Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема БЛАГОДАРНОСТнови  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано13.12.09 18:08



Имаме си всички теми тук но си нямаме такава :)За това искам да поема тази инициатива ако и другите са съгласни да отворим темата за благодарноста.Благодаря наи- напред на Бога за това че съм жива и за това ,че ми даде втори шанс да се осъзная.Благодаря на лекарите които навреме и адекватно се погрижиха за лечението ми .Благодаря на любимия ми че беше и е до мен въпреки всичко .Благодаря на вас приятели които сте с мен от първия ден .Благодаря ви за подкрепата, утехата ,разбирането и за това че с опит, преживяно, събирано и доброто ви желание сте утъпкали пътека по която да вървят всички нови в този клуб.Благодаря на момчето от София което ми изпрати една торба с добавки .Благодаря и на Цвети която ме уважи с коледен подарък:)Благодаря и на всички тук които са ми помагали със съвет добра дума и практическа помощ.Благодаря и на съдбата че ме събра с вас...........

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано13.12.09 19:23



Страхотна тема!


БЛАГОДАРЯ на модераторките Джул и Буба,които много бързо и адекватно напътстват всички ,особено новите клубари!

БЛАГОДАРЯ на Лоли,която въпреки преживяната трагедия ми помагаше и ме напътстваше в моментите когато бях обаркана и отчаяна.
БЛАГОДАРЯ на всички които макар и непознати са ми помагали със съвети и са ме утешавали в трудни моменти.
Прегръщам ви и ви целувам всичките!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: reni56]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.12.09 22:34



Благодарна съм на съдбата, че ме срещна и запозна с най-прекрасните хора на земята - това сте вие! Всеки пооделно от Вас е една добра душа,която иска да помогне.А когато искаш и помагаш Господ ти го връща двойно.Не само ви благодаря за хубавите мигове, с които ме дарявате чрез този клуб но ви се и покланям!За всички Вас е моето сърце от цветя!Бъдете честити!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 10:05



Благодаря ВИ на всички които ми давате кураж
Буба,Джул,Флора,Екна,Мрънчо,Адиодорти,Иленкако ,Юлето,Тинкерчето, Калояна..и така нататък,да не ви изреждам всичките.че ще пропусна някой и ще има сърдити


На 'мойте мъже''че ме търпът.И на всички добри хора посвета.
С много обич Стаси




Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: EFO75]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано16.12.09 12:24



Благодаря на силата ,която ни държи и сплотява -Весе,благодаря!
Благодаря на Бубка,Джул ,Маман,усмихнатото Кате ,Жени ,Стаси ,Надето ,която всяка сряда беше с мен на лъче,Иринка,Ани ..Теаа
Благодаря на Гаджето ми -без негоо ..нямаше да съм добре духом!!...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ !!!За кратко време ми станахме много близки..Благодаря!!!
п.с.разревах се



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 18:48



ще ти олекне малко,поплачи си

/и от сълзите се изкарват токсини/



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.09 17:00



Благодаря на всички ви и аз мили момичета-кокичета и момчета засмени....Благодаря , че ви има и мога па макар и виртуално да си похортувам с вас !!!!!Обичам вииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!И помнете мога понякога да съм малко рязка (аз съм си нервак, де!), но сърцето ми е усмихнато и добро и в него ви има всичките.!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: yraaa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано17.12.09 20:53



Страхотна темичка, поздравления adiortoti!
Благодаря на приятелите ми, които ме подкрепиха, когато имах най-много нужда. Голямо благодарност дължа на работодателите ми за моралната и материална подкрепа, за това, че ми разрешават да отсъствам от работа когато и колкото ми се налага за моите безконечни терапии, изследвания и т.н., без да използвам болнични. И не на последно място благодаря на вас, приятели, които сте до мен в добри и лоши моменти, благодаря ви от сърце!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nadia_O6O6]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано18.12.09 09:19



Много съм шастлива че темата започва да се разраства:)Понякога улисани в тревогите и в ежедневието пропускаме малките радости, милите хора които съдбата поставя на пътя ни.Мисля че колкото и да ни взима болеста и тромавата държавна система и кризисното ежедневие и неопределеното бъдеше има и достатъчно приятели, жестове които ни трогват,малки победи , които сме извоювали и т.н за което да благодарим.Една добра дума казана на време и на място върши чудеса:)НЕКА НИКОГА ДА НЕ ЗАСПИВА ОНЗИ НА НЕБЕТО КОИТО ВИ ПАЗИ..........

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано18.12.09 10:34



Аз искам да изкажа безкрайна благодарност на моя работодател, който ми дава възможност и спокойствието да отсъствам когато и колкото трябва, тъй като аз правя всичко, което зависи от мен, за да се чувства дъщеря ми добре.
Дай Боже повече такива добри хора, които до някаква степен намаляват стреса и напрежението от това, което ни се е случило. Благодаря!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.