Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА 78  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.08.13 01:26





Предишната Раздумка -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 78нови [re: *jull**]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано05.08.13 10:14



Здравейте, поднасям ви кафенце с аромат на лято!






Тема Re: РАЗДУМКА 78нови [re: nadia_O6O6]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано05.08.13 13:53



Добър ден





Тема Re: РАЗДУМКА 78нови [re: marggoto]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано05.08.13 16:00



Добър ден и от мен! Марго, предлагам ти начин на разхлаждане с приятна компания.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 78нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.08.13 16:34



И аз, и аз:





Тема Re: РАЗДУМКА 78нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано05.08.13 16:53



Ох, красота ! Искам при тях!



Тема Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.08.13 09:01



Как сте, мили хора, как минават дните ви? Аз съм на "педали" до средата на август,
пък после ще видим...

Иначе лятото си е лято и не го заменям с нищо!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.08.13 09:29



Жега, сложи още една възглавничка. Идвам.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано06.08.13 12:42



Тичам по интервюта-това е. Сега ще си пусна някакъв филм -дайте идеи ! Нещо добре направено, смислено ,но не претенциозно. Вчера гледх ,,Призракът и мрака и ми хареса
Пък и страшен !.Сега съм в чуденка.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.08.13 16:38



Ехооооо, ето ме и мен. Най-сетне след направата на модерната кухня и боядисването на стаите в тази горещина незнам как съм още на крак. Нооо свърши добре, че всичко има край. Утре стягам багажа и на хладно и минерални бани - и аз съм човек.

Една седмица на хладничко под елите....Хайде останете си със здраве. Чао за сега.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано06.08.13 22:07



Дзак:)И аз да се обознача:) Море морееее.....











[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: strangeangel]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано07.08.13 10:14



Еее, страхотно, къде са тези красоти?
Много си обичам моренцето, напук на всичко и тази година успях да го видя за няколко дни. Зарязах мъжете у дома и отидох на една вила във Варна, където бях поканена. Ето това е гледката на която се наслаждавах, докато си пиех кафенцето сутрин.


Както виждате, презастроено е, големия град не ми е по вкуса за почивка, предпочитам по-спокойни, екзотични местенца, които за жалост по нашето крайбрежие са на изчезване.



Тема За Veddaнови [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.08.13 19:43



Мила Vedda, както обещах, отговарям на въпроса ти към мен в темата "Алтернативи за лечение на рак":

"Жулче, това си беше хубава и полезна тема. Нали красивата красавица си има тема, да си пише там, защо тук да се повтаря? Който желае, ще си го чете. И да вземе да понаучи правописа. Недопустимо е студент по медицина /ако наистина е такъв/ да пише "йоне" , вместо "йони". Тежко ни, ако това са бъдещите ни лекари."


Crasiva ме помоли на Лични да поместя информацията му в Алтернативите, защото смята, че е важна. Не я пише в своята тема, понеже е наясно, че много хора не желаят да го четат и не влизат в нея. При положение, че постингът му не съдържа нищо обидно, не виждам причина да не го поместя. В края на краищата тук всеки може да пише, ако спазва правилата.
Колкото до грешките в правописа, нека не коментираме този въпрос. Дали те са допустими за един студент, нека бъде проблем на университета му. Ние общуваме тук по съвсем други причини. Не съм адвокат на Crasiva, но не искам да издребняваме (между другото "йонИ" или "йонЕ" не е правописна, а техническа грешка, просто защото клавишите на "и" и "е" са един до друг). Самата аз съм много чувствителна към езиковата култура, защото е част от работата ми, но тук не е мястото за подобни обсъждания. Crasiva има много по-големи "трески за дялане" от правописа и неслучайно хората тук се дистанцираха от него. Смятам, че почна да го осъзнава и се надявам, че ще се опита да се адаптира към добронамерения тон в нашия Клуб. Аз лично много ще се радвам, ако това се случи.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Veddaнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.08.13 20:21



йонИ" или "йонЕ" не е правописна, а техническа грешка, просто защото клавишите на "и" и "е" са един до друг)

Преди години имах шеф с малко име Петко. Тичам аз, бързам да удовлетворя желание на клиент. Нащраквам едно удостоверение и го нося за подпис. И тъкмо да влетя при шефа и гледам вместо ПЕтко, написала съм ПУтко

Маалии, добре че овреме се усетих, какъв срам щях да си бера



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано07.08.13 21:38



ТОВА Е КАСИОПИ НА ОСТРОВ КОРФУ

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: strangeangel]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано07.08.13 22:12



Завид ! Аз пък подреждам шкафове на - на- на ! Кой е като мен!





Тема Re: За Veddaнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.08.13 23:00



Че то цял университет в Перник не го досрамя да си съчини име с такава абревиатура, пък ти ли ще се срамуваш! Майтап, разбира се!

По едно време смятах да си направя речник на двусмислиците, които изписвам понякога заради подмяна на клавиш! Голям смях, но пък в твоя случай хич не е смешно... Питам се само дали си единствената, допуснала тази неволна грешка... Горкият човек!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Veddaнови [re: Ekna]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано07.08.13 23:17



Здравейте всички! Аз съм нова за вас, но вие за мен не, защото чета в клуба от миналото лято. Като начало реших да се включа тук, пък друг път в по-сериозните теми. Аз също се дразня от грешките и може би по тази причина имам неприятното качество да виждам грешките в написан текст без да искам, само като прочета набързо. Работата ми е такава, че съм била важен началник, който преглежда и подписва документи. Ето какво се сетих, като прочетох за Петко : "Заведение за аламинЕти" и "Изпращаме Ви гореопиКаната документация"; "двукриВа врата с Шише (вместо двукриЛа врата с Гише"). Както се сещате, това също се получава от съседните букви.





Тема Re: За Veddaнови [re: rumikad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.08.13 00:26



Страхотна темичка открехнахме, дано и други се включат с примери....


Rumikad, благодаря ти, че се присъединяваш към нас!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Veddaнови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.08.13 10:47



Добро утро !

Страхотна тема ахахаххах



Тема Re: За Veddaнови [re: rumikad]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.08.13 19:08





Здравей rumikad! Свежо включване



Тема Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.08.13 07:49



Добро настроение на всички!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.08.13 10:31



Приятен ден и от мен! Предлагам кафе, за да се успокои котенцето...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано13.08.13 09:30



Добър ден!





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: marggoto]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано13.08.13 09:56



А помните ли законите на Мърфи? Всеки знае по 1-2 ,но ето тук са събрани всички. Безценно ! Да се посмеем :





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.08.13 16:34



Наистина Мърфи е страхотен!
"Не вярвайте в чудеса — използвайте ги!"

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано14.08.13 21:28



Спящата красавица

Рудила са навремиту пу тез села, ехе-е да кажим преди сто гудини, ина бизкрайну чудну убава мума. /истествену я кръстили Калина/ И щом са пръкнала, душли са начаса урисници, магьосници, кумшии:

- Ши бъди – рекла първата - с низемна красута, за кумпенсация ши й са случват прустутии. - Ъхъ – дубавила и фтората след туй - ши има глас на сладкупойна чучулига и майко мила кату зяпни, койту чуй.... - Я, чакайти, бе – рекла трета – Стига! Ни е нурмалну толкус убусти накуп! Урисвам кат испълни двайс`гудини да са трупяса ф дрямка кату чук и ниту с топ черешов дан са дигни! Ши спи, дор` другуселски убавец ни са яви, да я цалувни и магийта да катурни. Кат кресни: „Ти ду га ши спиш ма, ай сиктир!? Ши пусниш корени, дан кажа и ластуни!” и чак тугас магийта ши са развали, и насиленийту ши си утдъхни издълбоку. Кат рекли тъй, пудписали са и си утишли и по-нататък станалу... какоту.

Дор` раснала мома Калина ич биля веч никуй за магията ни повнел... „Баш на руждения ми ден како ми са приспа?”- рекла виднъш мумата и ... гутову.

И ха да дремни, чи да стани, ма не би, тъй минали нам-колку-си гудини. Саде кумшиите си викали: „Да спи! Чи кату стани, море, чи кат зини...”

Ф туй времи, татък най-далечнити села, дет йощ кратунски крак ни бил пристъпял, живял бизгрижну момък-амсалак, дукат ни гу наблегнала внизапна тръпка:

- Зако са мотам тука, писна ми ептен! Ши тряба пу света широк да са разтикам, бис туй ни ми са дреми сЕ ерген... Краде ми са ши кайш муминска китка!

И яхнал коня - сЕ у ляву, ф ляву и така след три нидели стигнал ду дуваря къдет пухърквала заспалата мума, пубутнал вратника: Възгеч! Ни са утваря! Ми вечи станалу въпрос на селска чес, заинатил са момъка и зел, чи гу прискочил и никуй кат ни гу пусрещнал с „Влез”, дет флязъл, чи и към мумата са носочил.

