Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано03.09.13 19:45



Има и на райета. Създадени в Пловдив ! Не се шегувам ,четете :



Понеже ми стана интересно се разрових и открих,че ИМА черни домати -стари сортове ,на повече от 200 години. Значи не всички са ГМО .

Много ме разсмя името на един руски сорт /червени ,нормални / - ,,Госпожа Удача "

Редактирано от Tia maria на 03.09.13 20:08.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 20:26



"Много ме разсмя името на един руски сорт /червени ,нормални / - ,,Госпожа Удача "

Кръстник ще да им е бил някой фен на Окуджава! Поздравче по този повод:


"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.13 21:19



Момичета, днес ми донесоха устройството за тока и веднага го включих. Представлява едно луксозно и красиво на вид устройство, наподобяващо малко по-голям мобилен телефон от грубите по-стари модели. Включва се директно в някой свободен контакт.Това е, светват две зелени малки като леща лампички и устройството започва да работи. Сега е на промоция и струва 67 лева като доставката е безплатна.Иначе скрува 87 лв плюс 10 лв.доставка.Фактически засега печеля 30 лева от покупката. В началото на ноември, като ми дойде сметката за септември, ще ви кажа дали си струва. Ако имам намаление ще си взема още един за втория етаж на къщата. Иначе казват,че ако имаш климатик/както аз/ се слага в контакт в близост до климатика. Ако имаш повече от два климатика и работят всичките ще е необходимо две такива устройства. Като се включи в контакта това устройство чисти мръсотиите и токовите удари по цялото ел.трасе на къщата или апартамента ти.С една дума това е като филтъра за вода минава водата и се пречиства от мръсотиите.Така и тока това устройство го чисти от ел. мръсотиите. Тече ти чист ток, който е истински и плащаш за него а не както досега и за малките токови удари, които не ги усещаш и за разните там ел. нечистотии. Така пишат. А в чужбина го използват от години и са доволни.Ще видим.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано04.09.13 08:50



Добро утро


Отдавна не съм сервирала кафенце.
С пожелания да хубав и слънчев ден бързам да наваксам!! Целувки за всички :



\\\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \\\"

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.09.13 10:10



Петък е. Празничен ден. Да ви сервирам кафето и чая с пожелание за прекрасни почивни дни!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.09.13 10:27



ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК момичета. Весело прекарване на трите дни. Времето е хубаво,слънчево...море,планина,разходки и ядене и пиене. Това ще му остане на човек...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 06.09.13 10:43.



Тема Щастливка на работа!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано09.09.13 13:58



Получих мечтаната работа. В училището до нас ! Пиранчето позна. Права бе и Джул, която каза ,че всички врати досега са се затваряли ,за да върви вироглавата Тиа ,само и единствено в правилния път. Не съм на себе си от радост и щастие!





Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.09.13 14:03



Бравоооо! Много удовлетворение, добри колеги и блестящи детски очи да те гледат! Прегръд!



Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.09.13 14:19



Браво щастливке! Прегръдка и от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re:Щастливка на работа!нови [re: Buba67]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано09.09.13 15:42



Честито Тия!

Ще има много истории сега да разказваш, надявам се да ти остава време.
Почти бях сигурна за това място, силни са ми инстинктите


И колко цветя ще получиш след няколко дниииии...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.