Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.11.13 11:22



Пък вчера татко имаше рожден ден, а днес малкия племенник е именник. Така че слагам почепка:











А иначе аз не мога вече втора нощ да спя. Пълнолунието е утре. Действа ли в аванс пущината или причината да си я търся другъде?



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.11.13 11:56



Екна, да са ти живи и здрави любимите мъже! Поздрави на тати и целувки на мъненкия!



За новогодишния концерт - бяхме там "с връзки" (с подарени билети, които иначе струваха по 100 евро, защото и местата бяха специални!)... На снимката се вижда благотворителката ни - това е една от солистките (най-вляво, с дълга червена рокля), която е българка и наша близка приятелка. Та така се докопахме до този концерт. А после посрещнахме Новата година със сьомга-плакия, приготвена лично от нея... е, толкова сьомга май не съм яла през живота си! Та искам да кажа, че тази Нова година запомних и с други неща, не само с концерта!

Колкото до пълнолунието - аз също си вия на пълна луна, но понякога почвам дни преди нея, друг път - дни след нея, а понякога - по време на... Което пък ме запрати в асоциация на оная страхотна книга на У. Сароян "Велик род сме ние", в която героят все не се справя с приготвянето на обедния ориз и резултатът е: "веднъж безсолен, друг път пресолен, но най-често - като помия..."

А сега за "десерт" искам да споделя с вас нещо, което ме впечатли приятно. Дано изпитате същото удоволствие:


"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.11.13 20:25



Къде се затрихте, бе, хора? Хайде, че събирам компания!
Събота е все пак, няма да лягаме с кокошките, я!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано16.11.13 20:32



Аз съм тук... Ровя за едно полезно инфо ,че ми се струва ,че е пускано.

Да честитя празниците на Екнините хора.
За баща й -здраве ,за малкия-същото плюс весело детство, а за двамата...много незабравими мигове в компанията на Екна !

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 16.11.13 20:59.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 16.11.13 21:03.



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.11.13 21:29



Всички май са залепнали за Х-фактор и така ще си останат без коктейлче!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.11.13 21:58



Тенк ю, тенк ю

На леля малкия мушмурок много си хареса подаръците и на нас мед ни капе на сърце да го гледкаме



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.11.13 22:05



понякога почвам дни преди нея, друг път - дни след нея, а понякога - по време на...

А, защото и на мен така ми се случва по различно време и не знаех дали да го отдавам на това. Оф дано нощес да спя, че съм парцалеса




Прекрасно изживяване сте имали

Благодаря за поздравите и целувките Цунк и от мен!



Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: Ekna]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано17.11.13 02:30



Какво ти спане иде ми да изляза на двора и да вия към луната като кучка на боклук:)Опулила съм еииииии такива патърски очи:)Пуших.... четох после пак четох ...сега пак пуша:( Еиии това безсънието е страшно нещо -ужас щом изпростях до там с проповедничката да се занимавам:(

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: strangeangel]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.11.13 07:47



Мдаа... пагубно ти действа луната!

Я ела да му изпием по едно кафенце, пък за другото после ще му мислим!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 80нови [re: *jull**]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано17.11.13 10:43



Оххх Джул жива да си :)И с тази гледка :) Тъкмо да се разсеива цигарения дим из борчетата:)Едно време баба ми пееше песен -"каква ли мома ще стана като ме мързи да стана за работа да се хвана"Станах ама еи сега.....Пък съм и една рошава мома- да не съм ти у дома:)А кафе обожавам по всяко време:)

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.