Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано07.06.13 11:27



Скъпи мои, момичета и момчета, да ви почерпя по повод вчерашния ми РД юбилей, благодаря на всички, които ме поздравиха!






Поздравявам и Калояна, която също празнува на този ден,
Калояна, благодаря ти за времето, което отделяш да издирваш ценна информация и да я постваш тук. Този поздрав е специално за теб!




Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.06.13 11:55



Наденце, благодаря завкусната почерпка! И тук да ти пожелая формулата Здраве+Любов=Щастие



Кали, и на теб да пожелая много вътрешна светлина и здраве! Обичай и бъди обичана!

Подаръчетата:

За Надето - малка секси черна рокля за срещата:



За Кали - едно вертолетче за да може по-често да ни навестява:




Пък аз уж се пазя, пазя, пък в това променливо време успях да настина А в понеделник отивам за първа вливка. Много се колебаех дали да не дойда, надявайки се, че днес ще съм добре, но не съм съвсем Ок. Миналата година за софийската среща май пак така ми се получи... Много искам да ви видя всички! Но разумът ми диктува да си остана в изолатора и добре да се излекувам та да съм готова за понеделник. Така, че спирам да се колебая и решавам да не идвам. Много весело да си изкарате, мили момичета!



Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.06.13 12:21



Е, браво, на теб!

Не успя ли да се опазиш в "изолатора" за срещата, ами сега се сети - след дъжд качулка!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.06.13 12:52



Ми ... то къде ли толкова ходя де. На Априлци не отидох. В сряда усетих, че нещо не е както трябва и не отидох и на аквааеробика. Единствено с мъжлето на кафе излизахме няколко пъти и това е. Обличам се повече от другите хора - те с къси ръкави, аз с дълъг и яке. Те по джапанки, аз с чорапи и обувки. Ха сега де!





Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.06.13 13:31





Поздравления и от мен, момичета! Да сте живи, здрави и много щастливи.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: mammita63]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано07.06.13 14:39



Благодаря ви много, момичета!
Екна, бая ще трябва да отслабна, за да вляза в тази красота!


Сега да ви споделя подаръка за юбилея от мъжете ми - въздушна панорамна разходка от летище Лесново до яз.Искър и обратно. Това беше отдавнашна моя мечта, всичко беше в пълна тайна, докато не видях летището - направо онемях.
Усещането беше невероятно, гледката беше уникална, особено над язовира, над него направихме обратен завой. Дадоха ми слушалки и чувах пилота и диспечерите, после той ми разреши да управлявам самолета, направо уникално, не съм очаквала, че може да преживея такова нещо. Като изкарам снимки ще ви ги покажа.



Тема Re: РАЗДУМКА 76нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.06.13 16:19



Еее, супер оригинален подарък



Браво на твоите мъже, че сбъдват мечтите ти, а и на теб, че не се отказваш от тях!!!

Май вертолетчето за теб трябваше да бъде Ако Кали се съгласи може да си размените подаръците

Редактирано от Ekna на 07.06.13 16:20.



Тема Re: РАЗДУМКА 76 [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано07.06.13 20:29



Наде, ЧРД, юбилей, хубав подарък имаш, да си обичана и все такава смела жена, лобознателна и всеотдайна. Ти си моя вертуален близнак. И аз имах юбилей, но го прекарах в леглото и от време на време ставах за чай, сироп ... и аз като Екна нещо съм болна, да не повярва човек, че при 40 градуса на сянка как стана това. Сега си ближа раните с антибиотик и чакам да се стабилизирам, че отложихме празника за друг път. И аз благодаря на всички които ме поздравиха на лични.

Екна, и аз няма да се пъхна в тази рокличка, дай нещо по-голям размер. Смени и цвета с нещо по пъстро де, нали знаеш че възрастните хора обичат да се обличат в свежи тонове, по-така... ей така, а и аз не съм по официалните дрехи, за мен спортно-елегантни, че се чувствам най-добре.

Колкото да ви навестявам, аз и сега съм с вас, кажи-речи постоянно, само където познавам лично малка част от вас, за останалата имам въображение, всички сте много борбени, смели и усмихнати. Някой ден ще ви изненадам, без значение на софийската или пловдивската среща, вече е записано в тефтера като мероприятие, само остава времето да закова.

На всички вас които ще се срещнете утре, събота, 8 юни пожелавам весело прекарване, много прегръдки, приятелства завинаги, красиви спомени...

Това от мен и чакам снимки да качи Надето.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 76 [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.06.13 21:45



Наденка, Кали, със закъснение ви честитя юбилеите, но по-хубаво късно отколкото никога.

Естествено, че ви желая от сърце много радост, щастие, любов, здраве, успехи в работите ви и в живота. Наденка жалко, че няма да те видя. Кали а дано на Пловдивската да ти се отвори парашута за България. това са моите подаръци а дано ви станат.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 76 [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано07.06.13 22:23



Много ти благодаря Фло, но аз съм от този вид стил-мода, дето си крият годините под шапката




Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.