Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Плексит и други...нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано04.04.15 04:34



От аптеката 'Кармолис-80мл.разтвор''Състтавено е от 12билкови масла+алкохол.на листовката виж.Аз го ползвам от няколко години

мултифункционален ЛЕК.
То е в шишенце/люти/ и е за много неща.Използва се -капки за пиене,за инхалации и за Външно мазане.И е за много,много болести.При теб-маже няколко пъти /2,3/ мястото.
И Болните Клубарки да взимат веднагаза инхалации-20капки в чая,и после си го пият.За другите болести направо се пие по 10-20 капки с чай или захар/люти на гърлото,Но ПОМАГА



Тема Re: Плексит и други...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.04.15 10:09



Благодаря, Ефи, за информацията! За Кармолис не бях чувала, сега прочетох, но видях, че не се препоръчва при проблеми с жлъчката. Имаш ли впечатления дали наистина вреди?

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Плексит и други...нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано04.04.15 19:15



Флорче, аз пък от личен опит горещо препоръчвам Боуен терапия, може да ти звучи закачливо и ненадежно, но работи. Още от 2-3 терапия се премахва болката и проблема. Това е алтернативен метод за лечение. Не е скъпо, по цял свят има обучени хора да се прилага този австралийски метод. Със сигурност в Англия има достатъчно добри специалисти, просто трябва да се търси. За повече инфо, за да се запознае човек с тази терапия пускам линк, но има и видео в което много подробно се обеснява метода, демонстрация, принципи.



Убедена съм, че ще му помогне, ако е само плексит.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Плексит и други...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано04.04.15 22:40



Когато ходих в с.Радуил с мнотото билки, ми препоръча ''кармолис'' допълнително.Аз имах превита жлъчка и прекаран преди/1995г/хепатит -от болница.Лавандулата в него е за Болки в стомах,жлъчка,главоболие,смущения в съня и успокояващо на нервите.Сега го пия пак, но по 2пъти на ден по 1 ч.л.с 1ч.лмед, много люти.и то при проблем пак с ларингса и други....не както е по 5 пъти 10-20капки.Така че ,за Мен-помага, и е за много проблеми на здравето.



Редактирано от EFO75 на 04.04.15 22:42.



Тема Re: Плексит и други...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.04.15 09:46



Ефи, а непрекъснато ли го пиеш или трябва да се почива?
И какъв е резултатът при теб от приема на Кармолис-а?

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 05.04.15 09:49.



Тема Re: Плексит и други...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.04.15 14:32



Не не е непрекъснато.1месец пия и почивам 2месеца.Когато са ми силни лекарствата намалям дозата/пример-от5пъти на 2пъти на ден по10капки,а не по 20капки./а с най силните ми лекарства Не го пия.има много алкохол в него в момента пия лекарства за сърце,бъбреци,пикочен мехур/него оперирах 2013май не писах,,гърло/възли/дископатия и кремове-за гърдите и кръста.+аналгин и аулин между другото

и сутрин и вечер си пия по 1ч;л/не мера капките/Жлъчката и черен дроб се оправиха + и с билките.Всичко ямЗа бъбреците и пикочен мехур лекарствата за 6месеца или 1година без прекъсване,според изследванията.Но нали и на мен има скрити/латентна/си се подобрявам ,после пак се влошавам и така.Тази година на 18.9.права 20години от първа операция и диагнозивече не ги броя/операциите/

За тялото/кръста и колена мажа и с крем''Дяволски нокът''/



Тема Re: Плексит и други...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.04.15 16:26



Ох, ама и ти си станала половин доктор и цял фармацевт!...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Плексит и други...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.04.15 04:17



По неволя

нали се сещаш че от толкова лекарства 'черния дроб' до сега да е....
Като дете исках да стана стюардеса/ама ме е страх от самолети/и Медицинска сестра-във 'Филаретова''не стана,по дом.причини.А и хванах ''Семейния колеж'' и така...
много помня,каквото ми кажат,а тук е по лесно ако забрава нещо го чета/обичам и книги да чета/вече незнам в колко теми съм

Редактирано от EFO75 на 06.04.15 04:20.



Тема Re: Плексит и други...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.15 08:10



Много ти благодаря, Ефи, че намираш сили и желание да пишеш в различни теми, защото винаги имаш да кажеш нещо полезно и интересно! А защо не разказваш за книгите, които четеш, за другите си хобита, за нещата, които обичаш и умееш да правиш?... Нали Раздумката е за това! Няма само кафета и чайчета да си разменяме, я...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Плексит и други-Мехлем...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.15 05:47



OK.Просто живота ме научи на много,много неща,Бубето ,и тя ме научи да пиша,за да ми мине/независимо какви теми/А и знам как ''Сритвате по Д....''

За мазане на всички видове 'кокали '-схващания,дископатии,д.хернии,колена-болки и тн...../от Благоевград един дедо му го каза,след масаж/

8 МАСЛИНИ
8 СКАЛИДКИ ЧЕСЪН
МАЗ-безсолна/да не гори мястото/
Счуквате маслините с чесъна в хаванче на каша.Мазта
мажете мястото/примерно кръста/и слагате кашата от горе,и 1марля-че цапа.С нещо друго връзвате и така се спи.Така всяка вечер 1 седмица.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.