Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Какво лекарите НЕ ви казват - 3нови  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано14.09.13 20:48



Предишните теми четете

.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Международна онлайн конференция за раканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано15.09.13 22:14



Трябва да се регистрирате тук, лекциите са 10 дни, безплатно е, казват за сега, от 18 до 28 септември. Участват експерти от цял свят в областта на рака, научни изследнаия за рака, изцеление, здраве...

• Разнообразие от алтернативни терапии и най-вероятно никога не сте чували за тях.
• Един набор от интегрирани подходи, които съчетават традиционните и допълващи лечение.
• Природни лечебни подходи за обръщане на болестта.
• Шокиращите факти - рак и статистика.
• Как да се балансират рН нивата-ключ към обръщане хронични заболявания.
• Разнообразие от хранителни подходи за лечение.
• Как стоматологична токсичност може да допринесе за дегенеративно заболяване.
.....



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Животът е по-важен от предразсъдъцитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 16:16








Докато хората протестират всекидневно с надеждата да свалят поредното правителство, едни други българи с тежки диагнози се опитват да се борят за живота си алтернативно и се надяват на съвсем различни промени в държавата. За огромна част от заобикалящия свят те са просто неразбрани „наркомани“, пристрастени към марихуаната. LENTATA.COM разговаря с едно момче, което страда от множествена склероза и с гордост заявява, че лекува заболяването си благодарение на редовната употреба на индийски коноп.

Представи се, как се казваш, с какво се занимаваш?

Това, което ще кажа може да ме вкара в затвора, може да съсипе живота ми, моя и на семейството ми и затова предпочитам да остана анонимен.

Откога имаш МС? Как се живее с това заболяване?
Заболяването ми го откриха преди 12 години.С тежка диагноза в България се живее трудно. Проблемът не е само в здравословното състояние, а в отношението на обществото и институциите към хората в неравностойно положение.

Как разбра за благоприятното въздействие на марихуаната върху хора с твоето заболяване?
Веднага, след като разбрах за диагнозата си започнах да търся информация из нета. Преди 12 години в България не се говореше по този въпрос и нямаше никаква информация. Случайно попаднах на статии на английски за влиянието на конопа върху хора в моето положение, пробвах и видях,че има ползотворен ефект. Това беше по време на първия ми пристъп, който беше най-тежък. Едната половина на тялото ми беше с доста по-слаба чувствителност от другата, трудно ходех, изморявах се бързо…Очите ми се изкривиха и виждах двойно. Лекарите не даваха надежда, че тези симптоми ще изчезнат, най-добрият вариант беше да си остана така и да не става по-зле. Тогава в града имаше хашиш, който е един вид синтезирана марихуана, пуших всеки ден без да казвам на родителите си. Те ме усещаха и се притесняваха, защото очите ми ставаха червени, звъняха на докторите да ги питат дали е нормално, но ето, че това ми помогна - два месеца по-късно всичко изчезна.

С какво се лекуваше преди това? Как ти действаха медикаментите предписвани от лекарите? Колко ти струваха? Какви странични ефекти даваха?
От самото начало се лекувам с марихуана. Първите шест или седем години провеждах паралелно лечение с медикаментите, предписвани от здравната каса, но после ги спрях. При пристъп в болницата ми наливаха системи с кортикостероиди. Съвременната медицина ги използва там, където няма решение. Говорил съм с доста болни от МС, повечето споделят, че кортикостероидите не им помагат, не помагаха и на мен. Лежал съм 5-6 пъти в неврологични отделения в страната, след като ме изпишат на епикризите пише, че ме изписват с подобрение, но това не беше вярно - никога не съм излизал от болница в състояние по-добро от това, в което съм влязъл.Тази година разбрах,че кортикостероидите увреждат жестоко тялото - тазобедрената ми става е изгнила, вследствие на употребата им сега ми се налага да слагам изкуствена такава. Излиза,че аз нямам проблем със заболяването си, а с лечението му!

