Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: rumikad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.08.13 20:04



Руми, стисни очите, опитай да повториш хаотичните движения, които си направила с мишката и току-виж пак си успяла!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 27.08.13 20:27.



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.08.13 20:26



Ей за т'ва го обичам лятото - народът щъка насам-натам и пътищата на щастливците се пресичат! И аз от няколко дни съм между тях.


Най-напред от маранята се появи Теа - нежничка, беличка, усмихната и позитивна, както винаги! С нея усещането ми е прекрасно и
после всичко ми е бяло и чисто... Лошото е, че все ми е недостатъчно да си приказвам с нея.

Днес също ми е специален ден - великолепната Екна изплува като морска сирена - сияеща, по-красива от всякога (въпреки че всеки път,
като я видя, си мисля, че не може повече от тази красота!)... Умна, забавна, креативна... говорихме си, без да усещаме времето, докато
бирата свърши и слънцето се премести на съседната маса.
Е, това беше моят тоник, от който ще ми е хубаво още дълго-дълго. Благодаря ви, мили момичета, че пресякохте пътя ми по най-добрия начин!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано27.08.13 22:35



А къде е Флорчето, да не е заминала за Франция, нещо липсва, покрила се е някъде, ех тази маман...

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.08.13 07:51



Флорчето щеше да ходи по контролни прегледи, сигурна съм,
че ще се появи скоро. Да й стискаме палци за добри новини!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.08.13 08:39



Добро утро, ние пипнахме летния вирус и сега лоша работа. Малкият кашля, а баба има нужда от кофа кафе.




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: Buba67]  
Автор vedda ()
Публикувано28.08.13 16:43



Да ти е сладко!



Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: vedda]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано28.08.13 16:46



Ехеее, Веда, здравей,

снощи тъкмо си мислех за теб. Как сте?

Мисля ги хората от клуба, и вие сте така, нали





Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.08.13 18:09



Ами давай да си общуваме телепатично...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.08.13 19:16



Момичета,тук съм си никъде не съм заминала. Оставам за другата година/живот и здраве/ да тръгна из Европата. Просто компото ми издава багажа вече горкото. Преди малко познато приятелче на сина го изчисти и позакърпи и аз веднага се включвам. В скоро време очаквам новото си компо и тогава няма да липсвам. Иначе още не съм тръгнала по проф.прегледи оставих ги за през септември, абе много топло сега не искам да ми се поти задника когато ме преглеждат.

Сега боядисвам вратите с блажна боя и вънка оградите си. Купуваме учебници,тетрадки,внучката почва на втори училище. това е за мен. Кали давай в същия дух пускай интересни нещица. Онзи ден бях с нашата Вики на лекция на вашия американски контактьор Сал Ракели. Интересно беше.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Къде се покрихте, бе хора?нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано28.08.13 21:39



Флорче, може и да си била на контактьор, ама аз нищо не знам за него, я ме светни, че много от тези неща не разбирам. И при нас е горещо, ама много, и мусони си имаме от време на време, ама идва хубавото време, като мине септември и идва чудното наше дълго очаквано човешко време - зимното, което е като вашето циганско лято или по точно прилича на септември в България, със средна температура около 20- 25 градуса.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.