Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.14 16:51



Флорче, я не обобщавай!

Ако физическа немощ е да поддържаш къща и градина, да отглеждаш двама тийнейджъри, да движиш всички задачи, да домакинстваш и да сърфираш в мрежата, да организираш клубни срещи, да посрещаш и изпращаш деца и внуци, да миткаш из Европата (кеф ти Лондон, кеф ти Париж!)... хайде да не изброявам, че стана много. Ами да взема да пожелая на всички тук една такава "немощ", та да ме благославят, докато съм жива!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.14 09:10



Х,ха,ха винаги съм се възхищавала на твоя тънък хумор на място.

Ами щом смяташ така, то от твоите уста в Божиите уши.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.04.14 07:57



Маман, много си изстрадала, но пък сега се радваш на две пораснали деца и тичаш по света да си погушкаш 6 малки рожби! Това ти е най-голямата награда и утеха :)
Целувки



Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано23.04.14 00:30



Маман, я разкажи сега как са бебоците?
Ние растем, феята ни взе вече 2 зъбчета, и сега се жалваме, че едното растяло накъдрено. Играхме Лазарки и момци на голяма сцена с потурки и пояс и не се изплашихме, а ни беше много забавно.





Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано21.05.14 10:36



Баби, баби, да не ви напече слънцето, че се изпокрихте?

Моя малък зайко стана много непослушен и "приказлив" ...
Изявления от онзи ден: "Аааа, чашата преля" :) :) :)
Какво да се прави, растат децата



Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.05.14 12:48



Бабо Тинки, растат и моите малкивнучета ама като не са при мен....мъчно ми е. Иначе тукашните ми внучета са вече големи тинейджъри и започват да си имат свой личен живот.Аз вече съм на втори план само за готвене,пране и даване на пари. Но такъв е живота. Още някоя година и те ще отлетят от мен.И тогава трябва да прелитам аз до тях.Само да сме живи и на крака - друго не щем нали? Гледай зетя, че след време и той ще отлети при мама и тати. Радвай му се докато е при теб. Все пак другата ти принцеса е при теб засега май а? Оф да му се не види и живота и чудото - откъсна ни от децата на хиляди километри. Но нали те са добре ще стискаме зъби и това си е.Иначе аз продължавам да плета разни бебешки неща когато ми остане време. Правя ги по големки,че докато ги оплета....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано16.06.14 08:09



Привет на всички баби





Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.06.14 13:13



Хе,хе,хе не я бях чувала направо ме разсмя от душа...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.06.14 20:24



Как се гледат първо, второ и трето дете...




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано16.06.14 21:24



Хахаха, Джул, смях се от сърце






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.