Сега само с марихуана ли се лекуваш? Колко често пушиш?
От няколко години се лекувам само с марихуана и витамин Б. Имал съм пристъпи, но отказвам хоспитализация. По време на пристъп пуша 4-5 пъти на ден, през останалото време се поддържам с няколко пушения седмично. Добри хора приготвят специално олио от конопа, което не се пуши, а се пие и почти не се усеща наркотичния ефект.
От къде купуваш? Колко ти струва?
Това ми е болната тема. Купувам от дилъри, марихуаната е доста скъпа. Едни грам качествена марихуана струва между десет и четиридесет лева, по време на пристъп ми трябват между 50 и 200 лева на ден, за да се вдигна на крака. Тук не само,че няма здравна каса, която да поеме част от разходите, а и рискувам да вляза в затвора.Често си мисля, че имам доста кофти избор - да мога да се движа и да съм престъпник или да си кретам в инвалидна количка и да чакам края като добър гражданин. Не се замислям изобщо - за мен е важно да съм пълноценен човек, давам си ясна сметка, че притежавам точно един живот, който държа да изживея красиво!

Как ти действа тревата? Има ли неприятни последици след дългогодишна употреба, като загуба на краткосрочната памет и т.н.?
На мен марихуаната ми действа както на останалите хора им действа кафето. Разбуждам се, мозъкът ми започва да работи на пълни обороти, започвам да мисля и да мечтая. За това и не пуша вечер, мечтая по цяла нощ и не мога да спя… Не съм забелязал неприятни последици за момента.

Близките ти знаят ли, че си избрал този метод на лечение и какво мислят?
Най-трудно ми беше да кажа на родителите си за лечението, което прилагам. Хората над 40 са слушали цял живот ужасни неща за тази билка и трудно променят мнението си. А родителите ми доста страдат покрай заболяването ми и не ми се искаше да ги тормозя допълнително. Но хората говорят и ми се наложи да им кажа. Те са интелигентни и широко скроени и ме разбраха и подкрепиха. ЖИВОТЪТ Е ПО-ВАЖЕН ОТ ПРЕДРАЗСЪДЪЦИТЕ.

Как се развива заболяването ти? След като започна лечението си с марихуана има ли подобрение?
Заболяването ми за сега не се развива, правя ЯМР почти всяка година и последните две години учудвам докторите, все едно никога не съм имал МС. Заключението на разчитането е „Нормална МРТ находка”. А преди това беше по десет реда с ясно изразени плаки…

Кога си прави ядреномагнитен резонанс за последно, какво показа?
Миналата година правих за последно и беше чист.

Ще препоръчаш ли употребата на марихуана на хората с твоето заболяване?
Една жена, болна от МС сподели с мен, че на нея и помага вълшебно топче, което държи в ръцете си, когато не се чувства добре. Затова ще препоръчам на хората с моето заболяване да правят това, което ги кара да се чувстват добре.

Какво е марихуаната за теб?
За мен марихуаната е растение, което може да помогне много на хората, но и с което трябва да се внимава. Употребата от деца под 18-20 годишна възраст, без медицинска обосновка би могла да бъде опасна. За хора с МС, различни форми на рак, диабет, глаукома и много други заболявания, може да бъде животоспасяваща. Положението, в което се намира билката, според законодателството ни в момента не е справедливо и реално и точно това е опасно. Ако се декриминализира ще има правила - кой може да я купува и употребява. А днес дилърът на улицата не иска лична карта и епипкриза…

Автор: Симона Георгиева

От Лечебна марихуана.бг

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема В Колорадо публикуваха правила занови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 16:18



рекламиране на марихуана

Департаментът по вземания и събиране на данъците публикува документ от 136 страници, обясняващ как в щата Колорадо ще регулират рекламирането на марихуана, пише електронното издание „The Verge“. Разпространителите на марихуана ще могат да я рекламират по телевизията, радиото и в пресата – разбира се, с известни ограничения. Напомняме, че Колорадо легализира тази билка миналата година.



Търговците на трева ще могат да купуват рекламни места във вестниците на щата само в случай, че представят надеждни доказателства, че читателите под 21 годишна възраст са не повече от 30% от аудиторията на изданието. Същите правила ще важат и за радиото, и за телевизията. Търговците не могат да купуват реклама в други щати или да насърчават наркотуризма, но могат да рекламират стоката си в интернет, също при условие, че непълнолетните съставят по малко от една трета от посетителите на избраните от тях онлайн страници.



Отделът по контрол на употребата на марихуана е забранил рекламата ѝ върху билбордове, и други публични форми. Новинарският портал „Atlantic Wire“ обаче отбеляза, че рекламата на трева вече е започнала да се разпространява из щата именно под формата на външна реклама, а и като лепенки в такситата.



Правилата са били формулирани по време на продължителните дебати на колорадските законодателни органи относно данъка, с който следва да се обложи търговията с марихуана на дребно. Предложено е въвеждане на акциз и данък върху продажбата от 15%. От Денвър пък настояват за допълнителни 3,5% местен данък към задължителните 15%.