„Въх, ква ший начи тъс ми ти мума дет спи кат пън, глей стана икиндия... Да е препила снощи примерну, да разбера. Ъхъ, зер туй ши й! Ши е махмурлия. За убус – убава. Да я цалувна къкту спи... Кумай ни ша усети валяк да я сгази.” Цалувнал я! И креснал:

„Пладня мина ма! Стани!” /закот дан легна и яз, да та пулазя.../

Изгрялу слънциту, наблеснали звизди, магийта начаса са развалила, ублещила Калина ЕЙ ТАКВИЗ учи:

- Въх, Божкее, ква глава ма цепи! Снощи ко съм пила!?

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: strangeangel]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.08.13 08:46



В тази чаша има 20 кафета, които нас чакат!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.08.13 12:28



Мястото на среща в Раздумка. Дадоха ми да чета АД на Д. Браун. Въпреки, че е ' по калъп' има интересни факти за Флоренция.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: marggoto]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано17.08.13 18:04



Щом се говори за книги изпълзявам от дупката си.Но няма какво да споделя.Отново чиклит - ,,Блондинка с характер" ,, Идеалният Манхатън " . Всъщност и двете са доста реалистични. И аз съм попадала в някои от описаните ситуации.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано17.08.13 19:01



Кой лопа тъй посряд нущя?
- Яз лопам - речи Филю.
- Въри си. Яз ни съм такваз!
- Ни си ли!? - речи Филю.

- Си чул ти някуй уйдурма...
- Съм чул ми! - речи Филю.
- Възгеч бе! Въх, чи срамута...
- Ми... срам ма й! - речи Филю.

- Да зема ся да дода вън...
- Ила, де - речи Филю.
- На портата сидиш кат пън.
- Кат пън съм - речи Филю.

- Да флезиш, ама де да знам...
- Да фляза - речи Филю.
- Ши гръмни целия мигдан!
- Ши гръмни - речи Филю.

- Виднъш да скочиш тос дувар...
- Ши скоча! - речи Филю.
- Шта праа дармадан пужар.
- Напрай ма! - речи Филю.

- Шта пусна, ама глей сига...
- Пусни ма! - речи Филю
- Шми висниш утре сигур пак...
- Шти висна! - речи Филю.

- Пък утпудир да си мълчиш!
- Ш' мълча, ми! - речи Филю.
- Оф, ши стисна май учи...
- Стисни ги - речи Филю.

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.08.13 10:13





Привет момичета и от мен! Два дни бях на палатка под връх Копрен за празника на Балкана. Много хубаво беше, че избягах от горещините за малко.
Желая ви приятна и прохладна седмица!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.08.13 10:31



Привет милички и от мен. Маман Флора вече е на линия. Гостите ми си заминаха и аз пак останах сама с двамата ми тинейджъри....

Но се ла ви! Иначе на почивката си изкарахме страхотно. То не бяха сауни, джакузита,ледени душове, фитнес,минерални басейни....абе СПА нещица - душицата ми беше щастлива. Вечер по ресторантите, че и жива музика и певица.... Като се върнахме, цветенцата ми почти умрели милите...но сега вече всичко си влезна в релсите. Мъчно ми е за децата,заминаха си и веднага почнаха работа. Но ще се разтъжваме по скайповете.... Та това е от мен скъпи мои. Наближава времето за Пловдивската среща в края на октомври. Ще се видим пак и пак ще се развихрим. Прегръдки и целувки на всички от мен. Започвам подготовката за училище, че внучката почва на първи септември.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано19.08.13 11:17



Здравей ,Флорче ! За една седмица оставам без малката - ще рахатясам. Е ,баткото ще се мотае из къщи ,но той си е намерил работа за ваканцията - бива.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.08.13 13:08



Здравейте и от мен, момичета! Радвам се, че "старите кримки" пак сме на линия! Флорче,
много ни липсваше, да знаеш!

Виждам, че и Калояна се завръща след дълъг отсъствие...
Крайно време беше, че без вас съвсем задряма Клубът. Добре, че са Mammita, Tia maria и Екна,
въпреки че и и на тях не им е лесно, но пак влизат, милите! А бе всеки може да наминава за едно
"здрасти!", ама насила хубост не става...

Лично аз едва от днес се опитвам да си поема въздух, че досега бях на свръхвисоки обороти.
Че то, докато се огледаш - и лятото отлетяло! Все така става с хубавите неща...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.08.13 19:57



Така е Джулка, хубавите неща бързо минават.

Полека-лека се завръщаме от почивките. Хаойде лека вечер на всички четящи и пишещи и утре на ринга в Раздумката да видим кой ще сложи кафенцето и моето чайче.Ей ама какъв зелен чай ми донесе щерката/да се похваля де/ държи ме бодра през целия ден.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Напитки за добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано19.08.13 21:30



Предлагаме ви една проста алтернатива по традиционна руска рецепта, която е хем тонизираща, хем питателна.

Необходими продукти:
Вода, мед, канела, карамфил, кардамон и джинджифил.

Приготовление:
1. Сварете 1 литър вода.
2. Добавете 100 гр мед.
3. Овкусете с канела, карамфил, кардамон и джинджифил.
4. Прецедете и сервирайте напитката.




Чай с джинджифил

Отрежи парче корен от джинджифил с размер около 2.5 см и обели кората. Нарежи го на тънки резенчета и ги сложи в чайник с вряща вода. Остави да се запари за 5-10 минути. Добави мед и изстискай половин лимон.




Гореща напитка с какао

Изследователи от университета в Корнъл са открили, че рискът от сърдечен удар, диабет и рак се намалява с впечатляващите 10%, ако редовно си пийваме какао. То съдържа повече антиоксиданти от чая и същото количество катехини като шоколада, но с много по-малко мазнини. Какво означава това? Можеш да се наслаждаваш на вкусната напитка с малко калории и мощен противостареещ ефект.

Приготвя се с мляко или с вода, а за подслаждане използвай кленов сироп.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Напитки за добро утро!нови [re: Kaлoянa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано20.08.13 09:10



Добро утро приятели.Ето ме и мен

Малко бях на море,на село пълен релакс.Приятен ден на Всички.



Тема Добро утро, добър ден!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.13 09:17



Хайде, момичета, в чест на Флорка да поседнем на чаша чай!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 11:37



Сядам и предлагам тема за разговор ? Видяхте ли падащи звезди ? Аз -не ,но съм виждала ...на точното място и в точното време. Лежах в болницата и зяпах през прозореца. Естествено ,пожелах си да оздравея и звездата го изпълни. Но историята е по-скоро забавна ,защото след минута само се ядосах ,че не съм си пожелала пари...

Ако ще е нов живот да е като хората. А то - Илия пак в тия.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.08.13 11:41



Нося джинджърчето







Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.13 13:18



Хм, а ако си беше пожелала пари и трябваше всичките да ги дадеш, за да оздравееш?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 13:45



Не знам. Сега прочетох това : ,,В Големия план на Бог аз не съм нищо повече от недоволен клиент."



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 13:58



Да се върнем към звездите. Някой видя ли някоя ? С малката стояхме будни ,но беше облачно ,после ни се доспа.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано20.08.13 15:12



Много сте готини!


А сега стоя и се смея на това, че Вики си е купила кола на изплащане за 5 години. Ама, разбира се! Да го живеем тоз живот!



Тема Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано20.08.13 15:17



Тъй като има много четящи, препоръчвам новата книга на съвременния български автор Георги Господинов- "И всичко стана луна", която подарих на приятеля ми за чрд с лично посвещение от автора.

Авторът беше на среща с читателите в рамките на "София диша" на ул. Ангел Кънчев, бях много развълнувана да го срещна на живо.
А другият ми подарък за чрд беше билет за концерта "Стената" на член на групата Пинк Флойд.
Черпихме се в заведението "Мейд ин хоум"- хубав дизайн, уютна обстановка, но доста понадути цени на морковени кюфтета със синьо сирене, например.

Не съм черпила в клуба, защото ТАКА И НЕ се научих да поствам картинки, невежа :)



Тема Re: Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 16:13



Само едноименния разказ съм чела . Хубав е. На нито една София диша не успях да отида досега. Иначе водя малката доста -на детски и не толкова . И понеже все и дудна за писатели ,като започнах да и обяснявам за Магелан тя интелигентно попита : ,,А той писател ли е ?"



