Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Раздумканови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано02.09.13 20:46



Аз пък днес си подреждам разсада, започва се, че моята мини биоградина чака. От кога чакам хубаво време да дойде и това слънце да отива да грее в южната част на света, там да ги препича, стига са зимували,ааааааааа.... така няма да я караме, искам и аз човешко време. ООоооо, какъв кеф на време идва, само като си помисля и ме сърбят ръцете за работа, ще си посадя мащерка, джоджен, чубрица, босилек, магданоз, кориандър, копър, зелен лук и зелен чесън, и още едно нещо обмислям, ама се чудя как да го посадя, не чак толкова как, а къде да му направя такава стряха, че дърво домат не съм виждала, ама да опитам няма да ми пречи,

погледнете 3 снимки в ляво и ще разберете какво мисля. Ето още Така както е тръгнало вместо лимони май трябва да бера от дърветата домати.

От време на време си купуваме от черните домати, много са вкусни,

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумканови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано02.09.13 21:42



На почивка ,Джул, само почивка. Нито обезводнаващи нито масаж, дори превръзките бях махнала. Но изхвърлих много вода - цяла нощ ставах през 2 часа.
И въпреки това си починах.

А какво ще кажете за тази таванска стая. ? Обзавеждането ще излезе без пари. И все пак е оргинално.





Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.09.13 22:07



Джулчи, няма да стане, но за другия път със сигурност ще е в джоба ми и няма да ми е пречка когато и да реша. Между впрочем защо мъж ми твърди, че от там се минава с ЛК ?! Те бяха кандидат за член, ама какво стана не знам... Да не са с някакъв особен статут?! Ама син ти ще знае по-добре.

Above the clouds the Sun always shines!


Тема Re: Раздумканови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 00:04



Тези палети и на мен са ми страст от известно време!
Дори проучвам откъде мога да си ги набавя за малко пари.
Някъде направо ги бракували...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 00:07



Екна, ако се вярва на форумите, мъж ти е съвсем прав!
Утре ще го обмислим издълбоко въпроса...


Мен ме е страх да не те пуснат натам, пък да се запънат насам!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.13 10:13



Здравейте банда....

Да знаете аз какво направих вчера... взех, че си поръчах едно американско чудо за намаляване на електроенергията. И сега чакам да ми го доставят.Абе много го хвалят и тук и в чужбина и аз се хванах на въдицата.Нали още малко и ще започна да включвам климатиците.... намалявало енергията 75 % хайде да не е толкова - 20% пак е добре. Но ще видим през ноември като получа сметката за ток. Сега чакам да ми го донесат без да плащам разноските за доставка щото улучих промоция и с 25 лева е по малко от стойността му. дано да имам късмет ако ли не здраве да е.Човек се лъже докато е жив,после няма лъжи....
Кали ти ще садиш а аз почти си обрах зеленчуковата реколта.Вчера засадих малко спанак за зимата и за смутитата. Много съм доволна от зеления лук неприкъснато си го постригвам и винаги имам зелен лук в салати и манджи. А това дърво домат не съм и чувала за такова? Добре де черен домат по природа няма,за да е черен не е ли ГМО? Извинявай за невежеството ми а ма тук не сме много запознати с тези неща.
Хайде чао на всички до после.Днес е ветровито,хладничко и дрехите ми няма да изсъхнат лесно...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.13 14:35



Флорче, а колко е цената на това "американско чудо"? Доста му е агресивна рекламата, което ме въздържам, но ако кажеш, че върши работа, на мига си го купувам! Освен това четох, че се слага до голям консуматор на ток (климатик, хладилник), а ако има няколко такива, било добре на всеки да се сложи отделно...
Дали обаче е така, ти ще кажеш. Ако някой друг вече има опит, нека да споделя!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: *jull**]  
Автор vedda ()
Публикувано03.09.13 16:23



И аз се интересувам от цената и ефекта. Не, че тръгнах да купувам, но видях, че се предлага на различни цени. Да не се хванем като рибки на стръв.



Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: vedda]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.13 17:14



Привет и от мен! Много задачи, много нещо. Но днес ходих на контроли и засега всичко е наред. Другата седмица ще излязат и другите резултати и се надявам да не се изложа. Все още ме боли по малко кръста,но казаха, че сигурно е от нагревките на тазобедрените стави. Надявам се да е така и да няма нещо по-сериозно.
Желая ви прекрасна вечер!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте момичета...нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано03.09.13 19:33



Флорче, аз ще садя само подправки, дребни работи, защото нямам място за повече. Обаче за тези домати какво да ти кажа, сигурно това ядем и ние, ама като не виждаме от къде ги берат, купуваме. Сигурно има някакво вмешателство на човека за да бъде в такъв вид като дърво, това ме кара да си мисля, че е ГМО и не му вярвам много, но от любопитство мисля да си посадя в една голяма кашпа семена, просто за да видя какво ще излезе. Черните домати са руски сорт, да кажат руската група тук вярно ли е, незнам дали са ГМО, но съм ги виждала пакетирани, органик и един домат по-голям е около 4-5 долара, много са вкусни, ние купихме колкото да опитаме. Те също са по-големи и по-малки, различни сортове, та се чудя дали от тях да не опитам да засадя, ама има време ще мисля.

Пиши за "чудото" дали ще имаш полза, ние не си купихме защото при нас тока е 110 волта и не е променлив, няма такива аномалии като при вас и ни казаха да не си даваме парите. Аз се чудя къде се слага, преди електромера или след, и ако е след обхваща ли цялата къща, или само част от нея. Ей това не разбрах.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.