Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хулда Кларкнови  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.05.08 16:03



Писали сме на доста места за Хулда Кларк.
Правя тази обобщаваща тема с препратки към различните места, дето сме писали, за да вмъкна тази тема и в Справочника













Нема начин да нема начин!

Редактирано от Buba67 на 02.07.09 12:36.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: vesela.bg]  
Авторmishle_5 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.10 17:04



Здравейте, не знаех къде точно да разкажа нашия опит със зепера на Хулда Кларк, затова го написах тук. Пиша това с надеждата това да помогне и на всички Вас. В края на миналата година се разбра, че татко е болен от левкемия М4. Беше много зле. Беше страшно отслабнал, не приличаше на себе си. Не искаха да му правят дори химиотерапия в началото, защото показателите му бяха отчайващи. Цялото семейство бяхме много отчаяни, а баща ми, горкият се беше отписал вече. Преливаха му кръв няколко пъти докато се посъвземе. Първият път лежа доста време в болницата, химиотерапия, вливания, знаете каква е процедурата. Аз през това време не спирах да ровя в интернет да намеря лекарство. Така попаднах на книгата на Хулда Кларк за лечение на всички болести. Прочетох доста неща и за Роял Райф също. Видя ми се доста смислена тяхната теория на фона на многоброините "лекарства". Още повече, че в книгата всичко си беше описано и не ми искаха пари. Както се казва сам можеш да си направиш зепера и билките. Така и направихме. Намерихме един човек, любител електроника. Той ни направи зепера. Веднага след като го изписаха след първия курс химиотерапия започнахме процедурите с него. Слагам линкове с първата и третата епикриза сами да видите резултата. Втората я пропускам, защото не бяха я написали като хората и ги нямаше резултатите. Веднага още от втората пункция резултата беше изумителен. Билките още ми е трудно да ги закупя от БГ. Но и тях ще вземем. Слагам линкове към книгата и епикризите и онлайн магазина от който се купуват билките. Ако някой се интересува от координати на човека, който ни направи зепера да ми пише на mishle5@yahoo.com Желая най-искрено на всички Ви да оздравеете и моя татко да си е все така добре както е в момента!
П.С. Един негов "колега", болен от лимфом, не съм много сигурна какво точно, си взел и той зепер (татко му дал координати на човека, който го направи и на нас) също е в ремисия вече.











Тема Re: Хулда Кларкнови [re: mishle_5]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано29.04.10 09:46



Разкажи повече за запера,колко пъти на ден ,по колко минути в някоя от отворените теми.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: vesela.bg]  
Автор McLaut1 (непознат )
Публикувано03.04.11 15:16



Здравейте,

Търся пълната антипаразитна програма за д-р Хилда Кларк за лечение на напреднали стадии на рак от книгата и "Лечение на всички напреднали форми на рак".
Тя се различава от стандартната , в нея се използват по-големи дози.
Ако някой има книгата в елетронен вариант ако може да я качи или да даде линк към нея.
Благодаря!



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: McLaut1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.04.11 20:11



Две книги на Хулда Кларк има тук:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 03.04.11 20:12.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: Buba67]  
Автор McLaut1 (непознат)
Публикувано03.04.11 22:52



Тези ги имам и съм ги прегледал, ако може да се намери и тази, или поне антипаразитната програма:
"Лечение на всички напреднали форми на рак"



Редактирано от McLaut1 на 03.04.11 22:53.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: McLaut1]  
Автор bebed (непознат )
Публикувано02.10.13 00:37



Ето Ви линк към книгата ,която търсите

, като самата схема започва от страница 179 . Ето тук има информация също от този,същия източник. Лечение на всички напреднали форми на рак - Кларк -схема 21 дни -



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: bebed]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано06.10.13 19:41



предлагам да не се поставят във форума такива "преводи",когато се касае за непосредствено приемане на добавките.Какви са тези капачки,шапки и т.н.Само ще объркате някой.Има и по-нормални схеми за приемане в книгата.Ако някой се интересува,мога да пусна тук схемата за пелин,карамфил и орехова настойка.


НЕ МОГА веднага да не напиша,вижте какво ОГРОМНА РАЗЛИКА:
това е от английски превод
2 ч. л. зеленый корпус черного ореха настойка
9 капсул гвоздика (500 мг каждая)-карамфил

9 капсул полынь (от 200 до 300 мг каждая)-пелин.
Това каква доза е на ден,на седмица...?и понататък са страшни дози,пие се с лъжици...
аз вече писах,че навремето в СССР всички знаеха,че настойка от зелени орехчета се пие много внимателно при диарии,СПИЧА СТРАХОТНО.
Ето каква таблица имам аз:
ПРОГРАМА ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ПАРАЗИТИ
1. Една бутилка със светло зелен екстракт от орех. Това е една унция (30ml) или 6 чаени лъжици, достатъчно за 3 седмици ако не си твърде болен.
2. Една бутилка с пелинови капсули (всяка съдържаща 200-300 mg пелин) или половин чаша листа от пелин (Artemisia) събрани от див храст.
3. Една бутилка с прясно смелен карамфил (всяка капсула съдържаща 400-500 mg карамфил). Те ще са достатъчно за първите 18 дена от Анти Паразитната Програма.


