Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано20.09.15 20:09



Смъртта винаги ни сварва неподготвени и винаги е ненавременна
Мир на душата й и сила на семейството й !
Мила Наде,...миличка...



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (член)
Публикувано20.09.15 21:19



Тя излъчваше доброта...беше много мил човек. Такава съм я запомнила от срещите ни. Всъщност името много и подхождаше.
Да, смъртта винаги е нечакана, нежелана... Остава надеждата за един друг живот, в който няма да има нито смърт, нито плач, нито жалеене или болка.(Откровение 21:4)

Бог да я прости, Надето! Нека почива в мир!



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: viara67]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано21.09.15 17:41



Ношош...
тъжно е...
упокой душата й, Господи...



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: LlDlru]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано21.09.15 23:31



Скъпата на сърцето ми нежна, мила и деликатна Надя! Почивай в мир!



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: Tia maria]  
Автор ilenkako-188816 (член)
Публикувано22.09.15 16:12



Почивай в мир Наденце....



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: ilenkako-188816]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано22.09.15 23:15



Обичам те много, Наде!
Няма минало време, няма забрава. Непрежалима!



Тема Re: Напусна ни нашата N0606...нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано23.09.15 15:55



Сбогом Наде! Почивай в мир!



Тема Няма я вече Мила, няма янови [re: feniks_m]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано10.10.15 00:24



Отиде си Милето, на 34 години, добър приятел, майка, съруга, сънародничка, от рак на гърдата. Бори се 9 години. Преди години пишеше в нашия клуб под ник-нейм Survivor of Breast Cancer, червен цвят, от време на врече, рядко, после при регистрацията нещо й стана с ника и неможеше повече да влиза, но четеше редовно, познава ви задочно всички, знаеше ви историите, понякога ме караше да й отварям линкове и да й ги препращам, тя беше част от КЛУБЧЕТО. Когато се влоши един ден ме помоли,каза ми, когато си отиде от този свят, тя разбираше, че нещата се влошават, да напиша за нея, да ви кажа, да ви съобщя, сякаш ме молеше да я споменете, знам ли, но няколко пъти ме помоли, сега изпълнявам желанието й обещано от мен. Тъжно ми е, че трябва да го направя, но съм обещала.

За нея малко инфо. Разболява се на 25 години, оперирана е в щатите, следва - химиотерапия, стабилизация, създава семейство след операцията си - голяма и впечатляваща любов със съпруга й, истинска любов, голяма обич и подкрепа от него до край. На петата година, актив на рака - отново химия, но прекъсната още на 3-та вливка, преминава на алтернативно лечение, стабилизация, до м.май тази година. Чувстваше се добре, спазваше хранителен режим, правеше алтернативни терапии, тестове...стабилна ремисия. Незнам как стана, но нейния онколог я придума, манипулира да отиде на имунотерапия, обещания, обещания... която е експериментална и е индивидуална, това е група от подбрани болни. Тя се включи по нейно желание, незнам как се поддаде на това предложение, но го направи през м.май-юни тази година. В болницата където се правят тези терапий, в друг щат беше, те са приходящи, и се правят всеки път преди вливката на системата пълни тестове за всичко - имам предвид лаборатория,също, още скенер, инжекции стероиди, контрасно вещество, и чак тогава включване на системата. Това се правеше през 3 седмици. Това е химическа имунотерапия. Още първия месец показа покачване на тумор-маркерите, но я успокояваха, че това е нормално и че така е на всички от групата. На следващата терапия - 3 седмици по късно - отново цялата процедура се повтаря, тогава се откриват двойно по-големи метастази в черния дроб и белите дробове. Отново я убеждават ,че това е нормално и отново прави същата терапия. Вече беше в паника и силно разтревожена, рака в нея се събуди и плъзна, уплаши се, съжаляваше, отчиташе всичко като грешка, отказа по-нататъшно експериментално имунно лечение и започна алтернативна терапия с инжекции, ваксини, озон, билки, всичко което можеше да си го позволи. Но тя знаеше, че едно силно токсично тяло от толкова химия има минимален шанс за лечение с алтернативи точно сега. Депресира се, изолира се, малко пишеше, малко говореше, затвори се. Заложи на Бог, слушаше проповеди, ходеше на църква, молеше се, имаше си нейни ритуали и вярвания. Изведнъж се влоши, за часове. Влезе в болница. Повече нямахме възможност да говорим. Тъжната новина дойде от съпруга й. Поклон пред приятеля, човека и жената Мила.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Няма я вече Мила, няма янови [re: kaloyana_-177704]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано10.10.15 08:26



Да е светло на душата и !



Тема Re: Няма я вече Мила, няма янови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.10.15 10:30



Толкова ми е мъчно за тази млада жена! Бях съпричастна към борбата й,
затова сега силно ме боли - за неосъществените й мечти, за осиротялото
й семейство, за неизживения й живот! Миличката, дано вижда "от там"
своите обичани хора и да усеща любовта на всички, които остави тук.
Ще се молим за душата й!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.