Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Прочетете....нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.11.14 20:37





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Прочетете....нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.14 16:18



Да наистина въпрос на Гледна точка, която зависи от индивидуалното духовно развитие на индивида. Всеки човек е на различно ниво на духовен интелект и всеки си има свой собствен разум да преценява. Ако се поддаваш на внушения без да ги анализираш си е проблем на индивида. Никой не може да му помогне. но все някога и този индивид ще порасне в мислите си.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Гледайте, слушайте ...нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано05.12.14 21:46



Въпрос на гледна точка - Посока планета Земя


Стойчо Керов,

Published on Dec 2, 2014 с участието на Христо Нанев




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.12.14 11:34





Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано08.12.14 23:41



Въпрос на гледна точка - Информационно поле на душата

Стойчо Керов

08.10.2014 г. с участието на д-р Стоян Съргойчев.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано09.12.14 23:49



Въпрос на гледна точка - Акаша, вселенското поле на познанието.

Стойчо Керов

Mar 20, 2014

Гости по темата бяха проф. Лъчезар Филипов и проф. Бойко Рангелов от Минно-геоложкия университет с дебат за акаша, вселенското информационно поле, Леонардо, Нютон и гениите докоснали се до информационната вселенска банка.




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.12.14 20:27



Само да допълня Фло - доколко духовно е развит някой - това всъщност е доколко е усвоил Закона на любовта. И...всички сме хора. Бог не се интересува нито от интелект ,нито от материални постижения - само от постъпките ни.

Законът за Божията любов е по-висш -най-висш ! - и често пъти надделява над Закона за причината и следствието.

Защото Бог толкова възлюби света ,че пожертва своя единствен Син ,за да не погине никой от нас.



Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано13.12.14 21:49



Въпрос на гледна точка - Небесните пристанища

21/10/2014 с участието на Христо Нанев




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.12.14 10:11



Тиа, допълнението ти е точно на място. Естествено, че Любовта е най-важна и е на първо място. Но и духовното образование е също много важно,защото ще напрлави живота ти по-лесен и красив. А и Небесните ни учители казват: учи се и разбери какво е Вселената,разучи я, разбери я...по-лесно ще ти е когато станеш само дух. Но начина и постъпките ти във всеки живот са наистина най-важния изпит.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Гледайте, слушайте ...нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано25.12.14 16:47



Флорче ,така е. Аз понеже наминах в темата и да поясня /с даскалския си акъл - да не остане нещо недоразбрано. Друго ме учудва мен - какво ни остава от предищните животи ? Предпочитания ,склоности ,страхове ,фобии... това ясно. Но ...ако душата се е развила ...защо после следва падение ? Ето ,чета сега за жена ,която е била жрица в Египет и си е била съвсем на място , а после се преражда като крадла ,интернират я в Америка и домът й изгаря заедно с децата й. Добре де ..нищо ли не е научила ? Съвсем нищо ? Но нали това е смисълът на прераждането...

А спомняш ли си за двете приятелки в Рим ,къдто едната издава другата ,че е християнка и тя загива мъченически на арената. Преди това е слушала проповедите на самия апостол Павел ! И какво следва ... по времето на Терора във Франция търси само лични облаги! Е ,как може такъв възход и после... падение. Надоле ,надоле ,надоле ... в студените бездни слезни... /Смирненски /
Омотах се като пиле в кълчища.

Добре де ,стига с мен и търсенията ми . Но Кейси е категоричен ,че всичко от Новия завет е истина ! Раждането на Христос ,ангелът на стълбата , Пилат Понтийски , предателството , Разпятието ... В-с-и-ч-ко ! Знаех си ! Тази история винаги ме е вълнувала. И сега като чета за трикратното отричане на Петър започвам да плача... Май всеки се е отричал... в един или друг момент...Но Той от нас -не ! Търси ни като загубени овце... Аз май съм си точно овчица ...пухкава ,вреслива ,глуповата. Особено вреслива !

Както и да е...простете отклонението...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.