Предложението предизвика бурно негодувание сред производителите на канабис, според които данъкът е прекалено голям. В понеделник в Денвър се проведе протест, на който противниците на инициативата раздаваха на всички безплатни смеси.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Интернет радио - запис на лекциинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 16:38



Отваряте и слушате



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Олиото от коноп спаси моето семействонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 16:44



Истински случай, първо ще пусна оригинала, после електронен превод



Cannabis Oil saved my Family

by Alison
(Florida)

My Grand Son that was highly infected with cancer of the lungs. He was even given six months to live. He has just finished his Cannabis oil treatment of 3 months and he would like to make this known to the world that he is now as healthy as a newborn baby without any more of diseases with the help of Dr. Morris Cannabis oil that was provided by Dr. Morris Harrison.

My Grand Son just completed His treatment and I want to say a huge thanks to Dr. Morris for the endless effort that they contributed to saving my grand son who was supposed to be dead a few months ago. He is now so alive and happy, and he is also preparing for his wedding here in Florida.

healthcareservice01@gmail.com for more help.
Thanks to Dr. Morris Harrison that sold the Cannabis oil for us that we used in curing my Grand Son.

Once again I want to thank Dr. Morris Harrison for his wonderful Cannabis Oil. We are now a happy family with my Grand Son back alive, strong and healthy.

You can contact Dr. Morris on healthcareservice01@gmail.com for immediate assistance on every medical issue you and your family may be experiencing, on his email:healthcareservice01@gmail.com for more help.

Mrs. Alison John, Florida, USA.

---------------------------------------------

Cannabis Oil ми спаси Family

от Alison
(Florida)

Моята Grand Син, който е силно заразен с рак на белите дробове. Той дори се даде шест месеца живот. Той току-що завърши лечението му Cannabis масло от 3 месеца и той би искал да направи това, известни на света, че сега той е толкова здрави, колкото новородено бебе без повече на заболявания с помощта на д-р Cannabis Morris масло, което се осигурява от д-р Морис Харисън.

My Son Grand току-що завърши лечението си и искам да кажа, Огромни благодарности на д-р Морис за безкрайни усилия, които те са допринесли за спасяването на моя внук, който трябваше да е мъртъв преди няколко месеца. Той сега е толкова жив и щастлив, и той също се подготвя за сватбата си тук във Флорида.

healthcareservice01@gmail.com за повече помощ.
Благодарение на д-р Морис Harrison, които продават на Cannabis масло за нас, че ние се използва в лечението на моя внук.

Още веднъж искам да благодаря на д-р Морис Harrison за неговото чудесно Cannabis Oil. Сега сме едно щастливо семейство с Grand сина ми жив, здрав и силен.

Можете да се свържете с д-р Морис на healthcareservice01@gmail.com за незабавна помощ за всеки медицински проблем вас и вашето семейство може да имате, на своя имейл: healthcareservice01@gmail.com за повече помощ.

Г-жа Алисън John, Флорида, САЩ.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 16.09.13 16:50.



Тема Рак на дебелото червонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 16:49



Заглавие . Как моя съпруг се съхрани с конопено олио

Пускам първо оригинала, после електронния превод

how my husband was saved with hemp oil NEW
by: rose


My Husband that was highly infected with colon cancer with gets to other parts of the body, he was even given 6 months live. God, life for the family was a living hell with sorrow in the heart, but today i shouting out to the world that the cannabis oil have save my husband from dying. he is still alive and we are in the 10 months. God is so great to the Faithful.
Thanks to Dr philo that sold the Hemp oil for us that we used in curing my Husband.
Once again I want to thank Dr philo for his wonderful Hemp Oil we are now happy family with my Husband back alive, strong and healthy. You can contact Dr.philo on every medical issue on his email:stphilomedicalcentre@gmail.com for more help

--------------------------

как съпругът ми е съхранен с конопено масло NEW
от: роза


My Husband, че е силно заразени с рак на дебелото черво с стигне до други части на тялото, той дори беше даден 6 месеца живо. Бог, животът на семейството е истински ад, със скръб в сърцето, но днес аз да крещи на света, че конопеното масло да спаси съпруга си от смъртта. той все още е жив, а ние сме в 10-те месеца. Бог е толкова голяма, към вярващите.
Благодарение на д-р Фило, че продава Коноп масло за нас, че ние използва при лечението на съпруга ми.
Още веднъж искам да благодаря на д-р Фило за неговото чудесно Hemp Oil сега сме щастливо семейство с мъжа ми върна жив, здрави и силни. Можете да се свържете Dr.philo на всеки медицински проблем от негова имейл: stphilomedicalcentre@gmail.com за повече помощ

От



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Какво е рак, все пак?нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 18:42



Електронен превод

----------------

Рак не е някакъв чужд нашественик, който трябва да се реже, изгорени или отровен с надеждата, че той ще умре, преди пациентът да умре. Не, рак е просто temporoary неизправност в нормалния процес на клетъчно делене.