Тема Re: здравейтенови [re: Tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.08.13 16:57



Привет и от мен

Добре дошли на завърналите се От няколко дни ме боли кръста, предполагам, че е от климатика и снощи съм се овъртолила с едно одеало и моето момче казва- Не искам нищо да застава между нас!! паднах да се хиля



Тема Re: здравейтенови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.08.13 17:13



Леле дали е останало чайче за мен? В моя чест да пиете чайче????и аз да го пропусна

но важни дела ме зовяха из учережденията та сега сядам на компото. Аз Тиа не можах да видя падаща звезда макар, че зяпах небето като...Но иначе ако бух видяла лично за мен нищо нямаше да си пожелая а за децата и внуците. А за пари веднъж на десет години пускам тото...тази година като видях големия джакпот ш решихме с децата да пуснем. Еми нищо поне тройчица да беше...сега пак след десет години като ми мине яда може да пусна пак. А за четене на книги аз отдавна престанах да чета художествена литература и в къщи само бърша праха на библиотеката си а тя е доста голяма и с редки книги/наследство от баба и татко/ Сега чета изключително езотерични книги и се обогатявам духовно.Това ми помогна много в болестта ми и на психиката ми. сега чета третата книга на Сал Ракели, който ще има семинар в Пловдив и аз ще ходя с приятелки. Темата ще е интегриране на душата в Новата епоха. Супер интересно и поучително за моята душица.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.13 18:45



Пиранче, човек винаги може от "невежа" да стане "вежа", стига да поиска. В конкретния случай просто трябва да влезеш в темата "Към новодошлите" и там най-долу има различни полезни нещица. Едно от тях е: "Как да търсим, четем, пишем, качваме изображения и се регистрираме". А вътре ще намериш чудесна подтемичка: "Активиране на линк (тест, изображение"). Ето ти линк:


Хайде, чакаме първата ти картинка/снимка!

"Совите не са това, което са..."

Тема Красота и споменинови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано20.08.13 22:44





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Добро утро, добър ден!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.08.13 08:59



Няма ли кой да налее чайче, кафенце?





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.08.13 12:03



Това е поздравче от едно козленце, което минавало през Клуба.
И то само четяло, щото не можело да пише. Е, за него е ясно!...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.08.13 15:13





И едно такова кученце срещнах аз





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано21.08.13 15:34



Аз пък срещам само клошари. Нищо де. Понеже бях дала на един дрехи ,сега винаги ме поздравява. А аз учтиво отговарям. Той се хвали: ,,Минават хубави жени,поздравявам ги ,те ми отговарят..."



Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.08.13 15:37



Хаха Тия какъв е тоя подпис ха

Ама между другото преди съм успявала да си сложа подпис, а сега нещо са променяли в дира и не знам как. Я ме светни. Бъркам някъде...



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано21.08.13 15:43



Влизаш в профила си- промяна основен профил- и на ,,сигнатура ".

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.08.13 15:49



Оо, вярно, че така беше. Аз се залутах в Аватар.



Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано21.08.13 15:57



Здравейте момичета-кокичета! Чета раздумката и си примирам от удоволствие- то много лафове, много нещо.

Тиа, не разбрах обаче твоя подпис?
Вики, да ти е честита колата- каква марка е все пак? То и аз съм изтеглила 5 годишен кредит, само дето ги затрудних със застраховката хихих, но пък моя Вики винаги се шегува, че има Целувки от мен

\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Редактирано от kras4o_k на 21.08.13 15:58.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано21.08.13 16:12



Ще обясня на лични.Нещо съм кисела . Заминах недоспала и с главоболие на интервю ,а там въртяха сукаха пак ме отрязаха.Заради крака ? Задето не съм работила доста време ? Ами то пак е заради крака. Какво да работя, в цирка ли да се показвам ?
Лафове ли искаш ? Ето ти нещо ,ама е крадено. Една мацка -светъл форумски ум ! -смята в Руската църква да пожелае свобода за Pussi Riot ,а Путин да го изяде бяла мечка.



Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.08.13 18:40



Какво да работя, в цирка ли да се показвам ?

Не губиш чувство за хумор, обаче! Така и трябва! Не позволявай на някое и друго интервю да ти разваля настроението или пък да те отчайва! Продължавай да търсиш! То, така е, няма всички да те одобрят, но твоята работа седи някъде там и те чака да я намериш!

Но наистина е хубаво да се явяваш наспала се ... Разбирам те, защото и аз нямам спокоен сън. Имам периоди дето свят ми се завива от недоспиване. Ама ... какво да се прави. Взимай нещо там вечер преди интервю - мелатонин ли, жълт кантарион ли, мента-глог-валериан ли...

Прегръд и стискам палци!

Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.08.13 18:44



Мда, това със застраховките си е ... абе то сигурно има някоя компания, която да поеме риска, ама ще ни вземат и душата. Иначе поне застраховки "злополука" и "безработица" може. Аз си правя злополука от време на време като се сетя, че е изтекла и сега е точно такъв момент.

Красинко, цунк!

Above the clouds the Sun always shines!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано21.08.13 19:25



Хм може да е всяко зло за добро. Точно до нас ,на нашата улица буквално у-то е обявило 8 места. А за директорката и родители и учители пеят хвалебствени оди.
Била прекрасен човек.И със сигурност нямало да гледа хорските копита. Там ми е надеждата.

Цунки на всички раздумки. Я получи се и рима. На другите-когато се появят.



Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните

Редактирано от Tia maria на 21.08.13 19:28.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 09:02



Споделям ето това

Нека да е лято !

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните.

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано22.08.13 09:24



Тия, усещам, че това е твоето място!
Гордея се с теб





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.08.13 09:37



Добро утро момичета. Днес съм по кожни лекари с внука. Ще му махаме брадавици по стъпалото на крака. Не можахме по бабешки начин и сега ще ги замразяват, дано да паднат и минат, че лошо не може да ходи. Хайде написах ви едно многосложно изречение и чао до скоро.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 22.08.13 09:40.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.08.13 10:19





Здравейте, момичета! Малко по-късно, но да ви сервирам чая и кафето . Мен ме боли кръста от два дни и нещо не съм в кондиция, но ще се оправя. Все пак ви желая прекрасен ден.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 11:39



Ей т'ва ми е любимият Клуб!

Всеки, каквото му дойде на сърце и на уста, си го казва и става истинска раздумка! Аз пък да се похваля - снощи бях на... цирк! Истина ви казвам! Не бях стъпвала в тая светая-светих от дребните години на сина ми. Понякога съм мервала нещо по ТВ-то, ама изобщо не е същото. Съвсем друго е да стоиш под купола и около теб да крещят и ръкопляскат деца и възрастни. И да се чувствам част от тях, да зяпам, да ям пуканки и да ми се потят ръцете, и да ми прескача сърцето - съвсем по хлапашки!... Ама пък пустият ми здрав разум (друг път няма да го водя на цирк!) непрекъснато се възмущаваше, като гледах как екстремни номера се правят без осигурителни въжета! Защо ли?! Отговорът е предвидим, но жесток и антихуманен: защото "нямало да бъде интересно и вълнуващо за публиката"! Безспорно още "по-интересно и вълнуващо" ще е, ако артистът падне и се размаже на арената и то пред очите на всички! Защото нещастни случаи са ставали и ще стават, но май на никого не му пука! Сещам се за трагичния инцидент на 29 юни т.г. в Лас Вегас, когато световнтоизвестната Сара Гаярд от гостуващия “Цирк дьо Солей” се преби, падайки от 15 метра височина. Сещам се и за Деси Кехайова, вписана в Книгата на рекордите на Гинес за въртене на 102 обръча (видяхме я в Шоуто на Слави), която също загина при въздушна акробатика в САЩ през 2004... И до днес дечицата й пишат писма в балони с хелий, защото вярват, че така те ще стигнат до нея...
За мен е достатъчно да видя един труден и чисто изпълнен номер и въобще няма да ми пречи, че артистът е обезопасен, напротив! Защото не съм отишла да гледам дали някой ще се пребие, а да се възхищавам, да се радвам и да изям торба пуканки, без да се усетя!
Уф, къде се отплеснах... Уж щях само да се похваля, но май не мога да се радвам първосигнално, ами все си измислям някакви съннопрогонващи въпроси... Та като заговорихме за будуване, видяхте ли снощи луната? Аз я видях над Несебър - огромна, почти кацнала над най-издадената му част в морето, толкова близка и жълта, че чак хипнотизираща! Та сигурна и тя има пръст за безсънните ни нощи...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 12:34



Хах, Джул аз напоследък обърнах клуба на личен дневник ! На цирк си ходила...белким си починеш от нашия. А аз ходя често -Балкански ми харесаха с Колелото на смъртта ,но ми хареса и ,,Иванов "- хората от нищо нещо правят ! Всичко беше така замислено ,че публиката да взима участие в представлението и моята дребосъчка си умря от щастие. Балони някакви гони през антракта ,не се сещам вече ,но много и хареса. Простите удоволсвия са убежище за сложните характери. / О.Уайлд/ Нека да са обезопасени артистите! А Евросъюза забранява в Гърция да трошат чинии ,че било опасно ,забраняват май номера с животни ,а за хората няма кой да помисли. Дали забраняват и коридата ? Така и не успях да я видя на живо .

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните.


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 13:26



Пиранче ,аз пък искам да живея като теб - динамично и модерно.
Флорка ,чакаме новини за детето. Дано мине бързо ! А тук сме си като семейство и всеки е загрижен за всички.

Аз пак с изповедите - екстроверт съм ! Днешното интервю ми хареса. Интелигентно проведено. Разбира се ,колегите имаха въпроси ,но бяха във връзка с работата. Казаха ,че имам добро образование и не лош стаж. Ура ! Ако не стане ще търся причината в себе си.

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните.


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 13:43



За забраната на коридата съм ЗА! Никога не бих отишла на място, където показват насилие и смърт.

