Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Плацебо за надежда?нови  
Автор lSBUL (новак)
Публикувано29.10.13 20:45



Баща ми има първичен карцином на черен дроб. В късен стадий е, няма да го оперират, вероятно и химиотерапия няма да се прави, защото е много отслабнал.
Исках да му дам надежда, да не се отчая напълно му казах, че има лекарство, което ще му предпишат.

Търся нещо, което да прилична на лекарство, а да е нещо безобидно, даже и полезно, например за подсилване на организма.
Сещате ли се за нещо подобно?



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: lSBUL]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано29.10.13 23:28



Ти си честен човек, майстор, строител, техник, няма нужда да го лъжеш или да го отчайваш.
Каже му истината, че съвременната онкология е решила да не го мъчи с неандерталските си методи, а за такива като него използва новите методи за диференциране на раковите клетки.
Кажи му, че рака е заради това, че клетките не се специализират, тоест диференцират, а остават недиференцирани, тоест неспециализирани.
За да ги накарат да се диференцират, тоест да се определят, онколозите на новото време ги поляризират, тоест ги завъртат или завъртат нещо около тях.
Използват центроустремително завъртане в същата посока, в която се въртят и съседните здрави клетки, тоест здравите белтъци и здравото ДНК.
Завъптането се прави с всичко. С ръце, с ток, с вода.

Как става с так съм го описал в Да напишем книга и да се спасим.

А ето как го правят с ръце.


С вода го правят в Деметра Гея на Доктор Тренчев, но апаратите им струват към четири хиляди лева.
Аз съм описам по - евтини вариянти тип направи си сам, но още не съм ги пробвал като ефективност, а анези скъпите са пробвани.
Даже ако го навиеш и той да помага като се концентрира и си сложи ръцете на черния дроб с пръстите насочени към тумора и си представя че в момента тумора вече го няма ще е даже още по - лесно.
Силата на болката показва колко е активен рака и колко бързо се делят клетките. Ако дори и малко намалее болката значи, че нещо сте ги объркали раковите клетки и сте на прав път още.

Редактирано от Crasiva на 29.10.13 23:38.



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: Crasiva]  
Автор lSBUL (новак)
Публикувано30.10.13 07:53



Баща ми е възрастен и консервативен и не знам дали би правил подобни неща.

Все пак, ще бъда благодарен ако някой ми помогне за "Плацебото".



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: lSBUL]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано30.10.13 09:39



Давай му сокове - прясно изцедени. От червено цвекло, от ябълки, от моркови, от цитруси - каквото се сетиш, но не го оставяй и ден без тях.



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: little_rabbit]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано30.10.13 10:01



Аз давах на майка ми нещо за имунитета ,на д-р Тошков ,май билково . С такава цел -плацебо . Джипито и изписа Карсил за черния дроб - това по беше склонна да го пие ,по достоверно и звучеше. Питай и ти за нещо такова,нещо на основата на бял трън -доказано полезен за черния дроб. Май тук сме дискутирали ,че има и нещо още по добро от Карсила... не си спомням . Продава се в аптеките ,лекарство си е.

Редактирано от Tia maria на 30.10.13 10:07.



Тема Re: Плацебо за надежда? [re: lSBUL]  
Автор popi66-131681 (минаващ)
Публикувано30.10.13 11:40



Пробвайте с Цинкосан - това е цинк с витамин ц има го в лечител



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: popi66-131681]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано30.10.13 17:38



Ти не си консервативен, това е важното. Както виждаш тука никой не иска да ти каже за нещо, което е чисто плацебо, което да няма и нещо реално полезно в него.
Ако не искаш да се напънеш дори и ти като син може би трябва да вземеш чиста вода и да му кажеш, че има колоидно злато в нея, което ще убие паковите клетки, а самия ти да си купиш една лопата и да започнеш да копаеш.



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: Crasiva]  
Автор kaloyana_-177704 (ветеран)
Публикувано30.10.13 19:47









Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор lSBUL (новак)
Публикувано31.10.13 21:33



Благодаря на всички за помощта и отделеното време.
Търся нещо, което да е на таблетки, да прилича на лекарство. Например блистери. Ако е шишенце на което пише Алое Вера, няма как да мине номера. Лека вечер



Тема Re: Плацебо за надежда?нови [re: lSBUL]  
Автор kaloyana_-177704 (ветеран)
Публикувано01.11.13 01:19









глухарче, листа и корени, от листата се прави чай, и се прави и зелена салата като се слага и малко от марула, защото самото глухарче малко горчи, но е много полезно за черния дроб. Също изсушени и смлени корени от глухарче по половин чаена лъжичка във 250 грама топла вода, задължително топла вода и топла да я пие два пъти на ден. Зелените листа можете да си ги изсушите сега докато не ги е затрупал снега, от сушените можете да правите чай. Използвайте ленено или конопено олио за салатите, а не зехтин, при възможност ако са студено пресовани е най-добре.












Корен от аир, има го билковите аптеки, но да не е от Китай, по добре от родния, Приготвя се по специален начин, много помага.

Диетата, която е и лечение на Йоанна Будвиг основно с ленено олио, в него и конопеното олио има много Омега 3, които са полезните мазнини за черния дроб и тялото. Вечер закисвайте ленени семена 1 чаена лъжичка в чаша вода около 100 грама, сутрин разбърквате с дървена лъжичка или пластмасова, но не и метална и да изпива всичко, то е малко слузето и се пързаля в гървото. Сутрин закисвайте за вечер. Преди хранене се взима поне 30 минути.




куркума или тюрмерик, едно и също е, изключително полезно за черния дроб и тялото, изгледай и видеото, лекарката показва как се приготвя в домашни условия, много приятна напитка е, вкъщи го пием с удоволствие. Купете и капсули, щом държи на хапчетата, но млякото го правете по този начин.





Трябва да го убедите, че храната също е лечение и е лекарство.

Незнам дали има разсейки, колко е безнадеждно, но много хора които медицината отписва и не правят химия и лъче, обръщат палачинката със алтернативи, дори се излекуват - четем постоянно в медиите за такива чудеса. Пожелавам ви го и на вас. Има и други методи, търсете във форума в алтернативите, и да вярва в лечението си, ако повярва - 50% от работата е свършена.

Герсон терапията също заслужава внимание.

Лечение с медицинска марихуана по метода на Рик Симсън.

Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.