Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.03.14 09:44



Добро утро момичета, маман Флора е тук вече в къщичката си българска, от която по-хубаво нямаааа

В дворчето ми нацъфтели,лалета,нарциси,дръвчета се отрупали с листенца,красота. И така отчетох се, че вече съм на ринга. Няколко дена почивка и започвам пролетното чистене, че идва Именния ми ден, че после и Великден. Ще смъкна натрупаните килограмчета от чужбината. Спанака ми пораснал минавам на смутита.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.03.14 13:09



Добре си дошла, Флорче! Наистина е хубаво да се поразходи човек и после - пак у дома! А и ти леко мина с 2 бебета за един месец!

Моя близка отиде за раждането на внучето си в Канада и ще стои там 3 месеца да помага... Ама е само едно, а при шест - кое по-напред?... На твое място щях да поискам да наддават за мен!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.03.14 21:58



Каква е истинската възраст на твоята душа?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.03.14 22:34



Май вече всички сте си легнали, затова няма да ви кажа каква душа нося според теста!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.14 08:49



Много стара душа съм била. Гледай ти, чудна работа.
Успешна ден!

Кафе, чай за Флорчето!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.14 08:59



Бубе, и аз съм същата "много стара душа"... Важното е духът ни да е млад!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано01.04.14 10:22



Леле и аз съм много стара душа. Вече сме отбор. Добро утро и от мен.





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: feniks_m]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.14 10:32



А аз съм извънземна душа....ха,ха първоаприлска де

И аз съм стара душа, то повечето от Човечеството сме стари души дошли тук на земята да учат другите на любов и разбирателство и да поправят някои грешки от предишен живот. Младите души се раждат на други планети, където има по-добри условия за живот, за да им е по-лесно да пораснат до възрастни души или стари. Гледайте днес да не ви излъжат някои и да ви пратят за зелен хайвер.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.14 10:52



Хи,хи,хи така е Джул къде по-напред...ако ги нямаше тук двете ми звездички щях да трамбовам от едната държава в другата на смени...

ама добре,че си имам и тук да си се кютна в къщи на моето си легло и къща. Да са живи и здрави и да си се гледат.И снахата и дъщерята са доста оправни аз просто отидох да ги видя не толкова да помагам.Все пак не им са първи деца и добре се справят. В Лондон карах и вземах от градинка каката и после на детската площадка - кеф. после отиваме до големия магазин и си купуваме лакомства. накрая се прибирахме в къщи. Но сега ще им е по-трудно и на снаха и дъщеря, че ги почнаха коликите бебоците и се реве та се късат. пият някакви елачи за успокоение но няколко часа се реве и се дундрукат.И двамата татковци са се преместили в друга стая за да спят, че са на отговорна работа.Ех друг живот е там все едно друга планета. Не 100 - 1000 години не можем да ги стигнем. То ред ,то дисциплина1 никой не роптае,всеки си чака реда за нещо,всеки мълчи не кряска... От една страна хубаво,от друга малко ми се вижда зомбирано и като роботи се движат.Няма чарла-парла,живец нямат тези хора там бе момичета. Егати от тук по-хубаво нема само пари да има - ама немаааааа.Те затова бега народа. На връщане от Лондон ами то в самолета само българи и то майки,бащи и баби и дядовци отишли на гости при децата си. Ей старческа България станахме. Не се ражда а ако се роди то ще е циганче или турче или емигрантче....А нашите хубави български слънчица се раждат в чужбина и много естествено, че никога няма да се завърнат тук. Преди да си тръгна внучката имаха в градинката национален празник.Всички трябваше да бъдат облекани в национални костюми. Нашата нямаше нищо и се чудехме със снахата каво да направим. Тя взе боички и нарисува на едната бузка на внучката българското знаме.Като отидохме в училището то все едно има карнавал.то индийски,арабски,еврейски,африкански костюми.Разни полски,украйнски носии...свят да ти се завие. Е как не чух тяхна реч освен английска.Навън от къщи се говори само на английски.В къщи можеш на собствения си език. А тук така ли е а? та такива ми ти работи драги ми Смехурко.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.14 09:06



]Добро утро момичета, май мен чакате да сложа кафенцето а?

Ето ви го а чаяйчето аз си го изпих на двора между копаенето на браздичките...ще си садя зелен фасул. хайде пийте кафето си и по задачкииии

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.