По тези причини ненавиждам и лова... но това е друга тема.
Като стана въпрос за цирка, аз бях именно на Балкански. Освен номерът с моторите, друг много опасен беше въздушният баланс с мъжа и жената (от фамилия Балкански), които вървяха във и върху две метални сфери... и също необезопасени!
Номерът с животните (кученцата) беше много симпатичен. Такива пъргави и умнички мъничета! Не разбрах само защо трябваше да показват змии и крокодили, с които не изпълниха никакви номера. А горките животни бяха упоени, за да ги извадят и приберат в сандъците им. И като знам каква грижа е да се поддържа един терариум... просто не видях смисъла на този "номер".
Най-много ми допадна фокусът със светкавичното преобличане на жената (накрая и на мъжа) в различни тоалети! Гледала съм го и на клип по интернет... Страхотен номер, мечта на всеки мъж, докато с часове чака дамата му да се приготви за излизане!

Та така с моите детински забавления... Попаднах там случайно, но не съжалявам. Припомних си детските години, когато на рождения ми ден баща ми (горещ почитател на цирковото изкуство) ме водеше на представление и там получавах и подарък за празника ми. Купуваше ми и разни сладки неща, което правеше изживяването още по-вълшебно. А като се върнехме вкъщи, се опитвахме да правим някои от акробатичните номера (тогава играех художествена гимнастика и изпълнявах разни елементи, покачена на раменете му!). Във въображението си бях под купола на цирка и на върха на щастието!

Ех, това са спомени, които никога не се забравят!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 13:49



Стискам ти палци, Tia maria! Най-вероятно всички възможности досега са ти били затваряни, за да вървиш по правилния път,
към точната цел. Както беше казано някъде, във "вселенския план на Бог, човекът е вечният недоволен клиент"...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано22.08.13 15:09



Умна, красива, добра, сега пък и изящна- бивша гимнастичка.
Не ти ли е неудобно?



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 16:47



Права си, неудобно ми е, че съм бивша изящна... ама ха, де!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 17:18



Простите удоволствия са убежище за сложните характери. / О.Уайлд/

Хубава мисъл



Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 17:20



Винаги е вълнуващо да четеш развълнувани хора

Не съм била на цирк от години, но и аз имам хубави спомени. Циркът се строеше почти до мястото, където живеехме тогава. Вечерно време се промъквахме да гледаме животните, а камилите редовно ни устройваха дъжд от храчки Миришеше ужасно, но беше и ужасно забавно. Като дете харесвах най - много номерата с животни и клоуните, естествено

Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 17:21



Прегръщам те Тиа! Ти си наша гордост!

Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 17:22



Мамитка, оправяй се бързо!



Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 17:35



Още не съм ,но ще стана ! Кате ,какво пише в подписа ти ? АЗ ще сменя моя - зная толкова хубави мисли! Не е като да не зная. Трябва ми нещо,което да подчертава светлата ми страна.
Този клуб успява да извади най-доброто от мен.

Хирурзи друсани от сексуални проблеми нямат място в операционните.


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 17:51



Кате ,какво пише в подписа ти ?

"Над облаците Слънцето винаги грее!"

Пол Дейвис



Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 19:25



Та още един щрих от детските ми спомени за цирка. Целият град коментираше тогава случката, затова я помня и до днес.
И така: лято, гостуващ цирк, късно вечерта весела подпийнала компания се връща от заведение и минава покрай фургоните с животните. Двама "юначаги" се хващат на бас, че могат да влязат в клетката на лъва. В последния момент единият се отказва, но другият влиза. Добре нахраненият и опитомен лъв обаче не му обръща никакво внимание (а и може силната миризма на алкохол да го е отблъснала!)

Героят се разполага блажено в клетката и скоро заспива дълбоко и безпаметно. Другите от компанията се опитват да го събудят, но никой не смее да влезе в клетката. Обикалят около нея, дават акъли, тюкхкат се, но в крайна сметка се разотиват... Нощта минава безаварийно, но сутринта се случва случката. Нашият човек се събужда напълно отрезнял, оглежда се и първото, което вижда, е огромна лъвска глава, любопитно надвесена над лицето му. Ужасен се опитва да извика, но получава масиран инфаркт и... до там. Свидетели стават случайни ранобудни минувачи. От тях тръгват и подробности за случилото се.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор ekna (Усмивка)
Публикувано22.08.13 21:55



Лелееее... Ако беше оцелял ката ден щеше да разказва за това .... Но това е опасна игра. Ето защо страхът е полезен в някаква степен. Ето защо алкохолът е не само вреден, но и опасен. А в крайна сметка не е бил изяден от лъва. Умрял е заради собствения си трезвен страх.... Поучителна история.

Above the clouds the Sun always shines!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.08.13 22:28



Аз също обичам цирка.Ходим с внуците когато има в пловдив. Но в съзнанието ми ще остане ходенето на цирк"Буш" като млада - той ме е впечатлил най-много, че и до сега. Иначе сем.Балкански са добри и старите Балкански са добри приятели на семейството ми. тия няколко пъти замразиха брадавицата на внука,дано да падне.След няколко дена ще ходим на преглед. В пубертета излизат такива неща. Помня, че аз като дете имах по ръцете но тогава нямаше такива замразявания и така си ги носих докато не изчезнаха от само себе си.На внучката вече не й излизат а имаше няколко но ги замразиха и изчезнаха. Ами така се расте а грижите и притесненията са за бабите и родителите. Джул и аз съм за безопастността на артистите итаче е много злокобно шоуто.А за коридата мисля,че вече ги забраниха в Испания. А четохте ли за любимите ми делфинчета как ги защитават в Индия и са със статут на мислещи интелигентни същества.Четох го в Чудеса нет.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.13 23:29



"Ето защо алкохолът е не само вреден, но и опасен... Умрял е заради собствения си трезвен страх."

Ох, така и не разбрах алкохолът вреден ли или не?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано23.08.13 08:34



И аз знам история с пияница и диво животно. Работех в един крайдунавски град. От съседна Румъния дошли три глигана и бяг по улиците ,докато се оправят и хванат гората. Но единия се отбил в магазина ,нали помните старите супери с тежки прашлясали завеси ? Заплел се завалията в тях и едно пиянде грабнало ножа с който продавачката режела сирене и кашкавал и го заклал. Колко му е. А когато на Нова година продавачката украси магазина с надпис ЧНГ градските зевзеци го преведоха като Чакам Нови Глигани.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.08.13 11:45



хахаха

Да, получи се малко като мъдростта на Пурко. Само дето кокошката в случая е долетяла с алкохола

Ако не беше го направила нямаше и яйце да има

Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.08.13 11:45





Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.08.13 12:59



Събота - ден за среща с приятели. Избрала съм това местенце и ви чакам!





"Совите не са това, което са..."

Тема Малко да ви разсъня - писмо отЛоланови [re: ekna]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано25.08.13 08:08



Как избягах в Канада

Аз съм потенциален емигрант. От ония, дето са в Канада. Канада още не съм я виждала, ама един ден ще се установя там. Тая година на 15 август станаха 17 години как бягам в Канада. Всичко съм планирала. Всяка вечер обсъждам подробно плана с комшиите от 13-ия етаж, Мацко от капанчето и още двама-трима авери. Събираме се пред блока на тенекиеното.

Още преди 17 години им заявих на другите: "Аз в тая тъпа държава няма да седя и ден повече." И почнах да се подготвям за заминаване. Значи, ще ида първо във френската част. Там търсели жени. Само дето трябва да знаеш френски. И да имаш някакъв занаят. Ама колко му е - ще науча френски, колкото да си изкарам една добра заплатка. Той френският е лесен. Панталон, кроасан, мерси боку.... Ето, аз направо си го говоря. А за занаята, т'ва чужденците много се втеляват, значи. К'во па толко требва да му учиш? Е, на комшийката големата дъщеря учи, учи, учи, даже и университет завърши и пак я взима 500 лева, я не. За к'во да уча аз тогава? Освен това аз повечето неща си ги мога. Първо, аз мога да готвя. Пържени яйца, гювеч, филийки с кашкавал. Що да не стана една гурме-готвачка? Кво толко трябва да му учиш на това да готвиш? Мяташ в тигана, пържиш и си облизваш пръстите. И да чистя мога, и да сервирам мога, и да пиша мога, нали на училище съм ходила - все някъде ще ме вземат. Я чистачка, я келнерка, журналистка, я нещо такова. Имам и шофьорска книжка, може пък едно такси да подкарам. И въобще който ми обяснява, че занаят трябва да се учи, значи никога не е пипвал работа.

