Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ех, на баба-3  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.12.13 23:14





Предишната тема -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ех, на баба-3нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.12.13 09:47



Бързам да се разпиша в най-хубамата тема в клуба. На баба сладките ни внучета, нашия живот...В навечерието на Коледа снахата сложи малко мляко в една чашка и две коледни сладки под елхата.На сутринта на Коледа едва са я спирали малката ми внучка да слезне на долния етаж при елхата.

През нощта дядо Коледа е "оставил" много подаръци под елхата...и когато мъничката ми принцеса слезна и видя подаръците писна от радост и се хвърли на вратовете ни.после отиде да види дали дядо Коледа си е изпил млякото и изял курабийките./естествено всичко бях прибрала. Радост,радост започна да къса хартийте и подаръците лъснаха...пак усмивки,целувки,смях,радост...А големите ми внуци стоят кротко и си чакат подаръка но пакетите свършиха и те се спогледаха.но нали са големи не се издават, че за тях няма подаръци. Аз се спогледах със сина и той им вика:ами вие защо не си вземате подаръците а? А внуците: ми те къде са и почнаха да гледат под елхата. После забелязаха малките зелени пликчета закачени на елхата, на които пишеше за кого са и пожелания.Отвориха ги и ахнаха от сумата,която беше вътре в пликчетата. хайде и те скочиха и започнаха целувки и радост,радост... та такива ми ти работи драги ми смехурки на моята семейна Коледа.А при вас как беше а????

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Ех, на баба-3нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано26.12.13 13:51



Флорче, щастлива баба си! При мен беше всичко обикновено, но на година няма да е така-получих най-страхотния подарък-ще ставам баба. Дано този път всичко да е наред, че съм на тръни. Но ще ти бъда "колежка" в тая тема. Само всички да сме живи и здрави-ще се хвалим с внучетата. На всички мами и баби желая да са много щастливи.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Ех, на баба-3 [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано26.12.13 19:50



Мили бабинки, мили маминки, да сте живи и здрави и да се радвате на внучетатата. Сигурна съм, че и за вас е имало подаръчета от деца и внуци. И само да попитам къде е "майката" на бабината тема, че сега Джулче изпълнява функции на "сурогатна баба".

При нас всичко нормално, разменяхме подаръчета, теглихме закачливи късмети от баници, от питка, бяхме се надумали да са много и все веселяшки, въпрос на въображение. Похапнахме, посмяхме се, погледахме БГ телевизия на големия екран - любими актьори и концерт, скечове и шоута - всичко това чрез интернет ТВ, домашно приспособление. ВСички са доволни и радостни. Аз си получих моя подарък от малкия син - кухненски робот многофункционален, ох, много си мечтаех за него, и на, Дядо Коледа ми го донесе. Големия подари пликчета - пак сме доволни. Нямаше човек без подарък и така изненадите бяха наистина изненади. Такива работи. Днес е работен ден и всички са на работа. Толкова са празниците при нас, като имате предвид, че на 24 - във вторник беше пак работен ден и всички работеха до 2 след обяд, или до 3-4-5, най-късно. Тук се работи мили хора, празниците са между другото, за по един-два дни и отново на "пистата". А Нова година си е нова година, изобщо не се приема за празник, и пак се работи на 31 декември, почивен ден само 1 януари. Тук човек няма време нито да се напие, нито да се порадва, нито да изтрезнее, за това - ден като всички други, само прелистваме новия календар и ..... вече сме в следващата година. А вие празнувайте, кой както се уреди, разказвайте, пишете...аз вертиуално ще съм с вас и ще ви се радвам от сърце.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Ех, на баба-3 [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.12.13 20:44



"Майката на бабината тема" ходи на работа, гледа внуче и учи усилено, защото е подхванала
едно трудно образование. Но засега се справя отлично и с трите дейности, да е жива и здрава!

П.П.
Хихи, "сурогатна баба" истински ме разсмя!


Ама и от твоя орлов поглед нищо не убягва!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ех, на баба-3 [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано27.12.13 15:42



Браво на Дани, да е жива и здрава и ... да не ни забравя.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Ех, на баба-3 [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.12.13 19:28



Моят юнак, бутна елхата

, докато снимаме пред нея, се обърна и хвана една топка и само я дръпна. Ефекта - цялата елха на пода и дядо трябваше да реди наново под погледа на малкия и звуци от рода "дадо ъ,ъ " Играчките бяха разглобени, разхвърляни, признаваме единствено книжките и топките.
Явно ми дойде много /за първи път стягах сама Бъдни вечер и Коледа/, защото целият 27 декември лежах с неистови фантомни болки, дрогирана с лекарства. Оказаха се две земетресения във Вранча и Анадола. Баба вече е добре и на линия. Стягаме следващите празници.
Та такива ми ти работи драги ми Смехурко. Падна ми се дренчето за здраве от питката.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ех, на баба-3 [re: Buba67]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано29.12.13 20:02





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ех, на баба-3 [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.12.13 22:58



Гледай поне Новата година и Васильовден да не ги подготвяш ти!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ех, на баба-3 [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано30.12.13 08:14



И аз ще се запиша тук като ви се похваля, че станах ПРАбаба.
Желая ви да ме стигнете и задминете по брой на внучета и правнучета !
Да ви е весела и честита настъпващата Нова Година !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.