Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.05.13 15:10



Хубаво си го намислила, ама ако дойде и твоят, и мъжът на Красчо, какво ще правиш?!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.05.13 16:46



Е..., ще се опитам да се справя и с двамата, а ако не мога ще ми прави компания чуждия, а моя ще си почине от мен. Само и другата страна да е съгласна.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.05.13 13:00



Ей кукли слушайте, всяка да си вземе мъжа на срещата, какво ги криете.не ви слушали, хайде де холан на кого ги разправяте, на старата ми шапка ли? Мъжете ви са готови на всичко за вас, тъй че ги вземайте а на срещата може да си ги размените за мохабет, щом са си омръзнали...

А може всичките да ми ги дадете аз знам как да ги забавлявам...вие само ги доведете.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: flora bg]  
Автор luckyluchano (приятел)
Публикувано23.05.13 09:39



Здравейте, не съм се включила досега, че нямам много време да влизам тук напоследък. Не знам дали ще имам възможност да дойда на среща, но ако съм в София ще намина да ви видя  поздрави и целувки на всички 

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: flora bg]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано23.05.13 20:22



Флорчееее


значи ще има менкане на мъжката част




Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: Ю50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.13 20:50



Айде, Юленце, пристигай, че не съм те виждала сума време!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: Buba67]  
Автор Светлана (непознат )
Публикувано24.05.13 17:29



Здравейте, нова съм тук и мен ме споходи ужасната присъда - РАК.
Имам желание да се включа към срещата, но не познавам абсолютно никой. Ще се радвам да обменям информация с някой с астроцитом в главата. От февруари си знам диагнозата и имам нужда да контактувам с човек с моята диагноза. В момента съм на химиотерапия и лъчетерапия в онкологията. Какви са тези подаръци, дето си ги разменяте, може ли да се включа към вас????



Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: Светлана]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.05.13 20:46



Разбира се, че можеш да се включиш.

Подаръчето е до 10 лева, нещо символично.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Клубна среща София 2013нови [re: Buba67]  
Автор karpacheva-212057 (непознат )
Публикувано24.05.13 21:16



Благодаря Ви

, а къде ще бъде срещата и дали има някакав проблем, че ще съм с придружител, откакто направих два гърча не ме оставят и 5 мин. сама?



Тема Re: Клубна среща София 2013 [re: *jull**]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано24.05.13 23:01



Наистина не сме се виждали сума време

но ще пропусна и този път, Флорче знае .... писах и на лични.
А пък, ти ми беше обещала, че ще ми се обадиш когато идваш в Пловдив.И само не ми казвай, че не си идвала





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.