Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема засегнато е всичко...нови  
Автор Margoto777 (непознат )
Публикувано16.07.12 15:12



опитах се да поднеса нещата малко по-меко в предишната си тема"първи и последен сблъсък с рака"-не ми обърнахте внимание може би заради грешната формулировка .сега отново Ви питам-
......
след скенера на баща ми (петък)
метастази в далака
метастази във всички скенирани кости
множество лезии в черния дроб(най-голямата от които 68 мм)
петно на белия дроб(което най-вероятно ще се окаже огнището)-следва бронхоскопия и биобсия в четвъртък.

и на фона на всичко това се появява и някакъв диабет(последните 10 дни),какъвто никога той не е имал......
....
благодаря на модераторите за съдействието-но от малкото време ,което прекарвам пред комп. не успях да открия сходна ситуация.Въпреки че информацията,която получих от тук беше изключително много и голяма част от нея ми беше много полезна.(но частична)


...предварително благодаря на всекик,който отдели 5 мин.и ми драсне 2-3 реда,свързани с гореописаното....



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Margoto777]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано16.07.12 17:26



Според моя опит изчакайте биопсията, каквото покаже тя, това ще е, пък и по резултата от биопсията ще преценят дали ще има лечение и какво. РЕТ Скенера не знам защо го правят, като всъщност си гледат резултата от биопсията.
Успех!



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Margoto777]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано16.07.12 20:36



Здравей ,
какви му бяха симптомите на баща ти преди да дойде проблема със схващането на краката?И кой каза ,че има диабет от 10 години - той не го ли е усетил?



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Margoto777]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано17.07.12 11:12



опитах се да поднеса нещата малко по-меко в предишната си тема"първи и последен сблъсък с рака"-не ми обърнахте внимание може би заради грешната формулировка .сега отново Ви питам


Ще го лекуват на принципа "A Pill For Every Ill", тоест за всяка болка по едно или две лекарства. Ще започнат от най-спешното нещо.
Такива пациенти с или без рак са 90% от хоспитализираните. Никакъв шанс да се справят с повече от един два проблема. Но дори и докато го правят развалят други неща и идват още проблеми. Така с годините хронично болните са практически болни от всичко.
При Герсон терапията казаха, че не лекуват болестта или десетте болести, а човека. Като цяло. Вярно, че звучи необразовано, но пък е по-умно. Няма как да ти оправят рака реално и напълно и за постоянно, а да "забравят" в тебе високото кръвно, високата захар или наднорменото тегло и стреса и още.
Всичките пациенти, които видях до сега са хора с неителектуални професии, някои са от малцинствата, които вярват безкрайно на западната медицина. Четат много малко. Чакат някой да се погрижи заздравето им вместо тях.
От друга страна всичките медици, които работят с тях четат много и някак си не боледуват и рядко прибягват до медикаменти. Като, че ли живеят за сметка на по-необразованите, докато правят впечатлението и си вярват, че помагат.
Според мен всичките медикаменти и химиотерапии идеално се справят със спешни състояния и симптоми. Билките също. Но стане ли въпрос за причините лекарите дори и не питат пациента откъде идват болестите. Просто гледат в рамките на пътеката да има подобрение за пациента и той да е доволен и да не направят дълг, който касата не поема.
При Аюурведа нещо, което лекуват 40-50 дена тук го лекуват 4-5 дена по пътеката.
Препоръчвам ви като последна надежда да гледате предаването за Тошко Тодоров и д-р Тодорова по Нова Телевизия от тази неделя и да отидете в техния кабинет по квантова медицина.
Аз смятам след години да направя машина за терминално болни и да използвам руските им уредите за диагностика на подобрението на пациентите.
Просто причинно-следствената верига при рака е много дълга и никой още не е достатъчно смел да поеме оплюването като каже, че примерно с промяна на някоя енергия рака се повлиява.
Знам, че звучи невероятно, но има ли някой самочувствието, че знае всичко.
За доказателство вижте ефекта на Джанибеков показан лично от космонавта. Ефектът е уникален. Знае ли някой от вас за него ? Открит е през 1985. А вие още не сте и чували за него





Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Margoto777]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано17.07.12 19:40



Марго, като начало опитай с билките, които калцират метастазите. Аз лично направих първо тази:РЕЦЕПТА ЗА КАЛЦИРАНЕ НА МЕТАСТАЗИ ПРИ РАК НА СТОМАХА И ЯЗВИ)
(знам я от човек с рак на стомаха и метастази – изрязан му беше половината стомах, а са били останали много метастази):