Ето, свако ми оная година сложи плочките в банята на шефа си във фабриката. Никога не е слагал плочки, ма то не е голямата философия. Лепиш, мажеш, все някак си става. Тя баба ми все на плочки е живяла, аре бе. Едно време, като са си мазали къщите с кравешки тор, та не са били хора ли? А сега - плочки! Лиготии. А па и с претенции как си им ги сложил. Ма неравно било, ма хлопали, ма мухлясвало отдолу, лелеееее като ми почнат с тия претенции. Ми да си ги слагат сами, бе! Той затова свако не му ги сложи докрая, остави го половината на мозайка, че много мрънкал. К'во като плаща, нема да му лепи. Прав е, подкрепям го. И въобще, тия, дето дават пари да им работиш, аз не знам какво си въобразяват. Че за 300 лева ще седи некой да им работи ли? Аз от 17 години съм безработна, ама не щото не си търся работа. Търся си. Ходя по интервюта. По хиляди съм ходила. Обаче, като ми кажат, че не дават повече от 600 лева, аз си взимам папките и бегом. Те на мене ще ми подхвърлят милостиня, разбираш ли. Че с 600 лева к'во по-напред да платя?

А и искат и всеки ден да им работя, разбираш ли...

И да седя от 9 до 5.

Е Сончето от супера, по цел ден виси на едно щандче и продава китайски гащи. То силно казано, че продава, щото никой не ги купува, ама тя по цял ден виси. Обаче иначе си е господар на времето. Като трябва да си напазарува, ходи да си пазарува. Като иска да скокне до Мимето да й направи един сешоар, скача. Никой не й търси сметка. Това е работа. Оня ден идва една мацка и иска да си купи гащи. Викам й, ела утре, миличко, Сончето е на маникюр. Тя се фръцна. Ма да се фръцка бе, ай са ще й тичаме по задника да й продаваме гащи, щото тя точно сега па е решила да си ги купува

Не, то това нито шефовете шефове, нито клиентите клиенти в тая държава

Аз затова не им работя. Че като ти дадат 600 лева и искат от тях данъци да плащаш, че социални, че здравни, че за пенсия. Ще умра от смях, бе. Ама как ще плащам аз на циганите помощите? Оня ден чета, една взела 1000 лева социални помощи, щото от 11 места успяла да ги взима. За деца, за възрастни, за болест.... И така се събрали 1000 лева. Ей затова аз не работя. Да не плащам на тия. Значи, некои как умеят да се уреждат. Големи тарикати са. Аз може тарикат да не съм, ма и балък не съм. Седя си на тенекиеното, пия си кафенцето и им гледам сеира. Примерно Ани от денонощния. Тая па жена в коя държава живее, не знам. Ама скъсва се от работа, казвам ви. Денонощно продават в супера с мъжа си, на една почивка не са отишли. Че и големи мазници бе, когато и да ида в магазина, все ми вика "Добър ден", па "Довиждане". А иначе ми лепят бележки по входа да си платя асансьора. Няма да го плащам, аз вече им казах. Който е сакат, да си го плаща.

Не, и на съседи не случих в тая скапана държава, то моето не е живот! Затова твърдо съм решила, ще се махам. В Канада. Мацко от тенекиеното ме подкрепя. И той все тръгва занякъде. Даже веднъж беше в Испания, ма бързо се върна. Нищо не им разбирал, вика, та трудно било да намери работа. А и се беше забъркал в някакви проблеми - видял една кола на паркинга и му хрумнало да я открадне. "Ей така, казва, вървим си с Пешо по улицата и гледаме - колата отворена. И хич не ни е хрумвало да крадем коли, ма тя сама ни се изпречи. И к'во ни стана, качихме се. Тамън да я подкараме обаче, появи се един полицай. Бесен беше, чул ни, че говорим на български. Оказа се, че и той е българин. Удари ни по един як шамар и ни срита по задниците да си ходим право в България!" Та си дойде Мацко като посран, ма пак ще ходи. Аз пък да ви кажа, това някои българи, като отидат в чужбина, и се самозабравят. Ей като този полицай. Е к'во като е станал кука в Испания, бе, да не е по-голяма работа от мене, ама ха!

Идат, значи, някъде в чужбината, изкарат някой лев и се правят вече на западняци. Мазници!

Идват си тук за малко и почват с претенциите. Били работили по 12 часа на ден цяла година и затова държавите им били уредени. Акъл ще ми дават. Ма аз не им ща акъла бе, да не съм ги карала аз да ходят да работят, продажници нещастни. Па да си дойдат тук, да седнат с нас на тенекиеното, да видят лесно ли се плаща бира от 2 лева с нашите социални помощи. Щото то с техните и баба знае. Аз затова искам да емигрирам в Канада. Щото там и помощите им помощи, и пенсиите им пенсии. Леж си по цял ден, взимай 1000 долара и остави балъците да работят. Ще ида аз в Канада, казала съм. И ден повече няма да седя в тая скапана държава!



От Епохални времена БГ

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.08.13 20:23



Ако никой не се обади, ще си намеря компания!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано25.08.13 20:36



тук съм



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.08.13 21:08



А, така! После ще искат да разказваме подробности, ама няма!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано25.08.13 21:37





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.08.13 21:38





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано26.08.13 01:18



НИКОГА ДА НЕ ПОРАСНЕШ - канадката Аврил, хубава седмица на всички



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано26.08.13 08:56



Сядам на раздумка. Моля, предложете тема ,че около мен нищо интересно.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Tia maria]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано26.08.13 09:03



ЗАДАЧКА- ЗАКАЧКА КЪДЕ Е ТОВА според мен Джул ше познае:)



Редактирано от strangeangel на 26.08.13 09:09.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: strangeangel]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано26.08.13 09:28



Познавам,че е в България.

. Ще ви следя.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано26.08.13 09:58



Здравейте, момичета! Ползотворна и успешна седмица от мен!
А сега да ви почерпя за 50-годишнината на мъжа ми за негово здраве, че без него съм за никъде.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: strangeangel]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.08.13 12:04



Ангелче прекрасничко, макар и Странничко! ;)
Първа съм по закачките, но не ставам за задачките...


Заведенийцето си го бива - изгледът направо ме убива!
Запази една хубава масичка, ще си поръчаме бира в касичка,
ще слушаме шума на вълните (без никакви чалги!)
и ще плакнем кротко залеза в запенени халби!
Кеееф!...

Образът на морето и бирата събуждат поета в мен!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 26.08.13 16:52.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.08.13 12:13



Много ти е сладичък мъжът, скъпка Маммита, щом си изсипала такива вкусотийки в негова чест!


Пожелавам да е здрав, да те обича и винаги да доказва, че е най-добрият ти житейски избор!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано26.08.13 13:16



А тази снимка събужда в мен любителя на цаца с бира!

Опитвам се да сложа моя снимка по темата, но уви, безуспешно. Четох указанията, нещо не се получи.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано26.08.13 13:18



Mамита, честит юбиляр! Блазе ти с такъв млад мъж!



Пробвам се в загадката, колкото за закачката: курорт Албена?

открад от Джул!



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано26.08.13 13:57



Толкова мъки ето за тази снимка.... За доказателство, че обичам бира и цаца.

Редактирано от rumikad на 26.08.13 13:58.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: rumikad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.08.13 15:06



Значи все пак успя със снимката, макар че не ме послуша за пикселите!


И къде бил ключът за палатката?

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 26.08.13 15:10.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано26.08.13 15:25



Пиранче, не така. И аз съм млада колкото него, съученици сме от първи клас, познаваме се от 42 години. Не само той е млад. В сравнение с вас сме си стари, но не се даваме на младите.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: rumikad]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано26.08.13 15:28



Руми, супер е бира с цаца, макар, че аз обичам с уклей, но каква е тази бира фреш- пий истинска бира, като нас.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано26.08.13 15:32



Джулче, голям поет си. Присъединявам се към биричката.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: mammita63]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано26.08.13 19:04



Даааааааааа, пиете бира, едни вносна, други българска, а аз не изневерявам на любомата си Загорка. Радвам се, че има пазар и в щатите, ама не редовно и е кът понякога. Наздраве





[image]http://imgrabo.com/pics/deals/cached/dealimg-eaebcb4f5bae400daf17197c7017d043.jpeg[/image]

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано26.08.13 19:07





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.08.13 21:55



А бе, момиче, стига с тези вредни съблазни! Направо ще ги сънувам...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано26.08.13 22:07



Вредно, не вредно, живота е един и от всичко трябва да се опита.... по няколко пъти.... по много пъти, Свети Петър няма да ни върне "обратно", така, че ...

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.08.13 22:36



Че няма да ни върне, е сигурно, въпросът е кога ще ни повика...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано26.08.13 22:48



Ами аз постоянно си търся причина и отлагам "билета" за пътуване към него, гледам да не го "подсещам", ама до кога - незнам, дано е милостив и да не му допадам, че си падам малко бунтовник, ще му объркам "нещата". Черен хумор, ама е истина. Бог да ни пази!

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано27.08.13 08:50



Ех че поетеса:)Аз те чаках по монокини на бургаския плаж ама не довадяш душо.......:)Накрая след пет дена чакане хапнах едно шкембе па се прибрах към Филибето:)

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: strangeangel]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано27.08.13 09:03



Вчера много весело станало при вас -почнали сте полека с цаца и бира ,а после
рожденици, сватби... ! Няма спирка ! Все така да сме !

Маммита , всичко най- прекрасно на мъжа ти и много да те слуша !



