Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Добър вечернови [re: Ekna]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано09.02.14 17:34





[image][http://thumbs.dreamstime.com/x/steak-pork-grilled-salad-potatoes-15202991.jpg/image]

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добър вечернови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано09.02.14 17:35





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумка № 84нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.14 18:21



Екна, за остеопорозата нали знаеш - прах от яйчени черупки.

Аз си купих Остеоцинезин - хомеопатично, препоръчва го д-р Атанас Михайлов (и не само). Но трябват поне 2 месеца за резултат. На мен хомеопатията ми върши работа, дано и сега.

П.П. Да не ти пука, че не сме в темата - нали и модераторката е в кюпа!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 84нови [re: *jull**]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано09.02.14 18:43



Да, явно това е обяснението.
Да поясня, че това са мнения преди повече от 10 години.



Тема Re: Раздумка № 84нови [re: Ekna]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано09.02.14 18:55



Според мен са наред.
Мислех, че ще се възстановя по- бързо, но явно ще ми си наложи да се боря с последствията на упойката и съответно с промените в организма ми дължащи се на годините ми.
Като капак на всичко като, че ли "повлякох крак" защото едната ми приятелка / за щастие грешни изследвания/ беше със съмнение за рак на гърдата. Много близък пък го оперираха от тумор на дебелото черво.
Както повечето съм започнала да забелязвам и обръщам внимание на лошите неща.
Прави са, че много си докарват проблеми след като всичко премине.



Тема Re: Раздумка № 84нови [re: ALONE911]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.14 19:15



Не си повлякла крак, просто ракът вече се превръща в епидемия...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 84нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.14 21:55



Тази година на Велинград на спа процедурите ползвах масаж,джакузи и басейн.Е престраших се,но нищо не ми стана. Беше много хубаво. Но в сауната не влизах, не мога да понасям парата...

Но във фитнес залата се пробвах по-малко на уредите.Тъй, че СПА -то си е хубава работа,пробвайте и не се страхувайте.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 84нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.02.14 22:03



Аз не съм се изследвала скоро. Преди сигурно 2 г. Ох Лори ми е легнала на дясната ръка и пиша с лявата

Та тогава нямах праблем. Въщност мъничко. Ама се надявам, че спортуването макар и с периодични застои да е помогнало като превенция. Но се сещам, че ще е добре да се изследвам.



Тема Re: Раздумка № 84нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.14 22:09



Екне и аз съм на същото мнение като теб по отношение на разните храни-Но зашо не обичаш извара бе момиче? Вземаом си от най-нискомаслената,слагам хим.солчица,зехтинче,натрошени орехи,червено пиперче,скълцан чесън,мащерка,босилек,малко черно пиперче - разбърквам и става за чудо и приказ.Сутрин на филийка намазваш слагаш отгоре резанчета доматче или краставичка и си хапваш вкусно,вкусно.Прясно мляко -НЕ-вредно е.Кисело чат-пат.Мед чат-пат,даже и хич. Както казваш най-важно е самочуствието и нагласата за всичко.А аз да костите вземам едни капсули,онколекарката ми ги изписа.Каза веднъж в годината по един месец да ги пия за да си поддържам костната система.Те са на водораслова основа и са мисля Норвешки.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 84нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.02.14 22:13



Ей, че хубава темичка сте подхванали. Аз от 2 месеца си мрънкам, че имам нужда от СПА и релакс, ама все няма време, после пък скъпо излиза и така..
Никога няма да забравя най-хубавия ми спа уикенд- точно няколко месеца преди операцията - решихме го импулсивно, направихме си подарък по повод 11- годишнината ни от брака - в Девин.

Масажи, басейнче и много "кекс" хихи

\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.