Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА 80нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.11.13 07:16





Старата Раздумка -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано08.11.13 08:01



Пропуснала съм снощи. Но пък си легнах рано за хубав тен.
Току -що заведох детето на у-ще , после седнах в едно кафе и гледах как слънцето позлатява покривите. Днес ще бъде прекрасен ден ,като вчерашния.



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (минаващ)
Публикувано08.11.13 09:44



Прекрасен ден на всички! Един поздрав с по-лежерна музика и красиви картини като за начало на деня



Отивам да купя билети за Енио Мориконе, ще водя и малкия, и голямата, а бе цялата фамилия, че то сега такава музика вече не се пише...



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: viara67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано08.11.13 10:04



Добро утро, момичета!
Сервирам кафенце и чайче за вас.
Желая ви един прекрасен петъчен ден!






Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: nadia_O6O6]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.11.13 10:20



Лелеееее какъв купон съм изпуснала снощи....

явно започвам да остарявамВчера бях по задачи почти цял ден като се прибрах до полунощ съм прала, че днес нали не може... Но сега съм на компа. Момичета аз си обичам френските шансони...Обожавам Азнавурчо и Едит Пиаф. А за моабет си пускам гръцка ш сръбска...Но когато искам да си отпочимам от всичко, си пускам мандри и релаксирам. Днес е празник и то доста голям, ще си угодя на дущицата с музика и четене и на стомахчето с нещо вкусноооо Хайде лек ви ден.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.11.13 12:16



Голем купон се вихрил верно. Аз съм малко нещо таковка сега, ама пак съм симпатична, нали:



Но за музичка съм винаги готова. За Кали и останалите (изключая тоя бесен пес, дето заслужава единствено собствените си псувни. Това е първо и последно уточнение. Нататък вниманието ми към това нещо е равно на математическия му израз):







Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.11.13 12:34



Здравейте, момичета. Да разкажа за вчера за участието ми. Беше меко казано странно. Има едно нещо в плейбека 'червена нишка', която влияе на историйте и тази нишка беше за убийци. Усещането беше все едно сме гладиатори, които не знаят какво ще избере Императора - дали палецът ще сочи надолу. Много трудна публика, която да беше дошла да гледа, а не да участва..Хляд и зрелище!!! На финала водещия пита ..какво бихте си взели днес от тук и Дани отговори - аз лично една от актрисите


И такааа



Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: Ekna]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано08.11.13 12:40



На твое место бих мислила за рака си и не бих злобяла




Но няма как да те спреме насила да си вредиш - това си е твой собствен избор.


А къде е модераторката СЕГА по отношение на груб език и непристойни изкази? ММММММ?




Моля да бъде заключена темата поради груб и непристоен език - защо прилагате правилата на клуба избирателно?



А после защо имало раково болни? еми да си приказваш красиви приказки не е същото като да ти е чисто духовното сърце ....и да затваряш НЯКОИ теми, а други да се толерират - това чисто сърце ли е?


Хехе, немало да има рецидиви...и немало да има рак...Бог си знае раутата....


Света е толкова хармоничен, нали? всеки рак си има пречина - и всяка пречина води до Бог и божиите закони!







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.







Редактирано от Roxan*na на 08.11.13 12:56.



Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.11.13 12:45



Мрънче, много съжалявам, че не успях да дойда. Просто много ми се искаше да се прибера и да си легна. Значи този път не се е получило много добре? Е, това е рискът на живото предаване. Ти за себе си взе ли нещо (освен един готин мъж от публиката)?



Тема Re: РАЗДУМКА 80 [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано08.11.13 13:00



Дани не е вчерашен ,знае какво да иска .






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.