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано27.08.13 14:35



Джул, аз дето не те послушах за пикселите е видно, но да си призная, че даже не разбрах как качих тази снимка и не можах да сложа втора

Позор!



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: mammita63]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано27.08.13 14:37



Ех, разконспирирахте ме каква съм пияндурничка!!! Много ми харесва лимоновата бира, защото прилича на безалкохолно газирано питие, а тях много ги обичам, ама са вреднииии......



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано27.08.13 14:43



По този повод се сетих един любим стар виц. Предварително моля за извинение, ако го знаете. Умрял един мъж и чака сам в чакалнята при св.Петър. След 15минути идва друг мъж, току-що умрял и двамата чакат да видят какво ще се случи. Разприказвали се, кой как е живял, от какво е умрял. Първият казва "Цял живот съм пил, пушил, хапвал каквото ми се яде, но не зная от какво умрях." Вторият казва "Никога не съм пушил, не съм пил алкохол, вегетарианец съм, хранех се диетично, но не зная от какво умрях." Първият мъж казва "И какво се оказа, живял си 15 минути повече от мен!"



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: strangeangel]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.08.13 20:02



Хм, не може да ме съблазни жена по "монокини", да знаеш!
Виж, мъже по "безбикини", е друга работа!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: rumikad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.08.13 20:04



Руми, стисни очите, опитай да повториш хаотичните движения, които си направила с мишката и току-виж пак си успяла!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 27.08.13 20:27.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.08.13 20:26



Ей за т'ва го обичам лятото - народът щъка насам-натам и пътищата на щастливците се пресичат! И аз от няколко дни съм между тях.


Най-напред от маранята се появи Теа - нежничка, беличка, усмихната и позитивна, както винаги! С нея усещането ми е прекрасно и
после всичко ми е бяло и чисто... Лошото е, че все ми е недостатъчно да си приказвам с нея.

Днес също ми е специален ден - великолепната Екна изплува като морска сирена - сияеща, по-красива от всякога (въпреки че всеки път,
като я видя, си мисля, че не може повече от тази красота!)... Умна, забавна, креативна... говорихме си, без да усещаме времето, докато
бирата свърши и слънцето се премести на съседната маса.
Е, това беше моят тоник, от който ще ми е хубаво още дълго-дълго. Благодаря ви, мили момичета, че пресякохте пътя ми по най-добрия начин!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано27.08.13 22:35



А къде е Флорчето, да не е заминала за Франция, нещо липсва, покрила се е някъде, ех тази маман...

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.08.13 07:51



Флорчето щеше да ходи по контролни прегледи, сигурна съм,
че ще се появи скоро. Да й стискаме палци за добри новини!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.08.13 08:39



Добро утро, ние пипнахме летния вирус и сега лоша работа. Малкият кашля, а баба има нужда от кофа кафе.




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Buba67]  
Автор vedda ()
Публикувано28.08.13 16:43



Да ти е сладко!



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: vedda]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано28.08.13 16:46



Ехеее, Веда, здравей,

снощи тъкмо си мислех за теб. Как сте?

Мисля ги хората от клуба, и вие сте така, нали





Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.08.13 18:09



Ами давай да си общуваме телепатично...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.08.13 19:16



Момичета,тук съм си никъде не съм заминала. Оставам за другата година/живот и здраве/ да тръгна из Европата. Просто компото ми издава багажа вече горкото. Преди малко познато приятелче на сина го изчисти и позакърпи и аз веднага се включвам. В скоро време очаквам новото си компо и тогава няма да липсвам. Иначе още не съм тръгнала по проф.прегледи оставих ги за през септември, абе много топло сега не искам да ми се поти задника когато ме преглеждат.

Сега боядисвам вратите с блажна боя и вънка оградите си. Купуваме учебници,тетрадки,внучката почва на втори училище. това е за мен. Кали давай в същия дух пускай интересни нещица. Онзи ден бях с нашата Вики на лекция на вашия американски контактьор Сал Ракели. Интересно беше.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано28.08.13 21:39



Флорче, може и да си била на контактьор, ама аз нищо не знам за него, я ме светни, че много от тези неща не разбирам. И при нас е горещо, ама много, и мусони си имаме от време на време, ама идва хубавото време, като мине септември и идва чудното наше дълго очаквано човешко време - зимното, което е като вашето циганско лято или по точно прилича на септември в България, със средна температура около 20- 25 градуса.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Добър ден! :)нови [re: Kaлoянa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.08.13 09:01



Мечо гърло го боли,
нека го боли защото,
вчера както си играл
цяла шепа сняг изял.

Не съм яла сняг,

ама гърлото ме боли. Не ме е боляло с години.
Та за това никакво кафе, първо чай, после ще видим.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добър ден! :)нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано29.08.13 09:47



Бубе, щом като си на чай, аз ще сервирам кафето.
Желая прекрасен ден на всички!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добър ден! :)нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.08.13 14:52



Да му се не види и мрачното време!

Не за друго, ами като ме е зацепила една глава още от снощи - тихо, тъпо и упорито! С кафе
я поих, с алги я храних, на разходка я водих... не ще и не ще да мине! Иска си аналгинчето, пък аз се правя на неразбрала. Да видим
кой кого!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър ден! :)нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано29.08.13 17:25



И аз влизам да мрънкам. Точно училището ,на което се надявах най-много ,това на улицата ни ,иска към документите преснимана ЛК. Добре де ,няма проблем ,но защо не се обаждат ? Може да са видели плевенския адрес и да са решили ,че съм несериозна. Писна ми ! ЛК ! За какво им е ЛК ? Това даже не е правилноНали са лични данни.



Тема Re: Добър ден! :)нови [re: Tia maria]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано29.08.13 18:10



Tia maria, направо ме хвърли в тъча! Как така ще ти искат лична карта?
Аз работя в училище, участвала съм в комисия при подбор на кандидатите, но ЛК се изисква само при подписване на трудов договор с одобрения кандидат.
А, дано пък да е за добро!
Искрено ти желая успех!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Добър ден! :)нови [re: nelgina]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано29.08.13 18:29



Тъкмо това ме шашна , Нелджи. Още са на етап подбор. Тъй или иначе не се обадиха. А имаше 8 места.



Тема Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.08.13 10:00



Добро утро милички. Хайде последен ден на работа за работещите и обикновен ден за нас пенсионерите.

Захладня и вече е по-друго да се живее... Днес съм по покупки на тетрадки,бележници, химикали...после за някои нови дрежки.Маратонките отеснели,панталоните окъснели..... само пари да имаш. Докога ще им растат краката на тези мои внуци незнам.Засега са 41,42. Хайде приятна почивка утре и в другиден. Дойде "р" в месеците и да се стягаме за зимата. Гледам тръгнаха колите с дървата из улиците, та ме подсетиха за пари и за дърва.... а никой не казва от къде да си вземем парички..

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано30.08.13 10:57



Дааа, Флорче, с якета сме в София днес. Любимото ми време от годината- краят на лятото, има много меланхолия


Пожелавам на внуците да растат не само на ръст, а и на ум и разум, само отлични бележки в тия бележници.

@Тия- все си мисля, че ще ти звъннат тия хора...



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано30.08.13 21:01



За да не превръщаме Раздумката в Мрънкодумка /най-вече аз / и понеже есента вече идва с леки стъпки ,ви предлагам това - 25 начина да завържеш шала си. Много приятна блогърка.





Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано01.09.13 15:31



Чаша следобедно кафе ? Кой се присъединява ?





Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано01.09.13 15:32



И как да намаля изображението ?





Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.09.13 16:34



Има програмки в нета, например:


Съответно първо трябва да запаметиш картинката в компютъра си (напр. на десктопа) и после програмата ти ще поиска да я прикачиш като файл (както когато пращаме прикачени файлове на имейл). А по-долу на сайта, който ти дадох, се предлагат варианти в пиксели. Избираш нещо средно (да не е над 500 пиксела). Като ти се появи изображението, щракаш десен бутон на мишката, запаметяваш му URL-адреса и го щракваш тук.

Има и още един начин, когато търсиш картинка от Гугъл. Щракваш на "Изображения" и като ти се появят, над картинките ще видиш различни опции - крайната вдясно е "Инструменти за търсене". Натискаш върху нея и най-вляво излиза опция "Размер". Сега натискаш върху нея и ще се покажат пак няколко възможности. Избираш вариант "Средни". Така Гугълчо ще знае да ти показва само нормални по размер изображения, без онези огромните, които да се чудиш как да смаляваш!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано01.09.13 20:08



Няма желаещи за кафе... Голямата чаша ли ви изплаши ? Аз досега фърчах с ПРУСмокачката / малката така го произнасяше / и сега отново бих изпила едно ,но...не бива -четвърто ще ми е. Както често се майтапя - с тези кафета ще настигна Балзак, обаче без постиженията му.



Намерих си и филм за вечерта ,,Живи ". Нещо такова ми се гледаше. Домашните любимци ги няма и аз съм щастлива кралица !

А бе, я да си направя още едно...ирландско . С кафе или без по-рано от 12 не заспивам.

