Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано05.10.13 23:43



да, бяла монета и по-голяма като диаметър. Монетата я правихме 1 месец, че и повече, а таблетките от скоро, те са за 40 дни всяка вечер. Но не спираме да правим и монетата и до сега.
Добавих и видеото по-горе да видиш на колко места в тялото може да се появи тази киста и е болезнена, поне той така казва. От монетата ще те боли много да си знаеш, не се притеснявай, това е нормално, но дано издържиш на болката. Като махнеш монетата ще спадне. На следващата вечер пак така, но със затихващи болки.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано06.10.13 14:49



Кали ,дано скоро се поздравите с добрия край!

Аз си самоназначих Аугментин 1г. на 6 часа. Сега го разредих на 8 часа. Обаче ,Джулче ,аз съм доста силна ,храня се с качествена храна ,само стреса ми е извън мяра. Та твоята позната да си прецени ,тези дози ,моите ,малко силнички могат да й дойдат.Нека чете листовката на лекарството и да действа според нея.
Правят се и компреси на болния крак с много ,ама много блед разтвор на калиев
хиперманганат . Има опасност от изгаряне на кожата !Мен ме домързя ,сега пък и компреси... но помагат по принцип. Просто няколко кристалчета ,разтворени в 1 литър вода.



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано06.10.13 15:03



А лекарите се научих да ги манипулирам още на 10 -12 години ,когато ни правеха прегледи за очила. А аз с едното око не виждам ,никак,не виждам дори чаената чаша ,нали си спомняте таблото ? Реших,че очила няма да сложа, пуста суетност ,още от дете... Забелязах ,че изпитващата посочва няколко знака ,почти едни и същи и все от една област на таблото. Запомних какво отговарят другите. Минах последна - идеално зрение ! И така с години.
Още тогава разбрах, че съм по-умна от тях. Може да не съм много умна ,но лекарите категорично ги надминавам ! И до днес съм без очила. Вече нямам нищо против до сложа ,то пък станаха скъпи.



Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.10.13 22:30



Да, ще предам. Между другото, поразтърсих се из хомеопатията и намерих рецепта.
Така че ако не едното, другото може да й помогне. Благодаря ти много!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.10.13 23:38



Лека нощ на все още незаспалите! Аз също ще се опитам да си легна...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано07.10.13 01:42





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Kaлoянa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.10.13 08:28



Успешна седмица!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: Kaлoянa]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано07.10.13 18:56



Пу - пу,

много си сладка на тази снимка с бялата корделка, Кали!

Между другото прочетох поста ти от 5.10 и се втрещих. Винаги съм си мислела, че в нормалните държави здравеопазването е перфектно уредено, а се оказва че и там не всичко е "по вода" . Желая ти момченцето ти бързо да се излекува и забрави за този проблем.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: nelgina]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.10.13 19:47





Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро момичета!нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано07.10.13 20:28





Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.