Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Рак на простатата и Метастроннови  
Автор -Niki- (zirkon)
Публикувано01.07.08 20:59



Здравейте отново ,
Искам да попитам някой има ли информация за Метастрон-радиоактивен изотоп ,който се влива за мета разсейки в костите?
Не мога да намеря почти нищо в нета ,татко е с рак на простатата с мета разсейка в костите и ни препоръчаха Метастрон ,който поръчахме от Великобритания.Вляхме го в четвъртък и сега като реакция има доста силни болки

.
Вляхме и две ампули Авастин ,също доста скъпо лекарство и ако някой ми разкаже какво точно е действието му ще съм много благодарна и дали само едно вливане ще повлияе на огнището?
Между другото ,понеже сме от Русе потърсихме помощ от софийски специалисти и уролога ,който прави биопсията не каза нищо за операция ,потърсихме мнение и в Русе ,където е регистриран баща ми и искат да му направят лека операция-"кастрация" по думите им, след което да продължим с хормонално лечение.Ще се радвам някой запознат с рака на простатата да се включи с мнение или съвет.
Благодаря ви!



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано01.07.08 22:12



Писах ти и на лични, не си търсила достатъчно.




за Метастрон

за Авастин

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 01.07.08 22:13.



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
Авторrenetage (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:28



Правен ми е метастрон преди две години и ефектът беше много добър, обезболяващ също, до десетина дни се повлия болката. Сега съм на бифосфонати и съм добре. Имаше реакция в началото, но отмина.Сигурна съм, ще подейства! УСПЕХ



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:29



Здравей ,renetage и благодаря ,че ми писа!
Може ли да попитам на теб какво ти казаха-може ли да се повтори метастрона след време?



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Hиkи]  
Авторmarian123 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 14:50



Не съм чувала за тези лекарства. А само от чужбина ли се поръчват? Каква е цената? И ние се борим със същата болест.
Бихте ли ми казали какви билки или други алтернативни и съпътстващи методи използвате? За укрепване на имунната система и изчистване на организма? Свързах се с д-р Тошков и си купих билкови таблетки от него, но току що прочетох доста негативно изказване за тях. Как да разбера кое е добро икое не е?
Благодаря ви



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: marian123]  
Автор *jull** (())
Публикувано04.07.08 16:28



Тук -

- има подробно описан метод от руската народна медицина (и не само), чрез който се е излекувал болен от рак на простатата. Добре е да го преведе някой, който владее езика, защото има названия на билки (макар и не много), които трябва да са точно преведени. Доста е дълго, иначе бих ви помогнала, но ако се затрудните в нещо, ще се включат и други. Тук има хора, които владеят добре езика.

Сега и една лесна рецепта с много добър резултат, макар че трябва време, докато се приготви:
2 килограма чесън, смлян добре, се накисва в 10 литра вода. След един месец се отделя течността (прецежда се) и се пие по 1 мл на килограм телесно тегло на ден.

Полезни са храни и напитки, съдържащи ресвератрол - червеното вино, тъмно грозде, малините, боровинки и фъстъците (сурови).
А също и съдържащите ликопен - напр. доматите.

Преди време, в този Клуб писаха и за една ваксина TroVax, която давала големи надежди за напреднал и дори метастазирал рак на различни органи, включително и на простатата. Пишещият щеше да я издирва в Румъния, защото у нас все още я няма, но не знам докъде е стигнал. Ето линк към темата:


За чая от магарешки бодил сигурно знаете, както и за тиквените семки...

Ако нещата са много напреднали, има по-агресивни народни средства, които трябва да се прилагат. Но всичко това е включено и много добре описано в първия руски сайт, които ви посочвам.

УСПЕХ!





Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: *jull**]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 19:05



Здравейте ,лекарствата са много скъпи ,мислим за второ вливане на Авастин и чакаме какво ще каже доктора ,дано да е ефикасно ,защото и цената му си я бива- 3 079 лв

.И трябва да го поръчваме пак от София ,тук никой от лекарите не е чувал за Авастин.



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: marian123]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 19:10



marian123 ,баща ми за жалост отказва алтернативно лечение и засега сме само на фаза лечение със съвременни лекарства.Аз затова се надявам да се включи някой да каже колко вливания на Авастин се правят по принцип ,защото Метастрон-а (той се поръчва от Англия) мисля ,че се практикува само едно вливане-то е за метата в костите.И за това се интересувам някой повтарял ли го е.Незнам...



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Hиkи]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано04.07.08 19:50



Ники, доста подробно ти обясних нещата на лични бележки, когато ме попита.
Тук в клуба Метастрон не сме коментирали. Както виждаш и в листовката на препарата, той се прилага само в определени случаи. Аз от две години вливам бифосфонати за костни разсейки, чак сега чувам за този Метастрон.
За Авастина, също ти писах, няма точна схема и брой вливания. Те са индивидуални за всеки пациент. След 2-3 вливания, ако няма резултат от него, ще бъде спрян. Ако пациентът се повлиява добре, вливанията ще продължат. Всичко зависи от отговора на организма на този препарат.
От къде сте та казваш, че лекарите не са го чували Авастина?
Авастин се отпуска безплатно от Министерството на здравеопазването по протокол, подготвен от лекуващите лекари-онколози.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Hиkи]  
Авторrenetage (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 23:43



да, може още веднъж, очаквам да кажеш за ефекта, сигурна съм, че ще има!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.