуба. Добре си ни дошъл. Ей момичета само някой да си крои планове за него...той си е мой на всички клубни срещи.Ясно иначе знаете каква съм лоша...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.06.14 12:50



Флорче, на тази среща аз седях до него. На следващата ти ще бъдеш-нали си ми приятелка, ще се разбираме. Хубаво е, когато има и мъже на срещата.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 13:35



Така е приятелко, само дано разбира от приятелски майтап Филип, че иначе лошо. От тези дъждове не мога да ида да си взема подаръчето ти.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.06.14 13:39



С този цветен релакс изказвам благодарност към всички, които ме поздравиха с хубавия резултат.Да ви се връща момичета и момчета.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.06.14 19:54



Флорче, поздравления за хубавите резултати.

Сега за стеанозата. Освен от по-мазна храна тя се образува и от много лекарства които се пият. Дори и от хранителни добавки.

Аз имах стеаноза, дори увеличен черен дроб, и след като напрвих миналата година жлъчна криза се разбра, че нещата са сериозни, ако не взема веднага мерки. Нищо не видяха на ултрасаунда, освен омазнен черен дроб, ама аз си знам какви болки имах от жлъчната криза, говореха и за операция дори. Та аз сама си направих прочистване, първо на жлъчката, защото ако тя е задръстена със камъни, или казано със холестиролени образувания, на които им казват камъни, не се премахнат, става още по-страшно. Това става със подготовка поне една седмица преди пълнолуние, гледаш календара и си правиш сметката, тогава се яде лека храна, повече сокове, смутита, салатки, и аз започвам един ден преди, на самия ден на пълнолунието и един ден след него да правя това прочистване. Ти си нямаш напредстава какви холестиролени образувания излизат, имаше при мен и по 3 см в дължина, направо самия ужас. Ще ти пусна точно как се прави прочистването - рецептата. Задължително се правят и клизми, по-добре със кафе, така се чисти черния дроб и се помага на дебелото черво да излязат по-бързо тези отрови от тялото, иначе ако не направиш клизма те остават вътре в червата и се всмукват обратно чрез лимфата и кръвообращението в тялото и е много лошо, много по-лошо ако нищо не правиш. Така, че или правиш нещата както трябва, или си търпиш проблемите. Черния дроб обаче е химията на организма и трябва да се поддържа чист и да му се помага. Това се прави през зимния период и пролетта, но ако се налага го прави и когато имаш проблем. След като изчистиш жлъчката се започва със черния дроб, там няма да стане с едно прочистване, със сигурност ще правиш дълго време, аз правих 6 месеца, като освен при пълнолуние правех извънредно и през седмица, понякога и един път седвично, и пак излизаха камъни от черния дроб, само че различен цвят, направо не е за вярване, но по цели шепи излизаха. После ми олекваше на черното дробче, докато пак се съберат и почнат да ме притискат в дясно под ребрата, и гърба, кръста много боли от тях. Това е знак, че трябва да се махат час по скоро. И сега при изследването нещата са добре, дори нямам и холестирол извън нормата вече. Та чистенето му е майката, природата ни е дала природни средства, иска се само желание и упорито да се работи. Аз правя прочистването със конопено олио или ленено олио, не със зехтин, той е колкото полезен, толкова и вреден. Зехтина има много Омега 9, пък ако ще да е златен и органик. На много места пише, че е полезено конопеното олио или лененото олио, студено пресовано. Ако може да готвиш без мазнина ще е най-добре, а за салати ползвай само позените олиота Омега 3 - конопено, ленено и за готвене кокосово. Знам, виждала съм в магазините за чисти храни, че се продават. Към мюслито което си правиш слагай олющено конопено семе, то е Омега 3, слагай прясно смляно ленено семе органично, то е Омега 3, сагай и семена от чия, в тях има много Омега 3. Ако може и по една лъжичка ленено олио към мюслито ще бъде добре. Това се полезните мазнини за черния дроб които го чистят и му помагат да работи добре. Аз съм пила тези тръни на хапчета и нищо не помагат, това е смешна работа. Тук се иска сериозно прочитване а не замазване. Пила съм и олио от бял трън, имате капсули - това са хранителнидобавки, може да ги ползваш, но това няма да ти помогне за стеанозата. Ако почнеш от сега да прилагаш диета и чистене до догодина ще си в отлична форма, но се иска търпение и упоритост.

Чети и действай. Не оставяй черния дроб дори и да няма проблеми без чистене, това е лабораторията на тялото, прочиствай я, иначе като се натрупат там токсините, после започват проблемите и рака пълзи ли пълзи, ти си умна жена, не допускай това да се случи, лекарите няма да ти кажат, ще си замълчат, нямат интерес да говорят за прочистване на тялото, детоксикация и рязка смяна на храната.














тук може да научиш много полезни неща

не е лошо да изслушаш и двете части на д-р Гайдурков. Той казва много истини, но намери време да ги чуеш. Тук става въпрос и как се развива рака, какви са причините и как да се лекува човек.







Книгата ГОРЕЩИ ТЕМИ В ХРАНЕНЕТО, електронна на д-р Гайдурков, може да свалите безплатно от тук, или от спиралата.нет. Другата е ГЛАДУВАНЕТО МОЖЕ ДА СПАСИ ЖИВОТА СИ от Харбърт Шелтън. Малко трудно се чете пред компа, но може да си ги свалиш на хартиен носител.

От мен да знаеш, каквото и да ядеш, каквото и да пиеш, ако не прочистиш здраво жлъчката и черния дроб, нищо не става, само си губиш времето. При това прочистване също се изчистват и камъни в бъбреците, камъни от слуз от червата, цялото тяло се очиства и после започваш да се храниш здравословно - тогава и храната се усвоява и всичко си идва на мястото.

Това няма да стане с един път или два, със сигурност ако трябва и цяла година ще се чистиш, зависи колко си си замърсила тялото, то само ти подсказва, като разбуташ камъните от черния дроб те почват да се придвижват към жлъчката по естествен начин и от най-отдалеченото място, но трябва редовно да правиш клизми с кафе. И всеки месец чистене със загряване. Пускала съм много инфо за него - клизмата с кафе, това е част от лечението на Герсон терапията, но и много други алтернативни лекари го прилагат. Успех.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.06.14 19:55



забравих за сайта с електронните книги



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано17.06.14 23:01



Браво Флорче, само така!!! Дай боже все такива новини да четем. Гушкам те и дано другия месец и аз да се впиша тук с хубави новини!!!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Радвам се за теб. Обаче не разбрахнови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.06.14 23:18



Браво, Флорче, дано "повлечеш крак" към хубави новини!
Красчо, стискаме ти палци!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.