Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема рак на панкреаса  
Автор vanesawww (непознат )
Публикувано17.12.13 17:41



Здравейте ,откриха на съпруга ми рак на панкреаса.От няколко дни чета из нета за лечение на тази болест,толкова много информация че чак се побърках.Моля Ви дайте ми идея от къде да започна .отказаха операция ще взимат биопсия и после химио терапия .Моля Ви който може да ми помогне и даде съвет,МОЛЯ МОЛЯ помогнете ми.вече не мога и да мисля нормално толкова много съм уплашена и притеснена извинете ме за несвързаните писания но вече не мога и да мисля.Благодаря мног на всички предварително!



Тема Re: рак на панкреасанови [re: vanesawww]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.12.13 19:08



Здравей, съжалявам, че ти се налага да влизаш по такъв повод в нашия Клуб. Но болестите "не питат", за съжаление. Така или иначе, предстои борба. Разбирам, че започвате химия, която вероятно трябва да превърне тумора в операбилен. Междувременно може да погледнаш в нашия Справочник, а също и в темата "Алтернантиви за лечение на рак" (и двете са горе на първата страница). Там е събран нашия архив с методи и рецепти за лечение. Освен всичко, което ще намериш там, погледни написаното в нета за горчивия пъпеш (момордика). Тук ти давам сайта за поръчка, ако те заинтересува, не е скъп:


Ако искате, опитайте и с хомеопатия като съпътстващо средство (но не и по време на химията). Не знам откъде сте, но все ще се намери добър хомеопат. Сред най-популярните е д-р Михайлов, за когото много е писано в нета. Преглежда и лекува в София и за консултациите му се чака ред, но съм чувала, че приема и по спешност. Между другото, има и книга, в която описва случаи от своята практика и начините на лечение. На мен лично ми върши работа, но за сериозно заболяване най-добре е да е под контрола на специалист.
Успех и ни дръж в течение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: рак на панкреасанови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 19:28



Борете се, има надежда, стават и чудеса, с всички средства, с всички методи. Къде точно е рака на панкреаса, има ли разсейки в други органи, какъв стадий е, на колко е години болния, работил ли е с химикали, пушил ли е, алкохол... мазни храни, консерванти, стрес някакъв.

Ако можете да намерите от този плод, който прилича на тиквичка и е ужасно горчив, но се пие все пак ще бъде добре, прясно изцеден сок, махат се само семките и се прави сок. Някой хора го запарват на пара, но махат семките и го ядат, ако въобще може да се яде от горчивина. Горчивото е лебечната сила на панкреаса и изобщо на рака. Продават го предимно в азиатските, корейските, китайските магазини.

Четете и метода на Герсон, има и книга на български език, храната е от голямо значение, може би диетолог ще свърши добра работа ако се консултирате.





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: рак на панкреасанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 19:40





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: рак на панкреасанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.12.13 19:46



Калояна, съмнявам се, че на българския пазар ще се намери въпросният горчив
пъпеш. Ако някой има инфо, нека съобщи къде и на каква цена може да се купи.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: рак на панкреасанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 19:46



Тук става въпрос за лечение на рак на панкреаса със Амигдалин, но не го бъркайте с вит. В17, ако можете да си го преведете на електронния преводач чрез Гугал ще бъде много добре



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: рак на панкреасанови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 19:48



ще потърся и ако намеря ще пусна инфо тук

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: рак на панкреасанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 20:00



От всичко което бързо прегледах, това е най-доброто. Органик и на прах, което значи, че се взима от него с дървена лъжичка и се разтваря с вода, може би на опаковката пише точно как се ползва. Количеството за тази цена е добро, защото на хапчетата цената е по-малка, но пък има пълнежи и не се знае какво количество има от пъпеша, ние му викаме тиквичка, ама то е горчив пъпеш. Лично аз бих купила от това.



Ето и всичко което се предлага в Амазон, който прави доставка в България, но повечето продукти не са органични и лично аз не бих рискувала хранителни добавки да купувам с химикали.



засадете си, който има възможност, тук се продават семена





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 17.12.13 20:01.



Тема Re: рак на панкреасанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.12.13 20:28



Прочете ли някъде каква е дозата на прах? За колко време би стигнала една опаковка
и евентуално за колко време да се зареди човек, ако реши да го използва.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: рак на панкреасанови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.12.13 20:51



Не, нямам инфо, защото не съм купувала, но аз лично съм пила сок - и концентрат и разреден с вода, да речем по 50 грама, не съм го мерила, но понякога и повече, зависи от тиквичката, между яденетата, не се препоръчва на гладен стомах. 50 грама концентрат сок е половин тиквичка. Аз разреждам до 250 грама с вода и пия със сламка, да не усещам горчивото и направо гълтам. Моя приятелка пие сега на прах нещо подобно, изключително горчиво, но от друга билка, и на нея й го изпраща алтернативен лекар вкъщи по пощата, тя пие от тази прах по 1 чаена лъжичка три пъти на ден с вода. Съпруга ми пък яде тиквичката задушена на пара. Щом се яде и се ползва сок-концентрат неможе човек да се предозира, така мисля аз, защото е храна и се продава в магазините за храна, и много се купува. Предполагам, че на опаковката пише как се ползва и какво количество, но няма опасност да е в повече, ти си нямаш представа как горчи това чудо, как го е създала природата незнам. При този горчилак няма как да се предозира човек, то едва, едва се преглъща. И в това му е силата. Азиатските алтернативни лекари много го препоръчват.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.