Всяка има около 75000000000000 клетки в тялото ни. Почти всички от тях се замени много пъти по време на нашия живот. Колко клетки? Е, това е 75.000.000.000.000. Това е много. Те имат различни жизнени цикли, но за около 7 години, те всички са били регенерират. Невероятно? Аз ще кажа!

Така че, на средна ден, около 300 милиарда клетки в тялото ви се замени, като се раздели на две. Една от клетките в резултат на това разделяне умира отстъпка.

CELL ЕФЕКТИВНОСТ

Нашите клетки всички вдишвате кислород и издишват енергия. Този процес е в критична зависимост от здравето на нашите клетъчните мембрани. Голяма книга по този въпрос е "Биология на вярата" на Брус Липтън, Ph.D.

През 1920 г. д-р Ото Варбург, германски MD доказва естеството на раковите клетки. Той открива, че е клетка, чиято приема на кислород е намален с повече от 35%. За да оцелеят, тези клетки се превръщат в ферментиране клетки. Това е същността на раковата клетка. Той ферментира глюкоза, ненавижда кислород и разделя извън контрол.

Тези ракови клетки съществуват в телата ни всеки ден. Нашата имунна система ги унищожава. Това е част от нормалната си функция. Когато поради друг начин на живот (мисля, храна), емоционални травми или излишните токсини (от корена напълнени зъби, например), като броят на тези ферментиране ракови клетки расте отвъд възможностите на нашата имунна система, за да се справиш с тях, ние "да" рак.

Добър, ефективна клетъчна комуникация означава, че ние не се разболяват. За съжаление, нашите навици постепенно съборят този жизненоважен комуникация. Така например, излишък на захар (газирани напитки и почти всички обработени храни), която консумираме резултатите твърде много инсулин, който се произвежда от нашата панкреаса. Това се основава мастните клетки и уврежда клетъчните мембрани на всички здрави клетки. Същото се отнася и за нашия яде прекалено много червено месо и други животински протеин. Нашите диети съдържат много малко на есенциални мастни киселини, наречена "Омега 3." Просто друга причина за слабите клетъчни мембрани и рак. Нашите диети разполагат с достатъчно йод, магнезий, витамин D, селен и други основни храни за здравето.

Всъщност, всеки от нас "има" рак всеки ден. Тя се контролира и ни дава никакви симптоми. Когато симптомите (тумор, например) се появи, това означава, че нашият метаболизъм (клетъчното деление и клетъчна смърт) временно е разбито. Тумор с един милиард клетки е около размера на гумичка на края на молив. По времето на тумор се диагностицира, тя е обикновено нараства за периода от 5 до 12 години. Далеч от смъртна присъда или нещо изисква незабавни, спешни случаи, радикално лечение, този "удар" ракът е пробуждане.

Ключът за разбиране и контролиране на рак е, че тя е "системен" проблем. Цялата ни система е разбито. Убиване на раковите клетки (с химиотерапия и радиация, например) няма да се възстанови системата ни за нормалното му баланс.

Всички ракови заболявания има четири характеристики: слаба имунна система; ниско поглъщането на кислород от клетките; излишната киселинност и над токсини. Всички конвенционални лечения рак направи всичко четири от тези условия по-лошо.

След като не разбира това, нашите текущи конвенционална система лечение на рак няма смисъл.

КАКВО онколози направя?

An "онколог" е трябвало да бъде лекар рак. Но тяхното обучение и практика не включва изучаване и разбиране на раковите клетки и отношенията си с останалата част на клетъчните механика на тялото и комуникация. Клетъчна биология е много сложна и завладяваща цялото знание, което се разраства бързо.

Ако онколози разбрал по-горе, те ще се търси начин за преодоляване на физиологията на клетката внимателно и в нетоксичен начин (ако приемем, че са честни и отворени към света). Ето как рак се връща обратно под контрол - нежно и постоянно.

