Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.13 21:25



Leonidas, мила, как да не докосне сърцата ни, че той и хубавец на всичкото отгоре...


А ти няма ли да се присъединиш към салатката с нещо подходящо?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.11.13 21:37



За тази салата ето това:







;

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 07.11.13 21:38.



Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.11.13 21:39



Ако не виждате добре, кайсиева е



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: Buba67]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано07.11.13 21:43



Ей Джул, извинявай, аз съм още на кафе, нали съм по западно щатно време. Ама и салатката не е лоша, ще я хрупна с удоволствие, обаче за ракийката ми е прекалено раничко, за сега музиката ми стига, че иначе ще стане страшно и двете.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.13 21:57



Бубе, вие правите ли си кайсиево чудо? Което пък ме подсеща да питам Калояна
те как оползотворяват портокалите...

И ако "да" с какво мезе (салата) върви.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: Buba67]  
Автор TNBC (one woman)
Публикувано07.11.13 22:02



Привет момичета, видях, че сте сервирали ракийката и салатката, какво ще кажете след тях за малко раздвижване с едно



хубаво българско хоро.



Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано07.11.13 22:06



Ами Джул, първо ги берем, после ги ядем, и корите ги хвърлями в кофата. Малко е грехота, защото корите са органични, не са пръскани и може да се направи сладко, ама на мен не ми се занимава с това. Виж лимоните ги смиламе цели и правим разни работи, но не алкохолни, а други, едни такива разни смески уж здравословни по разни рецепти. Абе не съм чувала за се прави нещо алкохолно от цитруси, ама знае ли човек, може да не съм "уведомена" още. Обаче от кактусите дето си ги имаме под път и над път си правим ТАКИЛА. Ох, тази такила на колко хора им е объркала главите. По скъпа е от уискито, можеш ли да си представиш, да, така е. Само да ви покажа колко вида такила има, не съм пила обаче, това чудо направо ще ме смачка.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.13 22:11



Ето първото, на което попаднах. Сигурно има и други рецепти, вероятно и за нещо по-леко алкохолно.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: TNBC]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.13 22:17



Съвсем навреме се включваш - българско хоро с шопска салата и нашенска ракия - класика!
Сега се питам (в духа на предишния ми постинг до Калояна) - какво мезе и танц вървят с ракия
от американски портокали...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден мили момичетанови [re: TNBC]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано07.11.13 22:19



Та като каза TNBC за българско хоро, се сетих, за БЯЛА РОЗА на Славка Калчева. Тя беше преди години на турне в щатите и разбира се в нашия град. Ние по това време си имахме български ресторант, вече фалира. Боже мили, колко народ, по шевоте се пукаше, то неможе да се диша от хора, седнали, прави, вътре, вън, а то навън много неможе. Че като хапнахме, пийнахме, пропяхме с нея, че като се почнаха едни хора, като отвориха външните врати на заведението и направо с хорото по паркинга, то беше нещо много запомнящо се, невиждано от местните хора, но нали е веселба, никой не се обади да вика полиция. Хора, хора, хора, танци, пак танци, докато се уморихме. Ама паркинга не е малък, то да не си помислите, че е 100 метра, няма такова нещо, тук паркингите са огромни, стотици коли, и по асфалта се тропка с удоволствие. Това българите са много игриви, веселяци, та Славка пя поне 5 пъти вечерта тази Бяла роза, и за още питаха.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 07.11.13 22:22.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.