Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Билката самобайканови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.08.14 07:30



Само давам инфо за билката -



"Совите не са това, което са..."

Тема Историята на Мария Попованови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.09.14 14:44



Извинявам се ако се повтарям с тази статия - историята на Мария Попова:



Редактирано от Ekna на 23.09.14 14:45.



Тема Проф. Караджов излекува рак с помощта на зелев сокнови [re: Ekna]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано24.12.14 07:31



Проф. Караджов излекува рак с помощта на зелев сок


Проф. Караджов спрял химиотерапията, защото обичания зелев сок го избавил от рак. Възползвайте се и вие от тази здравословна мъдрост

Както научихме от репортаж по btv, проф. Караджов бил опериран от рак на дебелото черво.

Той отказал да се подлага на химиотерапия. Тогава лекарите го запитали дали е решил да се самоубива.

Проф. Янаки Караджов е микробиолог. Той решил да си приготви у дома собствен имуностимулатор.

Като микробиолог проф. Караджов знае, че лактобацила е мощен имуномодулатор.
karadjov-rak

Проф. Караджов

Проф. Караджов решава да се лекува не с бацила от киселото мляко, а от киселото зеле.

Когато приготвяме кисело зеле и видим, че сокът е станал мътен, това означава, че лактобацилът е в процес на размножаване.

Въпреки, че вече 20 години проф. Караджов е жив, здрав и изключително жизнен, негови колеги биолози и медици са настроени скептично относно българския зелев сок, защото в тази невероятна туршия има сол.

Доц. Светослав Ханджиев от Европейската академия по хранене коментира, че в България се консумира голямо количество сол, както и в другите страни от балканския полуостров.

Сол лежи в основата на редица заболявания.


Проф. Караджов е решил и този проблем. Вместо по 30 грама сол на литър вода, с която ще залее зелето в бидона, проф. Караджов слага по 8 грама.

Той слага и мед в кацата със зеле. Неговите приятели коментират, че не е добре да се пие ракия със салата от сладко зеле.

Но проф. Караджов е установил, че лактобацилите изяждат меда и така се размножават много по-бързо и в по-големи количества по време на ферментацията.

Така, че когато вкусният и полезен зелев сок ферментира, той е кисел и много приятно солен, а не сладък.
zelev-sok

Колкото повече червено цвекло, толкова по-полезен зелев сок

Проф. Караджов слага 1/2 кг хрян, който повишава имунитета и червено цвекло, което придава приятно розов цвят на полезния зелев сок, освен това червеното цвекло се използва в борбата с рак.

В семейството на проф. Караджов от години не се пият никакви безалкохолни питиета като Фанта и Кола, а зелев сок, при това в неограничени количества.

От Лекува.нет

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Историята на мой близък на 55гнови [re: Ekna]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано10.01.15 12:51



Чудех се дали точно в тази тема да пиша,човекът не е имал поставена диагноза рак, но положението беше много зле. Личният лекар каза, че му остават около 2 месеца. От тогава мина повече от година, човекът се чувства добре, кръвните му изследвания са добре.
Диагнозата беше чернодробна стеатоза (мазен черен дроб), хепатит Б, вирусен индекс на кръвта много висок.Препоръката на личния лекар беше да взема силни лекарства с доста странични реакции. Моят близък отказа и започна алтернативно лечение. Първоначално се лекува в алтернативна клиника в Индия 3 седмици, но това не помогна, даже кръвните изследвания бяха още по зле.
После се обърна към Герсон клиниката в Мексико, там отказаха да го приемат след като му видяха изследванията, но му дадоха съвети за лечението. Казаха да пие прясно изцедени сокове, но не повече от 2-3 дневно, защото черният дроб не работи пълноценно и да не се претоварва, също не повече от 1 клизма дневно. Това ми се стори странно, чела съм доста книги за лечене на черен дроб и там се препоръчва пиене на пресни сокове по няколко литра и клизми през няколко часа ( чела съм и в книгата на Герсон) Но лечението което болният провежда сам в къщи е различно от това в клиниката (там е под лекарски контрол). За клизмите с кафе друг алтернативен лекар ни каза, че е опасно да се правят в къщи, трябва да е под лекарски контрол.
Моят близък си купи специална сокоизтисквачка която запазва витамините и ензимите, но цената е над $1000 и не всеки може да си позволи.
Той живее в Австралия и някои методи които е използвал няма как да са полезни за клубарите, освен ако имат път към Австралия.
................ще продължа след малко....