Приятна вечер на всички .



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано01.09.13 20:59



Тия, прекаляваш с кафетата и ще ти дърпам ушичките, намали ги дееееееееее, че то не е само за съня, ами дърпат калция и от костите, после да не питаш какво да правя....
Хайде от мен да мине да те черпя едно малко кафенце с малко мляко, че да заспиш по-бързо



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.09.13 22:33



За ирландкото се присъединявам! Сипвай още едно!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано02.09.13 08:57



Това ли е вълшебната дума ,която ви кара да се появите в Раздумката ?

Знаех си. Но вече е сутрин. Да сервирам чая

и кафето

и да бягам по задачи.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.09.13 09:21



Понеделникът е най-неприятен за изпълнение на задачи, но... два дни мислим, мислим и списъкът със задачи набъбва, а след това нямаме търпение да ги изпълняваме. Аз съм си поставила ей тия:
- да си пусна заявление за червен паспорт (дали ще стане до утре ;) )
- фризьор - да, вече има какво да кръцка фризьора, макар, че пак капе от Топотекана, но по-малко
- зъболекар - чука ме един напоследък, да не стане пулпитче;
- направление от личния лекат и подготовка на изследванията за химио
- обаждане в ПЕТ скана да видя какво става, че ми трябва за точно определено време. Беше изтекъл договора за доставка на изотоп, а дали вече има? Как ще ме сместят до края на септември нинам, ама трябва
- о, и интернета и цифровата трябва да си платя
- стария телефон на ремонт да нося.

Ехеее юруш на задачите!

А септемвРи вече е факт, лятото като мечка пълзи към хралупата за зимния си сън! Скоро ще дрънна 40-така, а още ми се иска да си вържа две опашки от двете страни и да си сложа панделки!



Целувам ви, момиченца!

Above the clouds the Sun always shines!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.09.13 17:53



Екна, някои от задачките ти много ме радват!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано02.09.13 18:35



Аз съм си вкъщи най -сетне. Сутринта свежа и в добра кондиция полетях към Младост. Кракът ми е добре-мек ,отпуснат. Догодина ще кача Мальовица -помнете ми думата.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.09.13 20:24



Браво! А на какво се дължи хвърковатият ти крак?



"Совите не са това, което са..."

Тема Раздумканови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано02.09.13 20:46



Аз пък днес си подреждам разсада, започва се, че моята мини биоградина чака. От кога чакам хубаво време да дойде и това слънце да отива да грее в южната част на света, там да ги препича, стига са зимували,ааааааааа.... така няма да я караме, искам и аз човешко време. ООоооо, какъв кеф на време идва, само като си помисля и ме сърбят ръцете за работа, ще си посадя мащерка, джоджен, чубрица, босилек, магданоз, кориандър, копър, зелен лук и зелен чесън, и още едно нещо обмислям, ама се чудя как да го посадя, не чак толкова как, а къде да му направя такава стряха, че дърво домат не съм виждала, ама да опитам няма да ми пречи,

погледнете 3 снимки в ляво и ще разберете какво мисля. Ето още Така както е тръгнало вместо лимони май трябва да бера от дърветата домати.

От време на време си купуваме от черните домати, много са вкусни,

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумканови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано02.09.13 21:42



На почивка ,Джул, само почивка. Нито обезводнаващи нито масаж, дори превръзките бях махнала. Но изхвърлих много вода - цяла нощ ставах през 2 часа.
И въпреки това си починах.

А какво ще кажете за тази таванска стая. ? Обзавеждането ще излезе без пари. И все пак е оргинално.





Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.09.13 22:07



Джулчи, няма да стане, но за другия път със сигурност ще е в джоба ми и няма да ми е пречка когато и да реша. Между впрочем защо мъж ми твърди, че от там се минава с ЛК ?! Те бяха кандидат за член, ама какво стана не знам... Да не са с някакъв особен статут?! Ама син ти ще знае по-добре.

Above the clouds the Sun always shines!


Тема Re: Раздумканови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 00:04



Тези палети и на мен са ми страст от известно време!
Дори проучвам откъде мога да си ги набавя за малко пари.
Някъде направо ги бракували...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 00:07



Екна, ако се вярва на форумите, мъж ти е съвсем прав!
Утре ще го обмислим издълбоко въпроса...


Мен ме е страх да не те пуснат натам, пък да се запънат насам!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.13 10:13



Здравейте банда....

Да знаете аз какво направих вчера... взех, че си поръчах едно американско чудо за намаляване на електроенергията. И сега чакам да ми го доставят.Абе много го хвалят и тук и в чужбина и аз се хванах на въдицата.Нали още малко и ще започна да включвам климатиците.... намалявало енергията 75 % хайде да не е толкова - 20% пак е добре. Но ще видим през ноември като получа сметката за ток. Сега чакам да ми го донесат без да плащам разноските за доставка щото улучих промоция и с 25 лева е по малко от стойността му. дано да имам късмет ако ли не здраве да е.Човек се лъже докато е жив,после няма лъжи....
Кали ти ще садиш а аз почти си обрах зеленчуковата реколта.Вчера засадих малко спанак за зимата и за смутитата. Много съм доволна от зеления лук неприкъснато си го постригвам и винаги имам зелен лук в салати и манджи. А това дърво домат не съм и чувала за такова? Добре де черен домат по природа няма,за да е черен не е ли ГМО? Извинявай за невежеството ми а ма тук не сме много запознати с тези неща.
Хайде чао на всички до после.Днес е ветровито,хладничко и дрехите ми няма да изсъхнат лесно...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 14:35



Флорче, а колко е цената на това "американско чудо"? Доста му е агресивна рекламата, което ме въздържам, но ако кажеш, че върши работа, на мига си го купувам! Освен това четох, че се слага до голям консуматор на ток (климатик, хладилник), а ако има няколко такива, било добре на всеки да се сложи отделно...
Дали обаче е така, ти ще кажеш. Ако някой друг вече има опит, нека да споделя!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор vedda ()
Публикувано03.09.13 16:23



И аз се интересувам от цената и ефекта. Не, че тръгнах да купувам, но видях, че се предлага на различни цени. Да не се хванем като рибки на стръв.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: vedda]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.13 17:14



Привет и от мен! Много задачи, много нещо. Но днес ходих на контроли и засега всичко е наред. Другата седмица ще излязат и другите резултати и се надявам да не се изложа. Все още ме боли по малко кръста,но казаха, че сигурно е от нагревките на тазобедрените стави. Надявам се да е така и да няма нещо по-сериозно.
Желая ви прекрасна вечер!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано03.09.13 19:33



Флорче, аз ще садя само подправки, дребни работи, защото нямам място за повече. Обаче за тези домати какво да ти кажа, сигурно това ядем и ние, ама като не виждаме от къде ги берат, купуваме. Сигурно има някакво вмешателство на човека за да бъде в такъв вид като дърво, това ме кара да си мисля, че е ГМО и не му вярвам много, но от любопитство мисля да си посадя в една голяма кашпа семена, просто за да видя какво ще излезе. Черните домати са руски сорт, да кажат руската група тук вярно ли е, незнам дали са ГМО, но съм ги виждала пакетирани, органик и един домат по-голям е около 4-5 долара, много са вкусни, ние купихме колкото да опитаме. Те също са по-големи и по-малки, различни сортове, та се чудя дали от тях да не опитам да засадя, ама има време ще мисля.

Пиши за "чудото" дали ще имаш полза, ние не си купихме защото при нас тока е 110 волта и не е променлив, няма такива аномалии като при вас и ни казаха да не си даваме парите. Аз се чудя къде се слага, преди електромера или след, и ако е след обхваща ли цялата къща, или само част от нея. Ей това не разбрах.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано03.09.13 19:45



Има и на райета. Създадени в Пловдив ! Не се шегувам ,четете :



Понеже ми стана интересно се разрових и открих,че ИМА черни домати -стари сортове ,на повече от 200 години. Значи не всички са ГМО .

Много ме разсмя името на един руски сорт /червени ,нормални / - ,,Госпожа Удача "

Редактирано от Tia maria на 03.09.13 20:08.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 20:26



"Много ме разсмя името на един руски сорт /червени ,нормални / - ,,Госпожа Удача "

Кръстник ще да им е бил някой фен на Окуджава! Поздравче по този повод:


"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.13 21:19



Момичета, днес ми донесоха устройството за тока и веднага го включих. Представлява едно луксозно и красиво на вид устройство, наподобяващо малко по-голям мобилен телефон от грубите по-стари модели. Включва се директно в някой свободен контакт.Това е, светват две зелени малки като леща лампички и устройството започва да работи. Сега е на промоция и струва 67 лева като доставката е безплатна.Иначе скрува 87 лв плюс 10 лв.доставка.Фактически засега печеля 30 лева от покупката. В началото на ноември, като ми дойде сметката за септември, ще ви кажа дали си струва. Ако имам намаление ще си взема още един за втория етаж на къщата. Иначе казват,че ако имаш климатик/както аз/ се слага в контакт в близост до климатика. Ако имаш повече от два климатика и работят всичките ще е необходимо две такива устройства. Като се включи в контакта това устройство чисти мръсотиите и токовите удари по цялото ел.трасе на къщата или апартамента ти.С една дума това е като филтъра за вода минава водата и се пречиства от мръсотиите.Така и тока това устройство го чисти от ел. мръсотиите. Тече ти чист ток, който е истински и плащаш за него а не както досега и за малките токови удари, които не ги усещаш и за разните там ел. нечистотии. Така пишат. А в чужбина го използват от години и са доволни.Ще видим.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано04.09.13 08:50



Добро утро


Отдавна не съм сервирала кафенце.
С пожелания да хубав и слънчев ден бързам да наваксам!! Целувки за всички :



\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.09.13 10:10



Петък е. Празничен ден. Да ви сервирам кафето и чая с пожелание за прекрасни почивни дни!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.09.13 10:27



ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК момичета. Весело прекарване на трите дни. Времето е хубаво,слънчево...море,планина,разходки и ядене и пиене. Това ще му остане на човек...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 06.09.13 10:43.



