Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА 82нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.13 07:29





Дойде време за празничната Раздумка около елхата!
Предишната може да четете

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.12.13 09:19



Здравейте момичета. Аз станах рано, извъртях една баница със сирене и чакам деца и внуци да се събудят.

Днес ще ходя с внучката да купуваме пак пуканки с масло и крокита с подаръче вътре - с малко се задоволява мъничката ми кукла още е наивниче. А големите ми внуци искат пари а не подарък. Каквото съм им вземала все не го харесват и от две години им давам пари с един голям шоколад и да ми е мирна главата. Хайде останете си със здраве и приятно прекарване на празниците.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.12.13 09:33



На мен нещо не ми стига времето тези дни

Не остана време до Коледа и запретнах ръкави. Довърших книжката за племенниците най-накрая. Нещо подвързията ме плашеше, но се справих. Сега плета шал на големия племенник. После и мъж ми се разкрънка за шал (никога не е носил такова нещо) и докато не му оплета няма да спре. За това днес завършвам малкия и започвам големия шал. Моя пуловер пак ще го разплитам. Трудно било реглан да се плете. Но ще остане за по-късно.

А сестра ми си пожела да й запиша диск с музика по мой избор. И това се оказа не лека задача, докато изровя песните в нета. Но успях да селектирам два. Единият е Ритъм енд Блус и Джаз, а другият с испанска музика. Днес трябва да ги прехвърля на диска.

Трябва да почистя и подредя. И да понапазарувам малко.

А след обед чакам с нетърпение Красчо да ми дойдат на гости. Ще пийнем по едно кафенце от цикория с жен-шен и ще хапнем плодова салатка и черен шоколад

Все още не съм си измислила и думите на молитвата за здраве за всички добри хора по света! И това трябва да стане скоро - обещала съм си я за Коледа.

Търсих и дядо Коледа, но не го намерих. Късно се сетихме за това. Зет ми не дава татко да го изиграе, щяли да се досетят децата, демек магията ще иде на кино твърде рано.

Прегръщам ви, момичета! Весел и хубав ден!



Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.12.13 10:42



Привет и от мен, момичета! Да пием по кафе и всеки по задачите. Всички се стягат за Коледа, а аз лепя тапети. Децата няма да си идват и сега съм по-свободна.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: mammita63]  
Автор bilyana.decheva-191211 (ентусиаст)
Публикувано22.12.13 11:15



Тъкмо това си мислех и аз, Екна. Как взех да се забързвам с приближаването на Коледа. Някакво чувство за несвършени неща и че няма да ми стигне времето.
Аз не мога да плета, но вчера взех 2 чиленца, много красив зелен цвят, и ще ги дам на баба, за 2 дни ще ми го оплете, голяма плетачка ми е тя.
Моят приятел отказва абсолюно да слага шал, а аз така харесвам мъж с шал, някак си италиански стил

Така че радвай се, че мъж ти иска да е стилен
Сложно е с подаръците, чух едно изказване- На глупав човек- голям подарък, че да компенсира някакви липси Ние купихме на баща ми, познайте какво!- апарат за кръвно... сега ще му взема и един памучен чорапогащник, нека е здрав и да му е топло
Хубава много ти е книжката, ако можеше и да я издадеш... Спрях да вярвам в Дядо Коледа във втори клас- тогава разпознах под одеждите домакина на училището, и пръстена на ръката му познах... А и нашите ме бяха накарали сама да занеса подаръка си до училище, не беше мило от тяхна страна
Много хубаво меню ще имате с Красчо! Аз си правя уикендите по едно сокче от цвекло, ябълка, морков, целина или ряпа, много добре ми действа.

Хайде, хубави приготовления, хубаво Очакване ви желая!



Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.13 11:38



Екна, относно Дядо Коледа - питала ли си в кукления или в драматичния театър?
По принцип актьорите изпълняват тази роля по Коледа. Нямате ли фирми за
детски партита?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.12.13 14:05



Сигурно има, ама днес е неделя. Пък и Коледа чука на вратата. Късничко се сетихме, както казах. Иначе с желание всичко се постига. Дядо Коледа не се крие чак толкова ...





Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.12.13 14:07



Да, да, несвършените неща .... или чувството за такива гложди



Ама ще го видим и моя дали ще го носи или само ме бъзика да ми гледа сеира. Обаче аз си знам - носи, не носи, навил ли си го е ще ме майтапи до край!

Ооо няма време... айде до после



Тема Re: РАЗДУМКА 82нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.13 15:47



Снимки, които впечатляват...




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 82 [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.13 23:06



Ако искате да зарадвате с внимание ваша или чужда котка!




"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.