Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.10.13 10:40



Това е един от главните герои, който като кихне и застава на главата си. Понякога прави това и от изненада:



Редактирано от Ekna на 05.10.13 10:44.



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.10.13 10:41



Тя е за приспиване на 3 годишни палавници. Притеснявам се, че теб може и да те разсъни, знам ли.



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.13 15:23



Ако разделя моите години на 3, ще си имаш работа с доста палавници!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано05.10.13 19:39



Отново съм с еризипел ,но минава. Слушайте сега смешното. Домашните ме притиснаха да вървя на лекар. Добре ,де ,добре ! Бях си самоназначила лечение. Лекарката го одобри и ми взе 40 лв. /свободен прием /



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.13 20:30



Ще кажеш ли как се самоизлекува? Моя близка има същия проблем.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано05.10.13 20:57



Здравейте, мили! Охх от цяла вечност не съм влизала тук! Бях 2 седмици в друг офис, не ми беше много комфортно, но мина де! От понеделник всичко по старому. Маман още не съм се записала за срещата, защото преговарям с любимото и то да дойде. Почти съм наклонила везните към 'ДА' .Така, че до ден - два ще пиша.
п.с. Екна, да дам и моя мейл ..аз след Лори и мустаците и съм те признала с тази програма за рисуване!
Специални поздрави на Надето, че се включи!



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Tia maria]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано05.10.13 21:30



И аз ще споделя нещо което в момента се случва в нашето семейство. Малкия ми син се оплакваше от болка в ръката, но смятахме, че е преуморена, нещо друго, докато един ден открихме, че има образование и то не е малко, и решихме да действаме, да търсим помощ. ПРеценихме, че ако отидем на фамилен лекар трябва да чакаме за час най-малко 3 седмици, после той трябва да даде направление за рентгенова снимка и да се чака поне още 10 дни докато запишем и там час и да се вземе резултата, после трябва отново да записваме час при него, за да каже какво е и както винаги той пък ще даде направление за специалист, защото нищо не разбира от това и онова и винаги казва, че това не е от неговите правомощия. Което значи, че отново ще чакаме за направление, срока е до 1 месец, после ще чакаме за записване на специалист и там някъде толкова и той пък като почне - ще каже, че трябва други изследвания и така може половин година да отиде като време. За това решихме да отидем в бърза помощ. Там го приеха веднага, въпреки, че обикновено се чака по 3-4 часа преди да влезеш вътре, защото нямаше никакви пациенти нито вътре, нито вън, и дойде медицинска сестра, първо тя идва, записва оплакванията и се допитва до лекаря какво да се прави, но ние не го виждаме, той е някъде си, идва и казва сестрата, че трябва 3 рентгенови снимки. Направиха ги, разчетоха ги, сестрата дойде и каза, че е киста. Каза, че сме свободни да си тръгваме, нищо неможе да се направи повече. Даде ни направление за хирург който да му прави операция и ни предупреди, че въпреки, че ще му източат течността или ще му премахнат кистата, тя пак ще се появи, защото медицината не е способна да се пребори с такива неща. Няма лечение. Цялата процедура беше 1 час и си тръгнахме. С нищо - като лечение, успокоение, или каквото се сетите, но поне имахме диагноза на която да стъпим. С прибирането си у нас аз се разрових в компа, моя добър приятел, открих алтернативно лечение с гаранция за лечение на кисти, продукт създаден лично като патент от израелски лекар и лично той си го продава с инструкции и гаранция за ликвидиране на кистата завинаги до 45 дни. Четохми, мислехме и го поръчахме, струва не повече от 50 долара с доставката. Чакахме 2 седмици и дойде от Израел на домашния ни адрес. Между другото получихме сметката от болницата за 1038 долара с престой 1 час и 3 рентгенови снимки и очите на лекаря изобщо не сме виждали, кореспондирахме с него чрез медицинската сестра. Здравсия иншуранс е успял да намали сметката до толкова, иначе е била с 300 долара още по-нагоре, това са пари които ние трябва да платим. Тя в случая не плаща нищо, до 3000 долара, защото това е дидактибъл, първо се стига до тази сума, след това вече започват да плащат и те някаква част от медицината, но първо ние трябва да платим до тези 3000 долара, което за различни хора е различно, за някой е 5000, за други 10 000, има и 12 000 дидактибъл. Вие това чудо го нямате и няма да ме разберете. Това са задължителни пари които всяка календарна година се плащат първо те от пациента и след това здравния иншуранс започва да плаща част от по-нататъшното лечение. Всеки месец вноската му е 100 долара, като имате предвид, че е под 30 години, след тази възраст драстично месечните вноски почват да растат до... Та сега се чудим в къщи кой го излекува синът ми и в желанието си да спестим разтегнатото време по кабинети и отсъствието от работа до неудобство и бързата диагноза, без лечение. Май трябва да се специализираме и в медицината, че сами да се лекуваме и да си помагаме, друго решение не виждам. Дето все ме питате защо чета толкова, ами за това.

