Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.08.13 11:41



Нося джинджърчето







Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.13 13:18



Хм, а ако си беше пожелала пари и трябваше всичките да ги дадеш, за да оздравееш?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 13:45



Не знам. Сега прочетох това : ,,В Големия план на Бог аз не съм нищо повече от недоволен клиент."



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 13:58



Да се върнем към звездите. Някой видя ли някоя ? С малката стояхме будни ,но беше облачно ,после ни се доспа.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано20.08.13 15:12



Много сте готини!


А сега стоя и се смея на това, че Вики си е купила кола на изплащане за 5 години. Ама, разбира се! Да го живеем тоз живот!



Тема Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано20.08.13 15:17



Тъй като има много четящи, препоръчвам новата книга на съвременния български автор Георги Господинов- "И всичко стана луна", която подарих на приятеля ми за чрд с лично посвещение от автора.

Авторът беше на среща с читателите в рамките на "София диша" на ул. Ангел Кънчев, бях много развълнувана да го срещна на живо.
А другият ми подарък за чрд беше билет за концерта "Стената" на член на групата Пинк Флойд.
Черпихме се в заведението "Мейд ин хоум"- хубав дизайн, уютна обстановка, но доста понадути цени на морковени кюфтета със синьо сирене, например.

Не съм черпила в клуба, защото ТАКА И НЕ се научих да поствам картинки, невежа :)



Тема Re: Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано20.08.13 16:13



Само едноименния разказ съм чела . Хубав е. На нито една София диша не успях да отида досега. Иначе водя малката доста -на детски и не толкова . И понеже все и дудна за писатели ,като започнах да и обяснявам за Магелан тя интелигентно попита : ,,А той писател ли е ?"



Тема Re: здравейтенови [re: Tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.08.13 16:57



Привет и от мен

Добре дошли на завърналите се От няколко дни ме боли кръста, предполагам, че е от климатика и снощи съм се овъртолила с едно одеало и моето момче казва- Не искам нищо да застава между нас!! паднах да се хиля



Тема Re: здравейтенови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.08.13 17:13



Леле дали е останало чайче за мен? В моя чест да пиете чайче????и аз да го пропусна

но важни дела ме зовяха из учережденията та сега сядам на компото. Аз Тиа не можах да видя падаща звезда макар, че зяпах небето като...Но иначе ако бух видяла лично за мен нищо нямаше да си пожелая а за децата и внуците. А за пари веднъж на десет години пускам тото...тази година като видях големия джакпот ш решихме с децата да пуснем. Еми нищо поне тройчица да беше...сега пак след десет години като ми мине яда може да пусна пак. А за четене на книги аз отдавна престанах да чета художествена литература и в къщи само бърша праха на библиотеката си а тя е доста голяма и с редки книги/наследство от баба и татко/ Сега чета изключително езотерични книги и се обогатявам духовно.Това ми помогна много в болестта ми и на психиката ми. сега чета третата книга на Сал Ракели, който ще има семинар в Пловдив и аз ще ходя с приятелки. Темата ще е интегриране на душата в Новата епоха. Супер интересно и поучително за моята душица.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Георги Господиновнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.13 18:45



Пиранче, човек винаги може от "невежа" да стане "вежа", стига да поиска. В конкретния случай просто трябва да влезеш в темата "Към новодошлите" и там най-долу има различни полезни нещица. Едно от тях е: "Как да търсим, четем, пишем, качваме изображения и се регистрираме". А вътре ще намериш чудесна подтемичка: "Активиране на линк (тест, изображение"). Ето ти линк:


Хайде, чакаме първата ти картинка/снимка!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.