Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Рак на бял дробнови  
Автор semahat (непознат )
Публикувано27.04.13 21:56



Здравейте!Чета ви от 3 месеца,откакто откриха рак на белия дроб на баща ми, но едва сега се регистрирах и пиша.Нямам думи да опиша колко неща научих от клуба и как вие давате надежда на хора като нас,които не знаят какво да правят след като чуят страшната диагноза.Благодаря,че Ви има!



Тема Re: Рак на бял дроб [re: semahat]  
Автор Красавица (неземна, де)
Публикувано28.04.13 08:02



Най-доброто, което помага за рак на белия дроб е Pau D'Arco. Cat's claw, също е против рак има свойството да поправя клетките в организма и да унищожава раковите най-просто казано.



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: Красавица]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано28.04.13 09:02



Много благодаря за отговора ще опитаме и Pau D Arco,ако не се лъжа това е кора от мравчено дърво.А за другото не съм чела ще потърся в Google,а ние сега му даваме кленов сироп и сода и още много други билки и добавки,които да го поддържат.Пожелавам много здраве на всички!



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: sem77]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано28.04.13 18:05



Според мен лекарите са му открили рак на белия дроб. При рака на гърдата най-често се открива от любовника. На белите дробове най-често се открива от лекарите. Пък и рака на гърдата при мъже е много рядко явление.
След диагнозата се правят опити да се лекува с операция или химиотерапия или лъчи.
Ако няма ефект, чак тогава опитвате други неща. Не казвам, че успоредно с лечението не трябва да разпитвате за мнения, но прилагате чак после, след като лекарите го отпишат.
Аз за белите дробове не мога да кажа много, защото нямам практически опит. Знам само, че всеки човек е уникален. Например, аз трябваше да извадя един бял дроб и за по-лесно си избрах ляв, защото е с два лоба, а десния е с три. Левия е по-малък заради сърцето. И се оказа, че човекът не е бил пушач. При пушачите белия дроб е по-черен от черния. Но въпреки това си имаше петна от нещо черно. Петната бяха към един сантим в диаметър и около петдесет на брой. Имаше и черни нишки. Това е заради мръсния въздух.
В съседната зала на една жена цепки между лобовете на нейния десен бял дроб нямаше. Лобовете се бяха срастнали и няма нормалната цепка.
Тоест, всеки си е уникален.
Но ако аз бях болен от рак на белия дроб и лекарите ми бяха казали, че точно този вид рак химиотерапия не го лови щях да постъпя по наистина алтернативен начин, а не да заменя химиото с домашно химио от билки. Билки, които даже може би се преработват и пакетират от същата фармацевтична компания, която прави и химиото. Даже и цвета може да е сящия. Червена химиотерапия и червена алтернатива от супербилката от някое екзотично място, която прави чудеса.
Щях да си събера последните пари. Например петстотин лева и щях да си купя, например от продавалник дот ком или от иибей дот ком една машина за Браунов газ. Например бих написал "водородна клетка" или "водородна батерия" или "суха водородна клетка" или "суха водородна батерия".
Ако бях много богат и можех да събера пет хиляди долара, например, бих си взел цял генератор за Браунов газ.
После бих му налял вода донесена същия ден от някой от някоя чиста и бистра река в планината и бих го включил в електрическата мрежа, като прекарам токо да минава през една ябълка на всяка от двете жици. Тоест жиците прекусват и пак тръгват от ябълка.
По този начин и тока и водата ще са заредени с ефир. После бих запалил газа, който се произвежда от купения уред, бих охладил парата, която е единствения отпаден продукт при горене на смес от водород и кислород, и биъ дишал охладената до стайна температира пара. Ако рака е в горната крайна част на белите дробове, бих се старал да дишам на рядко, но много дълбоко, защото там не се разгъва много.
При разделено състояниена молекулите водород и кислород всяка от тях ими обвивка от ефир. Когато се съберат, обаче, пак има обвивка, но тя е с площ по-малка отколкото сбора от двете предишни обвивки. Артисалият ефир е за мен и убива грешкшти в раковите клетки, които виждат, че са излишни и сами се затриват чрез апоптоза.



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: Crasiva]  
Автор strange_angel (непознат )
Публикувано28.04.13 21:41



Съветите на лудия "доктор"


Пази Боже като завършиш.....



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: strange_angel]  
Автор Красавица (неземна, де)
Публикувано29.04.13 03:57



Не бъди толкова сигурен(нa), че е луд, напротив може пък да е прав. Изобщо не се научихме ние, че трябва да бъдем малко по-умерени във всичко.

