Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 86нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.04.14 14:35



Лелее, Бубенце, какво става бре, уж трябваше вече да отшумяват вирусите...



Ето пращам за цялото семейство енергийни бомбички:









Тема Re: РАЗДУМКА 86нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано16.04.14 22:01



май съм настинала ... Синоптиците обещаха да е за последно. /студа / Напоследък влизам рядко ,но причината е хубава ... Оф ,още не смея да се зарадвам. Поне да направя месец...и ще ви кажа защо и какво.

В понеделник най -сетне ще бъде 22 градуса . А, дано !



Тема Re: РАЗДУМКА 86нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.04.14 22:19



Тиа, надушвам почерпка!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 86нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано16.04.14 22:21



а аз, че си е намерила работа която й харесва, това я прави щастлива

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: РАЗДУМКА 86нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.04.14 23:01



Ами нали затова ще черпи, де!



"Совите не са това, което са..."

Тема Ехооооооо, добро утро !нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.04.14 03:15





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ехооооооо, добро утро !нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.04.14 09:24



Добро утро!
Тази кана не знам дали ще ми стигне,






Как да отшумят вирусите с това време? А аз съм с връзки и ми ги доставят у дома, малчо ходи на ясла 4 дни, на петия вече е с температура, хрема, после идва кашлицата. Следващите три седмици пеем, играем, четем книжки - резултата - на година и 9 месеца не млъква.
Мисля, че е време да позапиша някои думички. Млякото е панко, боде ук /лук/, мотора е момон, а трактора такто. Иначе "бонбони" ги докарва без грешка, кутия също.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ехооооооо, добро утро !нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.04.14 10:09



Хаха, ех, връзкарка такава

Много са Шладки като проговарят.

Нашия малкия онзи ден навърши 2 и после имаха тържество в детската. Още не съм гледала клипчето, обаче си ги представям как се щуркат по сцената. Нашия нямал реплики, обаче го похвалили, че от раз запомня къде и как трябва да върви и е много изпълнителен, хаха. Такъв е. И всичко иска сам да прави. От няколко месеца работи върху умението да си закопчава сам ципа на якето, с малките пръстченца, не може, малък е още за това предизвикателство, но не се отказва, тренира. Понякога се налага да го изчакаме 1/2 час преди да позволи да го закопчаем.

Той се научи да пее преди да се е научил да говори, както трябва. Знае поне 10 песнички вече, непрекъснато ги въртим в ютуб по негово желание. А където забрави думите казва ъ-ъ-ъ и продължава нататък А думичките са смешни, но се разбират. Примерно на малкия врабец, казва малкия ебец

Въпреки, че още не говори правилно, винаги намира начин да обясни какво иска и дори разказва разни неща, и го прави без да се нерви. Брат му полудяваше като не го разбирахме, ядосваше се.

Въобще, голяма радост са. Купонът е пълен.

А иначе и те много се разболяват, щото са и двама. Единият на ясла, другия на градина и всеки носи по нещичко в къщи, натръшкат се там всички, после дойдат и тук, хаха. Колкото мога се пазя де, ама ... как да не ги доближавам съвсем, как точно да стане?! Ама права си, много е променливо времето и ако не е вирус, то настинка може да е. Че то и ние се чудим как да се облечем...

Сега много поводи имаме - сестрата имаше РД, малкия и той след нея, пък те си изплатиха жилището миналия месец и като добавим и Великден - голяям повод за празнуване става. Та те резервираха едни бунгала край яз. Доспат точно за Великден. Чудихме се с това време дали да не се откажем, обаче те дали и капаро и ще се върви. Взимаме дебелите якета и ботуши, месо и зеленчуци за скара и дъждобраните и ... дим да ни няма Много ме е яд на времето, ама ... какво да се прави. Поне ще е малко разнообразие, тишина (хаха, покрай малките няма да е точно тишина) и чист въздух.



Тема Re: Ехооооооо, добро утро !нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.04.14 11:52



Да явно Тиа ще ни черпи в близко бъдеще .....

Екне,Бубе толкова са сладки като мънички децата, че думи нямам...а ние станахме на един месец в Лондон и определено ще е със сини очички като кака си и татко си. Но коликите още го мъчат и са се прехвърлили през нощта....но ще мине и този период. А французойчето е вече на месец и половина и не му стига шишето мляко, иска още...А каката и баткото тук по няколко пъти на ден гледат клипчета....А по-малките батко и кака не се отделят от бебетата и ги рюшкат, помагат на мамитата. Момичета днес съм на козунаци,привърших с курабиите.Но незнам вече къде да ги крия белким останат до Великден. Яйцата сигурно в събота ще ги боядисваме заедно с внуците,че сега са на училище. Тук във Филибето е хладничко,вали но общо взето е хубаво времето.Нямаме сняг, че иначе дръвчетата ми ще отидат на кино от пет до четири.Хайде останете си със здраве.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Ехооооооо, добро утро !нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.04.14 20:38





Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.