А пък като влезе в сила и обамакер, вноската на синът ми става автоматично месечно по 205 долара, дидактибъла става 6350 долара за сам човек, ако има семейство дидактибъла става 12 700 годишни пари, а пък месечната вноска е според възрастта на човек, сега е това, но догодина няма да е така. За това става въпрос, това исках да напиша и да си правите сметката, помнете ми думата, че и това ще дойде при вас, бавно, бавно но и това ще ви се изсипе на главата. Може да не е сега, но ще е след време. Подгответе се. Здравето става златна мина, без никаква реформа в медицината, лекарите ще продължават да се правят на интересни и да не лекуват хората, или да ги залъгват, ще крадат както си искат и ще питат за още. Здравните застраховки пък като намалят парите им увеличават на пациентите си месечните вноски и дидактибъла и така живота си върви до безкрай. Да ни е честита новата здравна грижа за всички хора, при това тук е задължително да имаш здравна застраховка, иначе глоби и никъде няма да те приемат в случай на спешна помощ или болница. За това мили хора аз се ровя и търся от сутрин до вечер информация за всичко, и като се каже, че няма друг метод е лъжа от първа линия, има, но човек трябва да провери и да търси, защото никой няма интерес да казва истината на хората, тя трябва да се търси и да се чете много. Такъв е живота, кой кого ще изяде в съвременния ни живот. Тежко и горко на децата ни. И това, че някой имал собственост, какво от това, в един момент ще залагате и собствеността за пари, защото и да имате спестени, те се свършват. За това американците живеят на квартира и кредити до дупка, знаят си хората, и да спестяваш и да имаш собственост, и честно и точно да си плащаш месечните вноски, в един момент ще се разделиш с всичко, барабар с парите и мизерията дето си преживял, за да спестяваш, и не искат да мислят да бъдеще, то не се вижда, има някаква илюзия за това, напълно нереална в съвременния начин на живот.

Тук за болни хора от рак се плаща лечение до 6 месеца, толкова разрешава здравната каса, след това спира да плаща и всеки да си търси решението. В един момент може да остане човек и без лечение, без работа, без дом, без пари, без решение на проблема. Е, как хората няма да се обърнат към алтернативи и да търсят по друг начин лечение, то живота си чертае пътя, пък който има възможност да се върне на работа, има и застраховка преди изтичането на тези 6 месеца , и да продължи лечението си е истински късмет, ако иншуранса разреши това, защото и здравните застраховки си имат лимит за лечение неможе до безкрай. Всеки си избира пътя, защото тук не всичко се плаща и това което се плаща е до някъде. Няма такива неща като докато човек е болен да му се осигурява лечението и то с години. Абсурд. За това преди да почне лечението всеки си взима решението за себе си. Традиционното или алтернативното. И никой на никого не се сърди когато се спира лечението, да е мислил преди това. От край време залаганията за лечението са избор на всеки човек. Бъдете здрави.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.13 21:46



Кажи с какво лекарство излекувахте кистата, колко време го прилагахте и дали всъщност изчезна напълно.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано05.10.13 22:16



Докато вземем решение, моя приятелка която е медицинска сестра в болница тук ме посъветва да не ходим да теглим течността или операция, защото тя е имала същия проблем и е минала по този път. След 6 месеца кистата отново се е образувала на същото място. Сподели, че когато е била в България се е лекувала по бабишки, тоест, сложила е бяла монета върху кистата и е залепила с тиксо, за да не пада, после отгоре с бинт ластичен, така, че да спи през нощта. Сутрин се маха. Така за кратко време кистата изчезнала и до днес вече 10 години няма нищо, никакви проблеми. Почнахме да правим веднага това и ръката го болеше много отначало, дори неможеше да спи, цялата ръка до рамото. Но той не пи нищо за болката, изтърпя си я. Работеше със шина на ръката, така, че да не мърда много пръстите.Така докато поръчахме продукта и болката премина, кистата от големина колкото до малък орех сега е като грахово зърно. ВСяка вечер слагахме монетата дълго време. Таблетките се взимат само вечер по една непосредствено преди заспиване, има и дребни условия за самия прием. Още не е свършило лечението, малко се забавихме със започването, защото кистата започна да спада и с монетата. Понеже бяхме поръчали и пристигнаха алтернативните таблетки ще-неще ги почна от скоро. Ето и повече за продукта



и за контакт



но продукта дойде директно от този адрес

Rlease Free
25 Kovshai Katomon,
Jerusalem, Israel.


Ние поръчахме продукта с червения етикет

изгледай и видеото

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 05.10.13 23:38.



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.13 23:22



Значи единственото условие е монетата да не е от жълта, а от бяла сплав
(независимо от състава й)? За колко време приблизително се смали?

"Совите не са това, което са..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.