Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано06.08.13 22:07



Дзак:)И аз да се обознача:) Море морееее.....











[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: strangeangel]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано07.08.13 10:14



Еее, страхотно, къде са тези красоти?
Много си обичам моренцето, напук на всичко и тази година успях да го видя за няколко дни. Зарязах мъжете у дома и отидох на една вила във Варна, където бях поканена. Ето това е гледката на която се наслаждавах, докато си пиех кафенцето сутрин.


Както виждате, презастроено е, големия град не ми е по вкуса за почивка, предпочитам по-спокойни, екзотични местенца, които за жалост по нашето крайбрежие са на изчезване.



Тема За Veddaнови [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.08.13 19:43



Мила Vedda, както обещах, отговарям на въпроса ти към мен в темата "Алтернативи за лечение на рак":

"Жулче, това си беше хубава и полезна тема. Нали красивата красавица си има тема, да си пише там, защо тук да се повтаря? Който желае, ще си го чете. И да вземе да понаучи правописа. Недопустимо е студент по медицина /ако наистина е такъв/ да пише "йоне" , вместо "йони". Тежко ни, ако това са бъдещите ни лекари."


Crasiva ме помоли на Лични да поместя информацията му в Алтернативите, защото смята, че е важна. Не я пише в своята тема, понеже е наясно, че много хора не желаят да го четат и не влизат в нея. При положение, че постингът му не съдържа нищо обидно, не виждам причина да не го поместя. В края на краищата тук всеки може да пише, ако спазва правилата.
Колкото до грешките в правописа, нека не коментираме този въпрос. Дали те са допустими за един студент, нека бъде проблем на университета му. Ние общуваме тук по съвсем други причини. Не съм адвокат на Crasiva, но не искам да издребняваме (между другото "йонИ" или "йонЕ" не е правописна, а техническа грешка, просто защото клавишите на "и" и "е" са един до друг). Самата аз съм много чувствителна към езиковата култура, защото е част от работата ми, но тук не е мястото за подобни обсъждания. Crasiva има много по-големи "трески за дялане" от правописа и неслучайно хората тук се дистанцираха от него. Смятам, че почна да го осъзнава и се надявам, че ще се опита да се адаптира към добронамерения тон в нашия Клуб. Аз лично много ще се радвам, ако това се случи.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Veddaнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.08.13 20:21



йонИ" или "йонЕ" не е правописна, а техническа грешка, просто защото клавишите на "и" и "е" са един до друг)

Преди години имах шеф с малко име Петко. Тичам аз, бързам да удовлетворя желание на клиент. Нащраквам едно удостоверение и го нося за подпис. И тъкмо да влетя при шефа и гледам вместо ПЕтко, написала съм ПУтко

Маалии, добре че овреме се усетих, какъв срам щях да си бера



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор strangeangel (дъждовна фея)
Публикувано07.08.13 21:38



ТОВА Е КАСИОПИ НА ОСТРОВ КОРФУ

[img]http://lenagold.ru/fon/clipart/f/feja/fairy41.gif[/img]


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: strangeangel]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано07.08.13 22:12



Завид ! Аз пък подреждам шкафове на - на- на ! Кой е като мен!





Тема Re: За Veddaнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.08.13 23:00



Че то цял университет в Перник не го досрамя да си съчини име с такава абревиатура, пък ти ли ще се срамуваш! Майтап, разбира се!

По едно време смятах да си направя речник на двусмислиците, които изписвам понякога заради подмяна на клавиш! Голям смях, но пък в твоя случай хич не е смешно... Питам се само дали си единствената, допуснала тази неволна грешка... Горкият човек!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Veddaнови [re: Ekna]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано07.08.13 23:17



Здравейте всички! Аз съм нова за вас, но вие за мен не, защото чета в клуба от миналото лято. Като начало реших да се включа тук, пък друг път в по-сериозните теми. Аз също се дразня от грешките и може би по тази причина имам неприятното качество да виждам грешките в написан текст без да искам, само като прочета набързо. Работата ми е такава, че съм била важен началник, който преглежда и подписва документи. Ето какво се сетих, като прочетох за Петко : "Заведение за аламинЕти" и "Изпращаме Ви гореопиКаната документация"; "двукриВа врата с Шише (вместо двукриЛа врата с Гише"). Както се сещате, това също се получава от съседните букви.





Тема Re: За Veddaнови [re: rumikad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.08.13 00:26



Страхотна темичка открехнахме, дано и други се включат с примери....


Rumikad, благодаря ти, че се присъединяваш към нас!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За Vedda [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.08.13 10:47



Добро утро !

Страхотна тема ахахаххах




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.