Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ехо, има ли някой в къщи?нови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано15.02.14 22:07



аз съм у дома



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано16.02.14 09:39







Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор anetoh (непознат )
Публикувано16.02.14 10:03



Да похапнем и да хукваме навън- страхотно е





Да е прекрасен денят ви!



Тема Успешна седмицанови [re: anetoh]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано16.02.14 22:25







Тема Re: Успешна седмицанови [re: diana1OO]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.02.14 09:57



Добро утро сладуранки. Райчо току-що проби мъглата и се усмихна. Затова денят наистина ще е прекрасен.

Днес съм на покупка на мартенички, че трябва да се изпращат зад границаМиналата година ги пратих пак по това време и пристигнаха в навечерието на баба Марта. Дано и този път не закъснеят, ама докато се натуткам...не успях да ги пусна по-рано.Хайде лека и слънчева седмица. Отивам да си бера спанак за сутришното смути.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Успешна седмицанови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.02.14 16:39



Здравейте аз в неделя бях на Витоша и сега съм се изпекла на очила с червен нос. Предполагам ,че хората си мислят ,че още съм опианена от 14 февруари. Само дето не се разхълцах за повече разкош





Тема Re: Успешна седмицанови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.02.14 17:11



и сега съм се изпекла на очила с червен нос

Хаха, няма да забравя един приятел немец. Майка му е българка и идваше лятото. Та той е сууупер бял. И като карал един ден насам-натам из Бг така беше изгорял на очила, ама с рамките му и с всичките му подробности

Не помня емблемата дали се беше отпечатала, но никак няма да се учудя ако беше така



Тема Re: Успешна седмицанови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.02.14 09:41





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Успешна седмицанови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано18.02.14 16:49



Аз пък да ви кажа как съм се заровила в едни разчети, единни сметки..направо ми идва да зарежа всичко, свързано с тази НАП...ама все пак реших да изслушам ето този песничка и малко да ми се оправи това настроение..

Това е поздравче от мен





\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: СПАнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.02.14 16:57



Та значи говорих аз с химиотерапевт. И тя ми каза така:

Ами това са само теории, няма нищо доказано. Някои от тях вече се отхвърлят по лека-лека. Но на този етап не препоръчвам никакви сауни, парни бани, тангентори, перлени вани и прочие. Басейн може и всякакво друго движение е желателно.

Питам я какви са мотивите за тази препоръка, какво е обяснението.

Всички те засилват много кръвообръщението. А така се предполага, че има риск да се разнесат метастази.

Това е. Два пъти ми каза, че това не са доказани твърдения, но все пак има някаква логика в тези предположения и теории.

Само че по тази логика защо всяко друго движение да се препоръчва, не разбрах. Щото и една кардио-тренировка на пътеката във фитнеса също засилва кръвообращението. Защо да има разлика в метода на засилване на кръвообращението?! Обаче така ще излезе, че не трябва и да спортуваме. Ъхъм... А и какво значение има дали е бърз или бавен кръвопотока?! Хайде да кажем по-бързия поток може да "откърти" образувание и да го пренесе в далечен орган. Обаче, дори при бавен поток, как ще спреш клетка да си плува където й скимне и да се хване, където й кефне?!

Не съм убедена, не съм. Обаче като ми го каза и лекар вече нямам оправдания. Все още не съм нобелов лауреат, че да си имам по-голяма вяра






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.