Един MD, който е "нарушил мухъл" и лекува рак в лек и разбиране начин казва, че документи се наричат ​​"онколози" са всъщност "chemotherapists", а не онколози.

Radiologists се опитват да се справят с рака използване радиация. Това винаги се оказва вредно въздействие върху способността на тялото ни да контролират здравето ни - нашата имунна система. Той, като химиотерапия, всъщност предизвиква други видове рак.

"Но аз знам някой, който е излекувана ..."

Всички от нас са чували за хора, които са "излекувани" от тяхното използване рак химиотерапия. Запомни Ланс Армстронг? Химиотерапията момче плакат? Стана така, че Ланс е един от малкото редки видове рак (рак на тестисите), който може да се контролира ефективно използване на химиотерапия.

През октомври, 1971 г., д-р Гордън Zubrod, водещ изследовател в Националния институт за рака, представен списък на рак злокачествени заболявания, които са били "много чувствителни" към химиотерапия. Всички те са редки при възрастни. Но, най-важното, списъкът не се е променила от 1971 г. насам. Ето го:

Burkitt лимфом, хориокарцином, остра лимфоцитна левкемия, болест на Ходжкин, лимфосаркома; ембрионален рак на тестисите, тумор на Wilms, сарком на Юинг, рабдомиосарком; Retinoblastoma.

Това е всичко. През 40-те години, тъй като този списък е публикувана, няма солидни доказателства, че химиотерапията за други, по-общи, рак води до значително увеличение на оцеляване.

Една от дъщерите ми се излекува от тумор Wilms ", рядък тумор бъбрек, когато тя била на три години използва химиотерапия. Но за всички други често срещани форми на рак (рак на гърдата, дебелото черво, простатата, белия дроб, рак на яйчниците и т.н.) химиотерапия може да покаже временно свиване на тумора, което ракът документи наричат ​​"отговор". През повечето време, на химиотерапевтично лечение в крайна сметка убива пациента. Той убил покойния ми съпруга.

КАКВО ОЗНАЧАВА химиотерапия направя?

Химиотерапията цели делящите се клетки. Множество тестове на нови лекарства за химиотерапия изпитване токсични (всъщност канцерогенни, или причиняващи рак) вещества за борба с определени видове ракови клетки в живи пациенти. Обикновено това се прави с половината от пациентите с рак по време на изпитването, приемащи големи химиотерапия наркотици. Когато е дори малко по-"отговор" с ново лекарство, а над 50% от опитната група на ново лекарство оцелее, ново лекарство рак е одобрена.

За съжаление, не рак лекарство има "очи" само за ракови клетки. Тези лекарства убиват всяко разделяне клетка. Къде са някои от най-бързо делящите се клетки? В косата и червата. Ето защо химиотерапия ви кара да губят косата и се гади. Но тези лекарства също да причини дългосрочно увреждане на органи - бъбреци, черен дроб, сърце и т.н.

Не изглежда като трябва да има по-добър начин? Има. Още в следващата статия в тази "Кратък курс."

За да си взема безплатен месечен бюлетин по този въпрос, просто попълнете тази проста форма:

----------------



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Специалисти коментират лечението на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано16.09.13 18:58



Електронен превод

---------------------------

Много лекари са нарушили конвенционални или "алопатично" лекар мухъл и лечение на рак и други "болести" с пълен набор от наличните процедури - взаимно допълващи се, алтернатива, интегративен или конвенционални. Общата им кредо е "Ние се отнасяме към хората -. Не заболявания"

Тези лекари са тези, които да се обърне внимание да. Има хиляди от тях днес, в целия свят. В глава 1 от моята книга "Ракът-Free," I изброят десет сайта директории на тези "холистични" лекари и клиники в почти всяка страна. Те са лекарски (MDS), доктори на Osteopathy (ДОС) Naturopathic Лекари (NDs), Chiropractors (DCS) и "други". Всеки един от тези сайтове има функция, където можете да въведете вашия пощенски код и ще ви се покаже списък на тези лекари във вашия район. В моя опит, буквите след имената им са далеч по-малко важно, отколкото правилно интервюиране тях, което да обхваща в глава 1 на книгата ми.

Има много от тези лекари, които публикуват информация и коментари за тяхната професия. Ето някои от цитатите, които можете да намерите интересна.

1. От онколог:

"Ние имаме няколко милиарда долара индустрия, която се убиват хора, дясната и лявата, само за финансова изгода. Тяхната идея на изследването е да се види дали две дози от тази отрова е по-добре от три дози от тази отрова."

