Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови  
Автор Tia maria (член)
Публикувано20.08.12 20:39



Става дума за два епизода, който хванах по тази програма миналата седмица. Предаването е ,,Неизлечимо болни". Ще опитам да сложа линк ,но ако се намери някой по-чевръст... Хората бяха наистина зле, например в единия епизод отказаха на жената с РМЖ химиотерапия като безмислена вече... Тя се оправи пък с макробиотична диета. Мъжът от другия епизод се справи с помощта на Герсон терапията.

Сходна тема - четете:

Редактирано от *jull** на 05.03.14 14:17.



Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: Tia maria]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано20.08.12 21:29



тези епизоди са давали преди 2 години и ги гледах всичките.Наистина има много случаи,когато медицината се оказвала безсилна,а хората са оздравявали.Който може- да гледа тези епизоди,много са интересни и дават кураж!



Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: leonidas22]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано20.08.12 22:00



Ха-ха ,май открих топлата вода ! Нищо ,нека си припомняме такива хубави примери. За друго се сещам ,обаче-имаме ли тема за този ,макробиотичния режим ? Щом е помогнал ,дори само в един случай ,заслужава внимание... Знам само , че е повече от вегетарианство и е труден за спазване... Труден ,труден, но с болеста да не би да е лесно? Ще проверя и ще пусна тема ,може някой да открие ,,своето ,, лечение!



Тема Re: макробиотична диетанови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.08.12 22:49



Изрових наченки на темата и я вдигнах. Можем да продължим да пишем в нея.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: макробиотична диетанови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано21.08.12 13:28



jull,както винаги си страхотна!благодаря за темата!



Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: Tia maria]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано22.08.12 08:17



Чакаме линк



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: reni56]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано22.08.12 09:15



и аз съм в очакване на линк





Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Reality [re: marggoto]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано15.10.12 13:52



Не успявам да намеря епизодите ,съжалявам. Предаването е това:


Друго си мисля-токсините при този макробиотичен режим не могат ли да се чистят с вода ,просто с вода?.Това е хранителен режим в края на краищата. А, днес пак почва т да го дават май .
Редактирам се ,принудена съм.Не разбирам какво става .Включих в 14 , но ми върви бтв лейди . Тия от Близу само махат програми! Дано е временно. Отгоре си стои надписа на програмата,но върви лейди-то.

Редактирано от Tia maria на 15.10.12 14:14.



Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано15.10.12 14:26



Успях да го намеря! Може повредата да е в моя телевизор. Ще преразказвам по -късно.



Тема Re: И все пак излекувани има! Епизоди по Zone Realityнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано15.10.12 16:16



Ето линк към макробиотичната диета.


Днешният епизод не ни касаеше. Ще продължа да гледам другите случаи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.