Тема Щастливка на работа!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано09.09.13 13:58



Получих мечтаната работа. В училището до нас ! Пиранчето позна. Права бе и Джул, която каза ,че всички врати досега са се затваряли ,за да върви вироглавата Тиа ,само и единствено в правилния път. Не съм на себе си от радост и щастие!





Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.09.13 14:03



Бравоооо! Много удовлетворение, добри колеги и блестящи детски очи да те гледат! Прегръд!



Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.09.13 14:19



Браво щастливке! Прегръдка и от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Buba67]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано09.09.13 15:42



Честито Тия!

Ще има много истории сега да разказваш, надявам се да ти остава време.
Почти бях сигурна за това място, силни са ми инстинктите


И колко цветя ще получиш след няколко дниииии...



Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.09.13 16:11



Честито, скъпа! Пожелавам мотивацията ти да остане по-силна от съпътстващите проблеми!


Важното е над всичко да надделява усещането ти, че си необходима, уважавана, обичана!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано09.09.13 16:11



Да !

Нямам търпение да видя малките сладури ! Сега да припкам до библиотеката за някои материали. Ще работя много здраво . Голям шанс е и нямам намерение да го изпускам.



Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: *jull**]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано09.09.13 17:33



Честито, Тиа!


И аз стисках палци. През цялото време знаех с какъв ентусиазъм и желание говориш, защото и аз като теб страшно обичам работата си.
И да почерпиш с нещо по-сериозно, колежке!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.09.13 18:03



Браво, Тиа! Пожелавам ти много успехи, заобиколена от добри колеги!! Още веднъж :Честито!!!



\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.09.13 18:25



Мамитка,браво и сигурна съм, че ще има с какво да се похвалиш


Имам да ти се реванширам за онова обещание дето не си го спазих, но моля те дай ми мейл-а си на лични и веднага ще оправя грешката Целувки!

\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: nelgina]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.09.13 19:23





Честито и от мен, Тия! Поздравления за мечтаната работа! Радвам се заедно с теб. Желая ти успех в училище и да бъдеш добра учителка. Когато се видим ще разказваш.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.09.13 19:29



Красчо, ще се разправям с Виктор... Имейла ми е soni63@abv.bg. Не се оправям с личните.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.09.13 19:40



Готово! Можеш да се посмееш на снимчиците.



\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.09.13 19:51



Браво на теб! Снимчиците направо са супер, въобще не са за смях. Много сме си хубави. Имаш черпене от мен, ако се видим в Пловдив. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.09.13 09:45



Тиа, поздравления и от мен. По цял ден ще бъдеш с чистата наивност...обградена от истинска любов без подправки. Това ще те зарежда много и по-лесно ще се справяш с жестокото лъжливо ежедневие и живот. Браво на теб,целувки. И на есенното парти да донесеш една голямааааа кутия бонбони.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: mammita63]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано10.09.13 13:04



Тиа, много се радвам и от сърце те поздравлявам за новата работа и ти желая да бъдеш удовлетворена от нея и децата да те слушат!
Прегръщам те мила и ти желая много успехи!
Поздрави на всичкииии!





Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано10.09.13 13:21



Благодаря на всички за хубавите пожелания ! Много сте мили ! Целувки и прегръдки на всички !



Тема Re: Щастливка на работа!нови [re: Tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано10.09.13 13:24



Ехоооооууу и от мен Тиа. Напред !



Тема Re: раздумканови [re: marggoto]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.09.13 16:58



Момичета, похвалих ви се с моите произведения, а сега да се похваля и със изследванията- всичко е ОК. Ще ме бъде. Желая ви хубава вечер.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: раздумканови [re: mammita63]  
Автор Bиkи999 (новак)
Публикувано10.09.13 17:22



Честито, Тиа!
Много се радвам за резултатите, Мамита!
Имам въпрос към всички - случва ми се да напиша на някого бележка и тя да не бъде изпратена. Случва ли се при вас?
Много е неприятно - пишеш, пишеш и накрая ... нищо.
Днес имах въпрос към Тия и предложение за новата тема, но не можех да ги изпратя.

а, сега нямам време да пиша отново.



Тема Re: раздумканови [re: Bиkи999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.09.13 18:00



Вики, и на мен не ми се получава с бележките на лични, затова пиша в клуба.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: раздумканови [re: Bиkи999]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано10.09.13 18:08



Случва се и е вбесяващо ! Става ,когато не си попълнил темата. Затова аз започвам направо да пиша в нея /Факличка пише така ,от нея го видях

/ и продължавам в полето за бележки. Също и получателя - предварително трябва да си въвел ника му и после само слагаш отметка в празното квадратче до името му.

Вики, много се радвам ,че си ми писала. Сега ти предлагам друг вариант. Ще ти напиша нещо, просто поздрав ,а ти натискаш ,,отговори на бележката " и се закачваш за нея. Може да не отговаряш веднага ,системата пази бележките поне 10 дена.

Мамита ,прекрасна новина! Защо ли не се съмнявам в тебе ? Само такива новини да има , до пълното излекуване !



Тема Re: раздумканови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 00:16



Ще те "бъде", разбира се! Нали пак ни чака клубна среща, пък и чух, че ще има много поводи за черпене... Там сме!


Наистина много се радвам за теб, мила Мammita! Който не е чакал тези резултати, нищо не знае... Прегръдки!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано11.09.13 10:25





Заповядайте на джезве-кафе ! Така ли се пише ? Първо да го изпия , а после ще
търся.



Тема Re: раздумканови [re: Tia maria]  
Автор Bиkи999 (новак)
Публикувано11.09.13 12:46



Мила Тия,
срам ме е да призная, но аз отново не съм наясно дали си получила моето три пъти писано послание! Преди малко пробвах за трети път
То, ще рече човек, че ще свалям правителството е те каня за съучастник! Голяма тайна ...
Искам да те попитам за твоята схема за приемани на добавки. Бях впечатлена на срещата в София. Това е!



Тема Re: раздумканови [re: Bиkи999]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано11.09.13 16:25



Получих я ,всичко е точно ! Имах работа досега ,тъкмо се прибирам. Добавки никакви не съм пила . Но при мен карцинома не бе навлязъл в метастазен стадий. Отново късмет . Трябва да се прекръстя на ,,Лъки ". Сега ще ти отговоря по-подробно.





Тема Re: раздумканови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 18:24



А бе, вие какво сте се разписали на Лични, тук да не е клуб за запознанства!
Какво ще четем, ако всички я подкарат така? Затова и бележките ви се инатят...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано11.09.13 18:44



Дали едно ,,въртяно кафе " от Златоград ще изкупи вината ни ?







Тема Re: раздумканови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 21:43



До Златоград ли ще ни водиш?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано11.09.13 22:10



Засега само виртуално / дала съм линк /. А за нас с теб по едно ирландско...ъ-ъ
кафе.





Тема Re: раздумканови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 22:13



Като се видим, ще ти кажа как е "наздраве" на ирландски.
Каза ми го един ирландец, докато пиехме... ъ-ъ-ъ... кафе!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано11.09.13 22:50



Е, добре, ама на кафето "наздраве" ли му казвате, от кога тази мода, явно аз тук в тази пустиня изпускам нещо. Да му се невиди и живота...

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: раздумканови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 23:35



Много неща пропускаш, вярно е!

Виж сега, има 2 рецепти за приготвяне на ирландско кафе -
първата е с много кафе и малко уиски, втората - обратно! А ако има и истински ирландец...
А бе, като дойдеш, на много неща ще те научим!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано11.09.13 23:44



Готово.Тръгвам.Ей Джул, придума ме. Ще мина през Ирландия, набързо, дано се навият да дойдат с мен, аааааааа, забравих да попитам колко ще ни трябват, или си имате в България достататъчно. Само питам.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 11.09.13 23:46.



Тема Re: раздумканови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.13 23:54



Нямай грижа за това! А и виж какво пишат учените глави:


Така де, няма всяко хубаво нещо да е или вредно, или забранено!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: раздумканови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.09.13 08:01



Хайде към новата

!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.