Тинктура от орех
Ден 1: Вземи една капка. Разтвори я в половин чаша вода. Сърбай я на празен стомах, например преди ядене.
Ден 2: Приеми 2 капки в половин чаша вода както по-горе.
Ден 3: Приеми 3 капки в половин чаша вода както по-горе.
Ден 4: Приеми 4 капки в половин чаша вода както по-горе.
Ден 5: Приеми 2 капки в половин чаша вода както по-горе.
Ден 6: Приеми 2 ЧАЕНИ лъжици заедно с 1 чаша вода както по-горе. Сърбай, не я изгълтвай наведнъж. Поеми я в разстояние на 15 минути. (ако тежиш над 68 килограма вземи 2.5 чаени лъжици. Ако си над 90 кг. Вземи 3 чаени лъжици) /аз слагам 2-те чаени лъжички в чаша, добавям лъжица мед и
малко вода, разтварям ги, изпивам ги на малки глътки, доливам малко вода и
я изпивам за да изплакна устата/
Тази доза ще убие остатъците из тялото, включително и съдържанието на червата, места недостигнати от по-малка доза или електрически заряд. Алкохолът от тинктурата може да те замае за няколко минути. Просто остани седнал докато се чувстваш отново добре. После вземи niacinamide 500 mg за неутрализиране токсичността на алкохола. Може и да почувстваш леко повдигане за няколко минути. Повърви на свеж въздух или просто поседи докато отмине. Може да добавиш повече вода, мед или подправки за да го направиш по-вкусен.
В продължение на една година: вземай 2 чаени лъжици от тинктурата веднъж седмично. Това е за да се убият паразити, които може да прихванеш от семейството ти, приятели или животни.
Членове на семейството и приятели също трябва да поемат 2 чаени лъжици през седмица за да избягнат повторното ти заразяване. Те може да подслоняват няколко паразитни стадия в червата си без да имат каквито и да е симптоми. Но когато тези се пренесат на някой, който има рак, те моментално ще потърсят неизлекувания орган за да продължат да се размножават.

Капсули с Пелин (трябва да съдържат 200-300 mg пелин)
Ден 1: вземи 1 капсула преди вечеря, с вода.
Ден 2: вземи 1 капсула преди вечеря
Ден 3: вземи 2 капсули преди вечеря
Ден 4: вземи 2 капсули преди вечеря
Продължавай да увеличаваш по този начин до ден 14, където вече ще взимаш по седем капсули. Взимай капсулите като една доза (можеш да ги гълташ една след друга). После следват още 2 дена с по 7 капсули. След това вземаш 7 капсули веднъж седмично за неограничен период, както е указано в превантивната анти паразитна програма. Гледай да не прекъсваш преди шестия ден, за да си сигурен, че всички чревни метили са мъртви. След това можеш да забавиш, ако искаш. Някои хора с чувствителен стомах предпочитат да останат по-дълго на всяка доза вместо да увеличават според графика. Можеш да избереш да увеличиш ритъма след шестия ден.
Капсули с карамфил
Ден 1: вземи една капсула 3 пъти дневно преди ядене.
Ден 2: вземи две капсули 3 пъти дневно
Ден 3-10: вземи три капсули 3 пъти дневно
След ден 10 взимай по 3 капсули заедно веднъж седмично като част от превантивната антипаразитна програма.
Взимай орнитин преди лягане за безсъние. Дори и да нямаш безсъние сега, може да имаш след като убиеш паразитите. [следват снимки на разни видове метилни паразити]

Таблица за удобно отбелязване на дозите и деня
Орехова тинктура Пелинови капсули
(200 - 300 mg в една к.) Карамфил 500 mg в 1 капсула (размер 0 или 00)

ДЕН капки веднъж на ден, преди ядене капсули 1 път на ден на празен стомах (преди ядене) капсули три пъти дневно преди ядене
1 1 1 1, 1, 1
2 2 1 2, 2, 2
3 3 2 3, 3, 3
4 4 2 3, 3, 3
5 5 3 3, 3, 3
6 2 чаени .л. 3 3, 3, 3
7 Сега веднъж седмично 4 3, 3, 3
8 4 3, 3, 3
9 5 3, 3, 3
10 5 3, 3, 3
11 6 3
12 6 Сега веднъж седмично
13 2 чаени .л. 7
14 7
15 7
16 7
17 Сега веднъж седмично
18 3
От този момент вече няма нужда да спазваш стриктно графика. Вместо това избери си ден от седмицата в който да взимаш всичките съставки от анти паразитната програма. Продължавай по превантивната антипаразитна програма за неограничено време с цел избягване на по-нататъшно повторно заразяване.

Това имам аз,не съм го измислила,преписах го от уж същата книга в превод...
Сега довършвам пълненето на капсули и живот и здраве през ноември всичко ще стигне до дъщеря ми и тя ще почне до го пие по тази схема.Ако някой има съвети и забележки,моля пишете тук да знаем.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от leonidas22 на 06.10.13 20:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от leonidas22 на 06.10.13 20:04.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано06.10.13 20:07



съжалявам,май таблицата не излезе както трябва,но е разбираемо в описанието.

Zap-ирай седем минути за убиване на патогените излизащи от умиращите паразити. Изчакай 20 минути и после zap-ирай отново за седем минути. После изчакай 20 минути и zap-ирай за още седем минути [zapper e електронно устройство за убиване на паразити с помоща на слаб електрически ток вибриращ със специфична честота при преминаването му през тялото. Схемата на апарата е предоставена в печатното издание на книгата и на страниците в началото на тази статия.

Редактирано от leonidas22 на 06.10.13 20:30.



Тема Re: Хулда Кларкнови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано09.10.13 21:55



има ли някой,който опитвал тази програма лично?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.