Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ето менови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.04.14 22:29



Христос воскресе! Бъдете здрави момичета и вярвайте!

Мрънче, много сте сладки на снимката, и не само!

Аз съм напълно ОК с идеята стига да се размине с онези опашатите дни - химко и следхимко.

Флорче, ама и вие сте много шладки, глесам ви във Фейса, пу-пу!

Уф, Лори пак се е разгонила.

Иначе прекарах страхотно в Родопите. Винаги си тръгвам с мъка от там. Кога ли ще ми се удаде да се преселя там - ще си садя екозеленчуци, ще си направя и аз страхотна градинка като на няколко от нашите приятелки тук, ще съзерцавам природата и ще пиша.





Тема Re: Ето менови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.04.14 11:35



Екне от твоите мисли и мечти в Божията главица. Ще,ще все някога ще стане не се отчайвай още си много млада. но е голямо удоволствие да си откъснеш нещо произведено от теб все едно раждаш знаеш, че ти си му дала живот да покълне,да порасне...Екне и аз виждам във фейса, че много хубаво си прекарала в Родопите - то така трябва и да бъде де...

хайде на Софийската среща ще си разправяме истории...Лека седмица и работа на работещите, а на нас в къщи спорна домакинска работа.Мен нещо ме налегна мързела след празниците и не пси отлепвам задника от компото, че ми е по кефско. Ами има ядене още,пиене също навън е мокро не може да се работи - какво му остава на човек освен дза си помързелува нали? Ей сама си бях атвокад и си оправдах мързела хи,хи ,хичакам почерпка от тиа за нещото.....Джул тук ли си или си на някоя планета? Бубе смятам, че вече сте оздравяли нали? Пиранче, ти къде се затри бе хубавицо? Вики отидоха ли си гостите ти от Германия драсни някой ред де... Кали как е при вас? Сега гледам,че някои семенца от силърито са оживели а дано станат...иначе нещо ми яде прасковата отдолу и половината е изсъхнали...май трябва друга да засаждам ако тази не се оправи.такива хубави праскови даваше три години и сега какво й стана? Не е измръзнала,щото то зима нямаше а пък половината е мъртва. Ето оплаках ви се иначе Екне и моята Шери май се е разгонила но е още малка на седем месеца. И я държа затворена. След една година ще я усна на двора и каквото стане да си живее свободно. ще гледам малки и това е не ми се ще да я кастрирам. То имаме нужда на двора от доста котки за да няма мишки, които да ядяат житото и ечемика.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Ето менови [re: Ekna]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано22.04.14 18:47



Екна, радвам се че си изкарала добре. И моето сърце е в Родопите. Скоро се върнах от Смолян, пещерите "Ягодинска", "Дяволско гърло" и "Ухловица", смолянските села . Онемявам всеки път, когато мина през Триградското ждрело.
Толкова красота и мистичност има в тези Родопи.
Като си направиш къщичката там, непременно да ме поканиш.



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Ето менови [re: nelgina]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано22.04.14 20:45



Ще се помоля за Снежи ! Дано всичко мине бързо и леко и се видим на предстоящата среща.

Да, видях Мрън във Фейса и я харесах.

Родопите... и аз искам там ! Понякога гледам с часове снимки на компа. И нали съм си инспектор Дю-дю взех ,че засякох наша Екна в Гераница. от мен никой не може да се скрие !

Последното беше майтап ...видях снимките ,но стана случайно



Тема Re: Ето менови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.04.14 21:13



Привет, момичета!



И аз обожавам Родопите. Два пъти съм ходила там и винаги съм се чувствала прекрасно. Нямам Фейсбук и не мога да видя снимките, но Мрънчето ще я видя на срещата колко е прекрасна.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Ето менови [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано22.04.14 21:27



Ваня Костова - Молитва

]

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 23.04.14 02:16.



Тема Re: Ето менови [re: nelgina]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.04.14 22:10



Оо, Нелджи, нямаш проблеми

Ще си съзерцаваме наволя и душите ще ни пеят

Да, страхотни са и тези места, за които споменаваш. Била съм и в трите пещери, а в Триград доста купони направихме в младежките години, когато там още нямаше толкова туристи и къщите не бяха хотели. Нямаше масло и сирене в магазина, а в ей онази къща. В магазина се продаваха само вафли и тоалетна хартия. Сега стана по-шумничко в Триград и доста по-комерсиално и не съм ходила отдавна. Но природата си е все така въздействаща, сигурна съм



Тема Re: Ето менови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.04.14 22:13



Хаха, да, в Гераница бях преди две години последно с Красчо и Вики. Фантастично местенце е. Ако знаете как сме се смяли последния път, защото се бяхме настървили за прясна пъстърва, но се оказа, че няма. Облещихме очи, а те ни викат "много клиенти имаме и нямаме време да наловим. Ако си наловите ще ви я опечем на плочата за нула време". И Вики на Красчо взе въдицата и вярвате, не вярвате, но като взе да ги намятка една след друга и клиентите наоколо взеха да го обграждат да налови и на тях

Страхотно си изкарахме тогава!



Тема Re: Ето менови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.04.14 22:30



Здравейте! Вече и аз кацнах след празниците, а делниците ме завъртяха... уфффф!
Хубаво време, хубави емоции - какво му трябва друго на човек?


Като се разприказвахте за Родопите (то на кого ли не са му в сърцето!) и за пещерите, та се сетих да питам дали някой е бил във Водната? Ако не сте, непременно го направете! Преживяването е неповторимо! Най-напред на входа на пещерата ще ви оборудват с непромокаем костюм и високи ботуши, с фенер на челото като миньор... и едни симпатични момчета ще ви качат в гумена лодка, за да влезете с нея в пещерата, пълна с вода. На някои места ще трябва да лягате на дъното на лодката, защото скалата ще опира почти в носа ви! После, като стане по-високо, слизате и се разхождате из една наистина живописна пещера, в която водата е на различно ниво. Връщането е пак с лодка, а на входа/изхода на пещерата се връзвате с един колан за въжена линия и със скоростта на светлината профучавате над прекрасно езеро, в края на което ви чакат пак симпатични момчета... и ви свалят на земята (в буквалния и преносния смисъл!) ... Ей, струва си, да знаете!
Вижте - има 20 снимки, само щракайте върху тях!


"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 22.04.14 22:36.



Тема Re: Ето менови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.04.14 22:55



Значи, там където е тази водна пещера аз съм била на Виа Фератата - скалното катерене. Мисля, че съм ви разказвала - 150 метра е прехода, 80 м. е денивелацията - представете си колко е високо. Уникално преживяване, което трудно подлежи на описание. Овързани с колани поехме по миниатюрни стъпълца в скалата, държахме се и ходехме по въжета, краката ни трепереха от адреналина, а после се пуснахме с тролей над езеро на около 7 м. височина над водата. Беше трудно и страшно, но го направих! Направих го и бях толкова горда и адренализирана, че щях да се пръсна от щастие горе.

Та част от цялата атракция е водната пещера. Искахме да минем целия маршрут, който включва и нея, но тогава беше наводнена и беше не само опасно, но и невъзможно. Казахме си, че имаме повод да се върнем, но и до днес не сме го направили, а ти ме подсещаш за това. Но там не се ходи на пролет заради снеготопене и дъждове. Лятото ще е, трябва да го подхвърля на сестрата като идея.



А ти искаш да кажеш, че си минавала през нея ли?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.