Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Антоновден [re: nadia_O6O6]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.01.14 01:46





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Антоновден [re: nadia_O6O6]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.01.14 10:54



Оф, момичета опитах много нещга от това, което ме съветвате....но температурата не спада под 38 градуса вече втори ден.Доктора каза, че чак след третия ден ако не я свали ще започне с антибиотик. Но той отпада,няма сили а и не иска нищо да яде,само вода пие и то със зор. Снощи спа и сега спи. Нурофена не му помага пие само витамини и това е.Този ът грипа е много лош, пазете се.Аз нагъвам чесън и кромид и пия зелева чорба като побъркана...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Антоновденнови [re: flora bg]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.01.14 15:15



Ами аз ти обесних бе жена.


Не се паникьосвай - 38 е безопасна температура, какво се шашкаш? дори е полезна.


Точно тозисъветти дадох - изобилие от вода и фрешове от цитруси - да измие отвътре каквото го мъчи детето.


После вана - да измие и отвън токсини и мърсотии - пречистваща.

Не си го направила - но те разбирам - човек може да се шашне за дете.


Опитай го довечера - сега даже. Какво се моткаш? водата ли ти се свиди? лимоните ли?


Обясних ти защо те съветвам. Не е нужно да сваляш температурата - температурата е лечебна. Тялото си има сериозна причина да вдигне температура - и обикновено това значи чистене на токсини или зараза от сорта на бактерии, вируси, и прочие. Ти дори не си сигурна, че става дума за грип - температура се вдига по много причини.


Затова съвета ми беше насочен така - да помогнеш на тялото да се почисти само...и не сваляй температурата - тя сама ше се свали, когато тялото се изчисти....


Аман значи от привъженици на хапове и истерясали лелки с химио и резане на крайници дори за сърдечна любовна болка.


реакциите ти са на човек в шок - защо просто не пробваш каквото те посъветвах - не е нужно да похарчиш милиони, нито е нужно да правиш чудеса. Помогни на тялото да се освободи по естествен път от проблема - нищо повече не е нужно.




Толкова сте ментално промити, че е чудно как сте още живи и ходите на собствените си крайници.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Антоновденнови [re: flora bg]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.01.14 15:23



Ето, детето ти е показало само как се чувства. Да, нужна му е вода, и бас държа, че апетита му е спаднал - ясно защо - тялото не иска да бъде заето И с храна - заето е да се бори с някакви токсини или бактерии, или вируси, или каквото там трови тялото.


Направи генерален детокс - и гледай и се диви на резултата...какви антибиотици ти се превиждат? искаш да отровиш още повече детето ли?


Начи като истерясате - и не преличате на нормални.


Дете съм отгледала - на пръстите на едната си ръка ога да преброя колко пъти ми е вдигнал температура. Е - моето дете е здраво - точно с подобни принципи и съвети.


Ти ако си толкова тъпа - дай на детето си антибиотици - немам думи значи!





Мойто дете е имал 1-2 настинки само за целио си живот - и една двойна бронхопневмония, която в крайна сметка се излекува с хомеопатия. А дофтурите го съсипваха с антибиотици - и за 10 дена му смениха три подобни в крайно високо дози и детето почна да бере душа. А с една ампула хомеопатия детето излезна от болницата - втора градска, и се възстанови точно за 1 денонощие - а береше душа и дишаше само с инхалации.





Ако нямаш доверие на мойте съвети - тогава защо не идеш при хомеопат. Просто не ви разбирам - колко точно ютии изхабихте да си изгладите мозачните гънки в тоя партийно контролиран клуб по ентереси?



И да не забравиш - когато ТВОЕТО дете се пържи в ада - партийните ентереси нема ти помогнат..тека че давай я здравомислещо....и тегли една майна на партийните другарки....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Антоновден [re: flora bg]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.01.14 15:43



И да не забравиш да му дадеш любов.


Погали го, усмихни му се. Разсмей го. Гушни го. Излъчвай любовта си. Дръж духа му висок. Огради го с мекота, топлина и любов и гушове.



Затова те посъветвах да използваш и ароматерапия - да отпуснеш душицата му.

Ти си се стегнала, паникьосала и истерясала. Това не бива да се предава към детето. Ти в момента го тровиш с твойте токсични емоции.


изпийте заедно един чай, разсмейте се. освободи напрежението.


Сложи цветя наоколо. Запали инсенс. развлечи го. Направи от проблема забавление и почивка. Мойта мама ме закачаше - оттърва се от училище...





Начи, кой ви отрови толкова умовете - да не разбирате вече какво е здрав разум?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Антоновденнови [re: Roxan*na]  
Автор strange_angel (дъждовна фея)
Публикувано18.01.14 19:12



Толкова сте ментално промити, че е чудно как сте още живи и ходите на собствените си крайници.
ХАХАХА НА ВСЯКА МАНДЖА МЕРУДИЯ

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Къде сте приятели?нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.01.14 19:42



Джулче, Буба, Екна, Фло, Тинки, Мамита, Тия Мария, Марго, Наденце...хайде да потанцуваме, бурята си е буря, ние сме си ние, стига работа де, починете си, елате тук да си побъбрим, да пийнем по едно, да си кажем някой виц, да научим нещо полезно. Болестите са си болести, ние на пук на всичко което ни се случва да си казваме само мили и добри думи.




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде сте приятели?нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.01.14 20:25



Каква буря, Калояна? Да не ви е застинал някой студен фронт? При нас зимата е пролет - слънце, 16 градуса, нацъфтели кокичета и минзухари... Е, има и грип, но не всички са болни. А и тук-там вече обявиха грипна ваканция, та здравите ученици скачат до небето от радост.

Вярно, че синоптиците ни плашат с люта зима, ама нали знаеш, че българите не вярват на нищо!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде сте приятели?нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.01.14 20:38



И при нас е хубаво времето, слънце и пак слънце, днес дневната температура е 23-25 градуса, обаче си нямаме кокичета, ваканцията свърши тук, грипа си щурее както си знае, такива работи. Чакаме си реда за грипа, нали знаеш, че нищо не ни подминава.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Къде сте приятели?нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.01.14 20:53





Привет, момичета. Аз съм на червено вино, защото затворихме в бутилки 50кг вино и трябва и да го опитаме, А днес се правих на сладкар. Утре сестра ми ще прави освещаване на къщата си и аз трябваше да се представя добре пред попа. Но сега съм готова за купон, още малко като пийна и ще съм супер.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.