Тема Re: Историята на мой близък на 55гнови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано10.01.15 13:40



Посети някакъв ултрасаунд фиброскан който го има в 2 болници в Сидни, има го и в Голдкост (Австралия). Този уред освен, че поставя диагноза и лекува.
Ходи 1 седмица на курс по холографска кинетика и твърди, че му е помогнал.
Няма да поствам координати на този който провежда курса, няма смисъл тъй като живее в Австралия, а и цената......
Друго, моят близък се свърза по интернет с украинец който предлага алтернативно лечение с апарат с биорезонансни вълни и изпраща билки. За билките, не са едни и същи за всеки болен, първо поставя диагноза като му се изпрати кичур коса. Лично аз не съм контактувала с украинеца и съм малко скептична по въпроса за диагнозата с коса.....в смисъл че не се знае тази коса дали изобщо ще пристигне в Украйна..Също съм скептична за билки които растат в Украйна....А за апаратчето изпратиха ми имейл, но в момента не мога да го намеря....Като се сетя нещо пак ще пиша...
Не ви знам реда тук, така че ако някой от модераторите реши да го мести в друга тема ОК



Тема Re: п.пнови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано11.01.15 11:29



Ура, намерих данните за апаратчето за биорезонансна терапия, казва се Паркес 77, проверих сайта е parkes.org.ua, на руски е, там има подробности
цената беше $570
И друго алтернативно лекарство, индийско на фирмата Хималайа liv.52.Тези неща ще ги напиша и в темата за алтернативни лечения



Тема Re: п.пнови [re: 4ereshka2]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.01.15 15:40



А какво стана с твоя близък? Как се чувства? И защо реши да разкажеш за него тук ако не е с онкологична диагноза? Какъв всъщност е проблемът при него? От какво се лекува?



Тема Re:нови [re: Ekna]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано12.01.15 00:57



Моят близък се чувства добре.Пиша тук, защото преди година и половина положението беше много зле, личният лекар му даваше няколко месеца живот

ако не пие силни лекарства.Тези лекарства имат много странични ефекти и моят близък отказа да ги пие. Както съм писала в първия си пост в темата, положението беше толкова зле, че отказаха да го приемат в клиниката за Герсон лечение в МексикоПо това време аз си бях в България и досаждах на няколко клубарки с лични бележки да искам съвет какво да се прави.
В първия си пост в темата съм писала от какво се е лекувал, чернодробна стеатоза, хепатит Б, много висок вирусен индекс на кръвта.
Държа да отбележа, че нямам нищо общо с фирмите които споменавам, не съм дистрибутор или търговски представител. В този клуб имам 2 дружки с които се знаем от няколко год и те ме посъветваха да споделя инфото, може да е полезно



Тема Re: Споделената история на Даниела Механджийсканови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано28.05.15 19:41



Личната история на Ваня,прекратила химиотерапията



Редактирано от Buba67 на 29.05.15 07:52.



Тема Re: ЛИЧНИ ИСТОРИИ НА ИЗЛЕКУВАНИ ОТ РАКнови [re: Ekna]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано23.07.16 21:46




Това е истинска история. Жената е била отписана от официалната медицина. Започва да пие билката камшик и до днес не е преставала. Засадила си го е в двора и сама си го бере. Чувства се добре и е забравила къде е болницата. Освен от рак, билката й е помогнала и за хипертонията и диабета.
Търсих някъде темата за "Билки и рак" , но не я открих, затова пиша тук.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.