Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: HIPEC,PIPEC, etc.нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.03.19 16:07



Екна, мила, както го описваш, е истинско безобразие! Направо ще те взема в нашия град, да видиш какво се казва професионализъм, грижа, невероятен екип - от хирурзи до сестри и санитари. В интензивното болните са като ВИП-персони. Не преувеличавам. И съм убедена, че това
зависи основно от ръководителите. Може и да звучи невероятно, но е факт. Лично проверено.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: HIPEC,PIPEC, etc.нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.03.19 18:03



И аз така мисля. Но... И не само това. Отивам за постъпване, гладна. Не кат ме в 10 ч. Приеха ме в 13 ч. И чак тогава ми взеха кръв!?! Къде се е чуло е видяло... Кръв се взима сутрин, всеки знае. И т.н. Но малко ми се стори, че са в безвремие там.

Влизам в манипулационната и ме питат: Казаха Ви за кръв ли да дойдете?

Викам - не. Сама си идвам.13 ч. е. Не сйм закусвала, нита обядвала.

Да те държат гладен, докато те хранят с глюкоза и е нужно - да. Но да те държат гладен поради лоша организация и нехайство... Добре че не ме върна напук на нахалството ми, защото щях да изям нея.

И т.н.



Тема Re: HIPEC,PIPEC, etc.нови [re: Ekna]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано19.03.19 13:53



Екна, мила, само да вметна, че лекарства против повръщане се вземат в началото на вливката, не се чака да ти прилошее! Иначе после става неконтролируемо!
Освен това, хич не мисля, че капризничиш – това са нормални неща, които нищо не им струва да направят, за да понесеш по-леко съществените изпитания. И въобще не се упреквай!
Прегръщам те, мила!



Тема Re: HIPEC,PIPEC, etc.нови [re: TheaO5]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано19.03.19 15:55



Права си, мила Теа! Нормални неща са, които и те биха искали за себе си, ако са от другата страна.

Иначе, специално за повръщането, в случая не беше от вливка, а от упойка. Аз винаги повръщам от упойките. Но не бързам да искам зофран, за да я изкарам по-бързо навън до някаква степен. Ако ми бият по-рано зофрана, упойката по-дълго ще ме тормози.


От химиотерапевтиците, приложени по този начин, локално, сега не усетих почти никакви странични ефекти. Едва забележимо гадене само.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.03.19 12:25



Скъпи мои, помагайте с рецепти за лапи, подходящи за рак на яйчника. За
мети, които са се появили около цикатрикс на повърхността. Искам да помогна на приятелка. Ще ровя и аз, де. Ама ако сте попадали на нещо...



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано25.03.19 19:23



Миличка, не ми е ясно – казваш, че са мети, появили се на повърхността. Тогава как се очаква да подействат лапите?



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: TheaO5]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано25.03.19 19:52



Да не са кожни мети ?Появили се около белега ?
а кожен рак - мехлем от живовляк.Поне З пъти съм пускала рецептата .

Редактирано от Tia maria на 25.03.19 20:08.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: TheaO5]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.03.19 20:37



Метите са се появили след лапароскопия като моята. Около дупката, в която е бил дренът.

Тя продължава с химията. Но смениха няколко линии. Сега е отново на таксол и платина. Само един курс за момента е минала. И аз й казвам, че тази комбинация ще проработи. А тя се надява, но казва, че тези мети не са намалели за сега и от това смята, че може и да не проработи. Тези мети бири най-кръвоснабдени и се смята, че те най-много следва да се повлияят. И т.н.

Предложих й да се опита да им въздейства и външно. С някакви лапи.

Но какви... Четох за свойствата на хумата. Върти се един текст за прилагането й при рак на гърдата.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.03.19 23:35





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.03.19 11:52



Прекрасна, невероятна, красива, умна, чудесна, знаеща, очарователна и безценна Джулче! Много благодаря! Ако беше диамант щеше да си непродаваема, хи!






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.