Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сряда е!нови [re: Kaлoянa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.08.12 00:22



Тук сме,

при първа възможност съм с Вас,Много работа по къщата.Уж ме жалят/свекървището/ та, аз съм зачислена в кухнята-обяд,вечера, сервиране, пребиране,/за 9/и между всичко това и тапетите си свалям.''Ама нали си хода,значи си мога''----хубави думи нали.
Аптеката ми се увеличи с месеци и бройки хапове/така викам на чантата с хапчетата,/Нали съм инат ще го издържа и това.Само чакам да свършат майсторите и ще има купон.
Я кажи къде е това местенце,да отскоча за малко,да си почина едно хубаво.

''Щaстливитe хорa винaги имaт -слънцe в джобa, любов в сърцeто и усмивкa в очитe!!!''




Тема Re: Сряда е!нови [re: EFO75]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано09.08.12 03:35



Какво да ти кажа Ефи, рая на земята, а ти разгледай всички снимки и все едно си там с малко повече въображение.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро...и...нови [re: Kaлoянa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.08.12 05:40




-Наистина е рая на земята.Точно за там съм,докато обиколя всичките 50-60 острова ще е отминало всичко лошо и неприятно,само да не се загубя някаде.Приятен ден на всички



Тема Re: Добро утро...и...нови [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.08.12 09:43



А така, и баба да пийне едно кафе.

Островите ще почакат докато порасне мъника.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро...и...нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.08.12 09:53



''Бабче'',и друго ще сервираме

,само кажи.Знаем че си заета,а защо да почакат, ще организираме екскурзия''Баби и внуци''и някои лели.
Засега чао че отивам за плочки и др............



Тема Добър вечер!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.08.12 19:45



Добър вечер на всички момичета. От тези горещини не се живее ама нали сме инат ще живеем.

Аз си изпратих внучката на море тези дни и сега съм по-свободна. Амя пусти приготовления на зимнинина.....но вече съм на ринга. Ефи стискай зъби и после ще се радваш на "новата си къща. А ти бабо Бубе сподели нещо де...напика ли те вече внучето,повърна ли върху тебе?...то засега това може да прави съкровещето. хайде лека ви вечер и дано утре се разхлади малко, че....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.12 09:54



Петъчно кафе.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 10.08.12 09:55.



Тема Re: Добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано10.08.12 10:36







Тема Re: Добър ден!нови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.08.12 14:28



Ами стягайте се. При мен си е все уикенд.

Днес е хладничко и се живее. Живейте милички,приятно прекарване на почивните дни.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Да си починете добренови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано10.08.12 20:43













Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.