Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.06.13 10:46



Ей, момичета, някой ако има смартфон там и интернет на него, може да направим една видео връзка по Скайпа, а? Сигурно вече всички сте тръгнали... Весело изкарване! Мислено ще се телепортирам при вас и ще си пийна една ракийка със салатка на обед за ваше здраве!



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.06.13 18:59



Дзак,....ама имаше много отсъстващи ! Както винаги съм заредена след срещата. Напрегръщах де що синове хванах

Благодаря на Вики за смутито ама няма да ми стане от любимите питиета. Ракийката на мамита - супер силна



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: marggoto]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано08.06.13 21:08



Мили прекрасни момичета! Обичам ви!
Толкова е хубаво след среща. Чувствам се заредена като за години напред с позитивна енергия. А и как няма като вече си амам ангелче хранител,...и медец, ...и Билки...
и съм нацелувана и напрегръщана
и съм нацелувала и напрегръщала всички!
А смутито на Вики за мен се оказа чудесно.
Така яко приграсяше на 63- та Перлена!


На тези, които не можаха да дойдат много целувки и непременно да се стягат за следващата среща.
Къдееее!?
То се знаееее - в Пловдив!!!
Защоооо!?
Защото е гот и има !?!.........
Кайзершмарен...и другиш потайности.
Рецептата за него в темата за рецепти по изричното желание на вече опиталите го днес дами! :)



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: lumixx]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано09.06.13 09:47



БЛАГОДАРЯ за чудесната среща, мили приятели!


за първи път успях да се присъединя към клубната среща
запознах се с нови прекрасни хора - а всеки човек е нова вселена, така че успях да се докосна до нови вселени и споделихме приятни мигове заедно
направо се окъпах в положителни емоции и получих много ефективен заряд на позитивна енергия!
много ви обичам



правех се на фотограф и нащраках много снимки
който желае да получи фото, от присътствали на срещата, моля пишете ми вашия е-мейл на лични бележки, или се обадете във FB, там също мога да изпращам
ще ресайзвам /намаля/ снимките и те ще станат по-малки за да може вашите пощи да ги поемат наведнъж, качеството няма да се намали, но някои и без това са размазани/нефокусирани защото бързах да заснема всичките при получаването на подаръците



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: LlDlru]  
Автор magi61 ()
Публикувано09.06.13 10:30



Здравейте! Мислех си,колко много готини хора трябва да сте, за да се вдигнете от различни точки на България,да се организирате и да споделите този хубав момент на срещата! Браво е леко казано, чудесно е малко....това е велико!!Готини мацки,радвам се,че присъствах и се слях с вас. Другит път дано не ми се налага да тръгвам по-рано,защото съжалявм че не стоях до края и нямах достатъчно време да поговоря с всяка от вас!



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: magi61]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.06.13 11:20



Eто ме и мен. Ей спах като къпана....Луми сега ще видя рецептата и ще я пробвам. Прекарахме както винаги супер а тези, които не дойдоха няма извинение с изключение на Екна.

Стягайте се за началото на октомври за срещата в Пловдив.Както винаги ще има много изненадиииии.Лиди на лични ти пиша скайпа си за да ми пратиш снимките и аз ще ти пратя моите.Бубе и ти ми прати твоите.незнам кой още снима но ако ми няма скайпа да ми пише на лични за да си разменим снимките.Всички сме големи красавици на тях.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: LlDlru]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано09.06.13 12:30



Мила, чаровна Лиди
поздрав за теб!


В профила имам мейл, а на лични ти изпращам Скайп.



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: lumixx]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано09.06.13 17:26



благодаря, Лумичка
моля, напиши ми пак скайпа ти на лични, защото нищо не получих



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: LlDlru]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.06.13 20:42



Момичета, ето ме и мен. Преди малко се прибрах от София и веднага искам да ви напиша колко ви обичам и как хубаво си прекарахме. Мрънче, силна ми е ракията, но те подтикна към повече нежност към някои синове. Много се радвам, че се запознах с още нови хора, които са толкова приятни, а с някои се оказахме и земляци. Благодаря ви момичета, че ви има. Все така да имаме срещи, пълни с позитивна енергия.
Лиди, и моя имейл е в профила ми. Прати ми снимките.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Клубна среща София 2013 [re: LlDlru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.06.13 21:00



Ех, че гот ни бешеее - голяма раздумка, голяма разпивка... абе голяма работа сме!

Както в романа на У. Сароян "Велик род сме ние", но още по-велики, че надали има род, в който всички толкова да се обичат! Бъдете ми живи и здрави, милички, и благодаря за огромното удоволствие да бъда с вас! Да почваме списъка за октомври!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.