Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.03.14 11:08



Не е студено, смело излизай! Простирах навън, чудесно е.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.03.14 11:16



И аз простирам сега

. Ама вътре, че утре тръгвам на вливка, да не висят отвън два дни.

Веднага след това излизам



Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.14 09:41



Екна пътува за вливка, а другите къде сте?

От мен да мине, слагам напитки и после да кажете какви ги вършите.

Една пералня е навън, сега отивам за втората, сварих кокали за кучето. Отговарям в движение на въпроси. Важното е, че е слънчево навън, бабиния замина с рев на ясла, та такива ми ти работи при мен.






Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.03.14 11:33



Аз правя кюфтета по чирпански за домашните любимци ,за мен -нещо със спанак , вероятно пестото на Калояна ще бъде ,после прахосмукачка,подреждане на стаи и чекмеджета ,сгъване на дрехи -мразя го !,две кръстословици да съставя ,че изоставам , после до пазара на няколко спирки ,че търсят нещо там ,но май не като мене... ,вечерта уча с дребната, после доста късно се пазарува ,защото пускат доста неща изгодно / а хипермаркета ни е близо / И най-накрая се зареждат пералня и съдомиялна ,за да се пуснат през нощта /безшумни са /Няма край живота бодър ! Обаче след малко ще си направя кафе и ще си чета Кейси ,поне половин час ! Пък !



Тема Re: Добро утронови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.14 11:42



Мдаа и аз се спасявам с книжката. Започнах "Яж, моли се и обичай" и направо преглъщам описанията.. Трудно намирам книга, в която просто потъвам и се разхождам заедно с автора, но тази книга е от тези. Все по малко време намирам.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.03.14 11:43.



Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.03.14 11:58



Да ,и на мен ми хареса. Разпознах някой от мислите ,като свои...е ,изразени по-добре ,разбира се.



Тема Re: Добро утронови [re: Tia maria]  
Автор bilyana.decheva-191211 (ентусиаст)
Публикувано12.03.14 12:46



Пуу, така сладко разказвате, кюфтета се готвят, внуци плачат, че на мен ми се иска, да имам чужд живот, по- интересен, не като моят скучен. Ама това е, защото вие сладкодумно разказвате, и уютно.





Тема Re: Добро утронови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.14 12:57



О, има време, като дойдеш на нашите години ще имаш такъв живот.

Всичко с времето си. Прегръд!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.03.14 13:07



Сакън ! Робия е това !



Тема Re: Добро утронови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.14 13:14



Въпрос на гледна точка. Нямам слугиня, следователно ще трябва да се справям. Мъжът ми не работи цар.

А как бих искала да лежа и да маха един роб с палмово листо.
Представям си го и с усмивка отивам да свърша нещо.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.