Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Добро утро, приятели [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано31.01.14 02:53



Хубав ден



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро, приятели [re: kaloyana_-177704]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано31.01.14 08:46



Благодаря ти, Кали за хубавото събуждане с тази песен.


Пожелавам ти и на теб много настроение и знаеш, че макар и на километри,ние сме другото семейство тук

\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Добро утро, приятели [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.01.14 08:53



Страхотен релакс, Калояна, благодаря! Ето едно подобно и от мен (докато пиете кафето/чая си!




И едно доказателство, че кафето е божествена напитка!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, приятели [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.01.14 09:17



Ооооо музика, релакс, настроение, кафенце....суперр. Ето ме и мен с чайчето само, че този път от мента...че стомахчето ми се бунтува. Вчера не се сдържах и си опържих малко риба вместо до я пека. И стомахчето ми се разбунтува. Та сега си го поливам и мия с ментово чайче.

Аз току що си запалих камината, този месец съм на естествен огън, малко икономия от тока.И пак съм си сложила родопски картофи във фурната да се пекат. Печката ми-камина си има фурна и сърце не ми дава да я държа празна...все нещо слагам в нея.Джул утре съм пак на баница-зелник, че внуците искат, ама няма как в този сняг да дойда да ти донеса....сориииии

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 84 [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.01.14 11:27



Закачих се за първия пост, че много се накривила колонката



Послушах хубава музичка, пих и от кафенца и чайчета дето сте сервирали и въобще се заредих положително.

Кали, стискам палци нещата да се оправят по най-добрия и бърз възможен начин! Ти знаеш много неща, които ще ти помогнат, вярвам в теб! Изпращам ти презокеанска прегръдка и милувка!

Флорче, навяваш ми детски спомени с тази твоя печка. Баба някога, бог да я прости, правеше катми на нея, в нея нещо се печеше, а отгоре винаги имаше липов чай да си къкри. Хем топличко, хем сготвено от всякъде, хем уютно на тялото и душата

Ама виж зелник не обичам. Можеш да ме съблазниш много лесно ако направиш един мазен тутманик с домашни точени кори. Това го правеше на мъж ми баба му. Бог да я прости и нея. Беше божествен!

А аз трябва да си намеря някаква работа, че ще лудна от бездействие. Толкова ми беше добре 10-на дни като си беше мъж ми в отпуск. И с приятели се видяхме по семейному, приятно, весело. И с кеф си готвех, пържила съм 2 часа тиквички. Да, и аз се изкушавам чат-пат, човещинка. Не бях пържила тиквички от години. То за това и спрях да ги ям, щото по друг начин приготвени не ги харесвам... С кеф си редях къщата, миех си чинии и какво ли не. Друго си е да има някой у дома, освен Лори

Хубав ви ден, приятели!



Тема Re: Раздумка № 84 [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано31.01.14 12:07



Здравейте, момичета! Лек и приятен ден в този студ. Пихме чай и кафе, да ви предложа и нещо за обяд.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 84 [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано31.01.14 17:43








Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумка № 84 [re: kaloyana_-177704]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано31.01.14 18:04



Добър вечер, момичета!!!
БЛАГОДАРЯ,че Ви има...
Благодаря,че сте страхотни....
Благодаря,че черпите всеки Божи ден....
Благодаря,че плачете...
Благодаря,че се смеете...
Едно голямо Б Л А Г О Д А Р Я!!!!


ОБИЧАМ ВИ - ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!!



Тема Re: Раздумка № 84нови [re: guslik_33]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано31.01.14 19:10



Хубава вечер с Мариза, португалка.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумка № 84нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.01.14 21:56



А това сме ние двете с Бубето! Пазим ви и на земя, и във въздух!





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.