Glen Warner, MD, Онколог

2. От кардиолог и интернист, който третира 65 000 пациенти в неговата пететажна болницата преди да се подхлъзна на леда извън неговата болница и умира от удар в главата му в началото на 2003 г.:

"Има много лекува рак, и всички са били безмилостно и систематично потиска с Гестапо, като пълнота от рак на установяване. Ракът установяване е не-много-сенчестия асоциация на Американското онкологично дружество, водещите болници рак National Cancer Institute, и FDA. Тъмната част е фактът, че тези уважавани институции са много по-контролирани от членове и приятели на членовете на фармацевтичната промишленост, които печалбата толкова невероятно много от нашата професия-широк мания с химиотерапия. "

Robert C. Atkins, MD, автор, "Д-р Аткинс New Diet Revolution" и основател, The Atkins Center в Ню Йорк.

3. От "холистичен" лекар, който публикува редовен бюлетин, които аз не бих пропуснал поради общия си смисъл.

"Аз гледам на рак по същия начин, че аз гледам на сърдечно-съдови заболявания, артрит, високо кръвно налягане, или дори затлъстяване, за този въпрос, в която от драстично засилване на имунната система на организма чрез диета, хранителни добавки, и физически упражнения, тялото може да се отърве от рак, точно както го прави и в други дегенеративни заболявания. Следователно, не би трябвало химиотерапия и радиация, защото аз не се интересувам от терапии, които парализират имунната система, и, по мое мнение, на практика гарантира провал за по-голямата част от пациентите с рак. "

Julian Уитакър, MD

4. Интересен цитат от изпълнителната фармацевтична компания.

"... 90% от лекарства с рецепта работят само 30% до 50% от времето."

Allen Roses, MD, старши вицепрезидент, GlaxoSmithKline, на конференция в Лондон през декември, 2003.

5. От професор в Университета на Калифорния.

"Моите изследвания са доказали, че нелекуваните жертви на рака живеят до четири пъти по-дълго, отколкото лекувани лица. Ако някой има рак и реши да не се прави нищо на всички, че ще живеят по-дълго и се чувстват по-добре, отколкото ако той претърпява лъчетерапия, химиотерапия или операция."

Професор Хардин Б. Джоунс, Ph.D.

6. И от само два пъти нобелов лауреат.

"Всеки трябва да знае, че" войната с рака "е до голяма степен измама, и че Националният институт за рака и Американския рака общество са изоставени в техните задължения, на хора, които ги подкрепят."

Линус Паулинг, Ph.D.

7. Накрая, от лекар с втората най-популярна медицинска сайт в Интернет.

"Няма начин да бъде хубаво за това. Няма смисъл в отглеждането фалшиви надежди. Не съществува лечение или ваксина в очите. Не е чудо пробив на хоризонта.

Медицина, какъвто го познаваме, е да изчезне. Той навлиза в крайната фаза.

Това, което започна като остро заболяване достигнали хроничен стадий преди около десетилетие и прогресия към смъртта е изключително бърза и добре отвъд всичко, което можеше да предвиди.

Заболяването се причинява от конфликт на интереси, опетнен изследвания, алчността за големи пари, претенциозните лекари и учени, лъжа, измама, инвазия от морално фалиралите автомати маркетинг на фармацевтичната индустрия, изоставени политици и федерални и държавни регулатори - всички подправени с огромна дози от самостоятелно значение и зловонни. "

Joseph Mercola, DC и Николас Regush, журналист.

Аз съм "репортер", а не с медицински специалист. Ще следвам това с друга статия, ви предлагаме някои конкретни идеи, които моите читатели са намерени полезна за справяне с рак.

Харесва ми безплатен месечен бюлетин? Просто се запишете тук:



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специалисти коментират лечението на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано17.09.13 15:23



Лекарите не ви казват, че за патолозите в България няма реактиви, защото са скъпи и пациент може да вземе блокчето с биопсията и да го занесе в Европа за повторен анализ. Там реактиви и съвремена техника има.
Ако се окаже, че двете неща се различават, може да съди патолога, че са му отрязали нещо без да е имало нужда.
Ако паторозите у нас нямат реактиви, това не ги извинява, че дават грешни диагнози и пациентите страдат.
Ако трябва самите патолози ще ходят в Европа и ще си ги купуват.
Тяхната работа е много отговорна и ако искат да работят у нас трябва да намерят някакъв друг източник на доходи, за да финансират това тяхно хоби. Това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.