Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За контролните прегледи .....нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.12 21:51



Яйцето ми е на задника от няколко месеца, чудех се как да се справя и защо ми се случи, взех решение и утре влизам в болница за операция, на Никулден ще е.
Преди това да ви разкажа, защото имам обица на ухото, не е зле и вие да си направите изводите.
Правя си контролите и си мисля, че по лошо от 15 см. сарком не може да ми случи, ама не познах!


При профилактичен гинекологичен преглед - дисплазия на маточната шийка, лоша цитонамазка, биопсия, конизация, добри резултати.
Нови изследвания - миомни възли, два са над 6 см., киста на яйчника /с прегради/.
При вида ми и предишна анамнеза предложиха хистеректомия, взех още две мнения и резултата е две на едно в полза на хистеректомия към операция на единия яйчник /този с кистата/. Правих и туморни маркери, единия е на границата.

Утре сутрин съм в болницата, обаче два три дни докато се съвзема, да ви оставя тема за размисъл. Оперирам се от страх, защото ако продължа с рецептите си за имунната система / а така мисля/, не ми стиска да чакам резултата с доброкачествените изменения, възли и киста.
Стриктно си приготвих бъз, алоето тъкмо порасна за новата рецепта от някой отец, качих я в алтернативи и не са вари.

Не си мислете, че ще ви оставя да си разигравате конете, ще ви гледам отблизо и само някой да ми се размрънка или пропусне преглед, ритниците са ви гарантирани.


п.п. явно трябва да изпитам всичко на собствен гръб, за да съм по достоверна в ритниците , при първа възможност ще пиша, а че ви обичам си знаете, ама аз пак да го напиша.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 04.12.12 21:54.



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.12.12 22:08



Бубе, шокира ме с това съобщение... с теб съм, мислено, имаш моята подкрепа, силна си, ще издържиш и на това изпитание, трябва, Бог да те пази, приятелска прегръдка и с обич.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.12.12 22:30



Ех, Бубенце ... понякога се налага философски да заключим, че болестите са по хората. Кой знае какво още предстои да ни се случи по пътя ни, но всички ние имаме голям късмет - да имаме този клуб и да познаваме теб!

Добре си премислила нещата! И аз бих постъпила така.
Спазила си собствените си препоръки за второ и трето мнение.
Имаш знания колкото повечето от нас взети заедно.
Така, че безспорния научен факт, че 1+1=2 и този път ще е валиден с пълна сила!



Благодарим на измененията, че са от най-добро качество и очакваме духовното и физическото ти състояние отново да се покачат на обичайната си висота!

А ние ще бъдем послушни, не ни мисли!

Ще си мисля за теб с най-чистата си и искрена любов!

Lov u!



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.12.12 22:49



Бубе, щом трябва, ще се оперираш. Все пак е за добро. А ние ще те подкрепяме и ще бъдем послушни както винаги. Успех,миличка и чакаме новини.

Всеки изживян ден е една малка победа!



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: mammita63]  
Автор magi61 ()
Публикувано05.12.12 06:25



Бубе,подкрепям решението ти! Бързо възстановяване желая и да си на линия за празниците! Всичко ще е наред!



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: mammita63]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано05.12.12 06:30



Горещо подкрепям тоталната хистеректомия и от личен опит. Желая ти бързо възстановяване !
После ще кажеш къде правиш операцията, кой я прави и пр.
Стискам палци с обич и благодарност за всичко, което си за нас !



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (член)
Публикувано05.12.12 09:10



Бубенце , нека Бог да е с теб, ще бъдеш в мислите ми !Благодаря, че те има!Целувам те!

Редактирано от plamiluch-204388 на 05.12.12 10:09.



Тема Re: За контролните прегледи ..... [re: Buba67]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.12.12 09:30



Спокойно Бубе, ти си силна и с това ще се справиш)))) Нека Бог е с теб





Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Buba67]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано05.12.12 09:35



Бубе мила!
Добре си решила за тотална хистеректомия.
Ако аз бях я направила до три месеца след появата на първата киста, щях да остана само с операцията...
Аз също имах миомни възли, но не те бяха проблемът.
Първата киста растеше независимо от диети и билки, после се появи и на другия яйчник...
А операцията не е страшна!
Ако с нещо мога да помогна, кажи (имаш ми телефона)!
С теб съм, мила!
Целувам те!!!



Тема Re: За контролните прегледи .....нови [re: Buba67]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано05.12.12 11:20



Бубенце, пожелавам ти да мине операцията добре, да имаш сили да се възстановиш по-бързо, да приключи черната шарка в живота и да прескочиш върху бялата и да караш по нея надлъж







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.