Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 70нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.09.12 15:45



Честито! Нашата раздумка си има юбилей!


Нека да ни е жива и здрава, да ни сплотява!



Предишната Раздумка -

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 05.09.12 17:12.



Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.09.12 16:01



Е браво имаме си юбилей! Много се радвам, че така сладко си побъбрихме, че неусетно стигнахме на 70. Пожелавам си да сме все така отговорни, бъбриви, весели, позитивни...да си споделяме, да празнуваме заедно, да си пийваме с мезета и без мезета.... Честит ни юбилей момичета!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.09.12 16:59



Аз да се разпиша и оплача. Баба Бубка нещо е пипнала вирусче и не и дават мъничето. Та съм в изолатора де, отпаднала със стомашни проблеми на 30 градуса, красота

. Аз само да живна, ще види дядо, че той донесе вируса, ама ха.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано05.09.12 20:00



Ей, толкова бързо и толкова неусетно навъртяхме 70 раздумки - приказки, песни, празници, закачки, да продължваме все така.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: Kaлoянa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано05.09.12 22:30



Да се запиша и аз в новата раздумка с горещи ритми с носталгия към отминаващото лято!






Тема Празник!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.09.12 10:06



Честит празник мили момичета!
Един от най-светлите български празници!
Желая ви здраве и много благоденствие в съмействата ви и да обичаме тази наша изстрадала Родина - майка България!
Днес от 12.00 до 13.00 часа ще има национална медитация за възраждането и издигането от пепелта , в която сме на България. Трябва всички, които искат България да се стабилизира и да живеем нормален човешки живот мислено през този час да отправят позитивни мисли и да излъчват любов към нашата Родина и най-вече към Стара планина - гръбнака на България.Да изчистим негативните боклуци от тази свещенна планина, за да се възстанови потока на положителната енергия,да се отприщи и да залее цялата ни страна. така ще се възстанови нарушения баланс на страната ни.Нищо не ни косва където и да сме в този час да помислим за сктраната ни и минимум седем секунди да задържим мисълта си за благото на Родината ни и за нашето. Дерзайте мили момичета, аз ще медитирам защото искам моята България да стане балканската Швейцария. Ако го искаме всички ще стане!
Приятно прекарване на почивните дни!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Празник!нови [re: flora bg]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано06.09.12 10:31



Честит празник!
Аз съм една от онези българки, която носи България в сърцето си!






Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: Buba67]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано06.09.12 10:34



Добър ден на групата!

Слънчево, и усмихнато да е на всички!



Бубе, чайчета ще пиеш и ще се оправиш за има-няма 3 дни, толкова държи този вирус, - личен опит.
Ама, ти си знаеш де




Тема Re: РАЗДУМКА № 70нови [re: Ю50]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано06.09.12 11:58



Привет и от мен.4 свободни дни-диванетата ги няма!Свободата, Санчо...





Тема Re: РАЗДУМКА № 70 [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.09.12 15:42



Здравейте и от мен! Каня ви на парти - имам си семеен повод!





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.