[image]\\Pictures\\P1010573.JPG[/image]


Тема Re: Рак на бял дробнови [re: Красавица]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано29.04.13 23:22



Ейнджъл, това като го видях и щях да се напикая от смях. Сигурно така изглеждам отстрани.
Но, ако оставим майтапа на страна, вчера гледах по някакво ефирна телевизия, по която все пускат научно-популярни филми, един филм за Бел и телефона му.
Създал го е само преди сто и трийсет години, а направо се скъсах да се смея. Мембрана от свински черва. А на Голямото американско изложение по случай сто годишнината от създаването на САЩ още по-голям майтап.


Идва шефът на Мексико да даде златен медал на най-доброто изобретение и води със себе си за комисия Лорд Келвин. Бел демонстрира телефона на една жица дълга петнайсетина метра. Лорд Келвин слуша и чува гласа на Бел, но не вярва и мисли, че е трик, че е някакъв фокус. Казва му да каже от Хамлет "Да бъда или да не бъда", че да не е нещо запис или някой да не се е скрил в слушалката.

За мен в този момент Лорд Келвин не беше гений, а болен човек.
Не ме разбирай погрешно. Просто е предсказано, че след сто и двадесет години ще гледат на теб като на луда, която не е вярвала в елементарни неща, които се продават за един лев с програма във всички магазини. И пак никой не ги купува, защото вече си има по няколко.
Аз току що прочетах книгата на двамата Тихоплав за Грабавой и мисля, че когато казва, че при него дошла една жена и му казала, че се наложило при операция да отстранят и матката й, той казал, че ще я възстанови. Така и станало. Не звучи правдоподобно, но и на жената Тихоплав й възстановил жлъчката. Това съзнателно и редовно никой не ме учи да го правя. Най-много да стана хирург и да ги режа, пък после да се оправят.
То не, че не е възможно някой да се е скрил в слушалката, ама.
Пък и в случая сигурно има метастази навсякъде. Ти какво предлагаш.
Според мен има хас да му се повярва на човека в случая, като казва, че здравата клетка е изначалната, базовата клетка и просто трябва да се върне положението назад.
Потърси в нета как Ванга месеци преди да почине го посреща на крака и говори часове с него. Като, че ли на камерите казва, на нас да го четем и гледаме.
А професорите гледат и се чудят къде е фокусът и кой се е скрил в главата на Ванга или дали има шпиони, които й донасят информация за хората.
Човекът няма много време. Рака на белия дроб е от лошите локации на рак.

Редактирано от Crasiva на 29.04.13 23:31.



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: semahat]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано04.05.13 21:11



След последната ХТ с гемзар баща ми получи силни болки,може ли някой да сподели, ако има опит дали това се дължи на гемзара.Той е с плоскоклетъчен централен белодробен карцином ,неоперабилен,стадий IIIБ Т4 N2 M0.Ще бъда много благодарна,ако някой може да ми отговори!



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: sem77]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано05.05.13 16:55



Не познавам химиопрепарата и страничните му ефекти, но болката е дадена от да кажем Бога, за да ни покаже къде е най-острия проблем. По този начин можем да си насочим натам вниманието. Явно химиотерапията е ПРОБЛЕМ.
Лично в болница съм говорил с опериран от рак на белия дроб и каза, че на скенера метастази и рецидив няма, но там където е рязано много го боли постоянно. Чувства стягане и болка.
Най-добре не се учи на наука върху баща ти и зарежете химиотерапевтичните боклуци.
Вижте какво съм написал до сега и действайте. Иначе от трета фаза ще стане четвърта, а пета няма. И както много, които пишат тук вместо да говориш за химиотерапевтици много скоро ще питаш за аналгетици. Само дето ще си се научила на онкология в ускорен курс.

Белият дроб е много важен орган, а рака на белия дроб е от най-смъртоносните. Щом е неоперабилен значи, че химиотерапията е само, за да се каже, че се правят някакви усилия за борба с рака.
Борбата с рака в половината случаи е кауза пердута. Вместо антиракови средства или антибиотични средства, или антивсякакви средства бъдещето е на пролайф средствата като пробиотиците или други неща, които утвърждават живота, а това веднага и автоматично изключва болестите, включително и рака.
В конкретния случай изключва и болката още



Тема Re: Рак на бял дробнови [re: Красавица]  
Автор strange_angel (непознат )
Публикувано06.05.13 18:53



Красавице ако може да бъдем и малко по-тактични и малко по-малко цинични (визирам Красива) еша няма да ни има на хаиван пазар.

Красива щом ме питаш аз какво предлагам ше ти кажа за начало спешна помош с традиционна медициная с цел прескачане на кризисния момент И после скоропостижна пълна промяна душевна,личностна, начин на живот и т.н Защото досегашния начин на мислене- деиствие- поведение е довел до онкото тоест това не е правилния път За това образно казано смяна на посоката по наи-бързия начин заедно с традиционното лечение...... И.....човек предполага Бог разполага....<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от strange_angel на 06.05.13 19:00.</EM></FONT></P>

Редактирано от strange_angel на 06.05.13 19:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.