Черупките от 10 яйца се опичат в печката, но малко, колкото да изсъхнат (да не станат кафяви или черни). Стриват се на брашно в хаванче.
Един буркан мед се вари на водна баня, докато се втечни.
Втечненият мед се разделя в два буркана.
В двата буркана се разделя брашното от черупките поравно.
Добавя се и по една малка равна лъжичка във всеки буркан сода за хляб.
С миксера в буркана разбиваш.
Получава се бяла пяна, която изпълва буркана догоре.
Държи се в хладилника и се взема по една супена лъжица 2-3 пъти на ден на гладно половин час преди хранене.
Принципът е – по една доза (2 буркана) пролет и есен.
Ако е за стомах, може да се пие малко по-дълго (по 1 суп.лъж. дневно), докато даде резултат.
Вярно, че пише за стомах, но в нея няма нищо, което може да увреди други органи. Направих и веднага Алоето:( и по двете рецепти)
ПЪРВАТА: Рецепта с алое, мед и червено вино:
150 g алое листа
350 g червено вино над 17°
250 g мед

Листата се измиват, подсушават се лист по лист много добре (алоето да е на възраст 5-6 години и да не е поливано поне 9 дни, когато му се режат листата). Завиват се в чиста хартия и се оставят завити в хладилника 12 дни. След това се смилат с неметална сокоизстисквaчка. Сока и кашата се смесват в стъклен буркан, добавя се виното, разбърква се и се оставя 5 дни в хладилника (бурканът да е затворен). Като минат 5-те дни, се прецежда през пластмасова цедка и се добавя меда. Разбърква се добре и се пие три дни сутрин, обед и вечер по една суп. лъжица, а после само сутрин и вечер, също по една лъжица.
Лечението се провежда 3 месеца (съответно дозата се подновява)

ВТОРАТА: АЛОЕ
200 г листа от алое (растението да е над 3 годишно) – ситно нарязани,
400 г мед
30 г черен оман (от билковата аптека)
и 500 мл червено вино (по възможност домашно)
Всичко се слага да се вари на водна баня 40 мин. в тенджерка (йенска, емайлирана или от неръждаема стомана). Прецежда се. Съхранява се в хладилник. Приема се по 1 супена лъжица сутрин на гладно.
Не знам дали ще го направиш, но баща ми направи и един курс с газ. Има много написано за газта, наричат я домашна химиотерапия и понеже на него не му назначиха никакво лечение, след като отказа да се оперира, пиеше пречистената газ, като редувахме с алоето. Миличка, не ти звъня, защото той не иска други лекарства, не иска да чуе за лекари и прегледи. Отписаха го тотално още през април. Не че се е излекувал, положението му е много сериозно, но все още се държи. Проблемът при нас е, че е много особен характер и приема свичко, което правя, но когато той си реши. И е на 82години. И още един съвет - давай много сокове от моркови, червено цвекло и намери чесън. Всичко това пиеше и мъжът ми, но той имаше късмет и с химиотерапията, която предполагам беше много добре преценена и дозирана. И разбира се много вяра, че може да стане чудо. Защото чудеса стават, вярвай ми! Малко прекалих, но знам какво е да си объркан и уплашен. Късмет!



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Margoto777]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано18.07.12 10:30



Тези билки за калциране на мети само за рак на стомаха ли се използват?



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: vesirad75]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано18.07.12 23:05



Аз ги взех от темата за рак на стомаха, но ми се струва, че могат да се вземат и при други случаи. Едно съм сигурна, че няма да навредят. Най-опасната метастаза при баща ми беше към панкриаса, казаха, че много скоро ще свърши, а той, милият, се бори вече три месеца. Не знам, просто не знам какво се случва вътре в него. Не иска да ходим на прегледи и изследвания.



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: laleto1]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано19.07.12 13:40



казаха, че много скоро ще свърши, а той, милият, се бори вече три месеца. Не знам, просто не знам какво се случва вътре в него. Не иска да ходим на прегледи и изследвания


Не знам на колко години е баща ти, ама всичко е относително. Ей сега бъх на една операция и асистирах на един доцент и някакъв друг също много опитен. Оперирахме една на 80 години. Сложили ли накакъв винт половин кило не както трябва и той прецакал ацетабулума на тазобедрената става. Махнахме го. Сложихме едно кило желязо и някакъв цимент. Дълбаха в костта с бормашина с бургия дебела половин сантиметър. Напълниха я с цимент и преди да се стегне забиха някакво желязо, на което е сложена главата на ставата. Ацетабулума също го пооформиха с цимент.
Така дърпаха жената, че анестезиоложката започна да им прави забележка и да я дърпа от към главата за ръцете, защото щяха да я смъкнат от масата.
Доста кръв се събра в една банка от пет литра. Кръв и серум, който наливаха в раната, която беше една педя широка и почти педя дълбока. Целите се оплескахме с кръв, а в началото като те обличат и никой никъде не трябва да те докосва и ти да не пипаш нищо.
Щом тая бабичка оцеля след това нещо, значи е прав бащата на Герсон, че човек има огромен регенеративен потенциал и той трябва да се активизира.
Подкожието на бабичката беше четири пръста дебело. И цялото беше на едни зърна като дребно бяло грозде. Казаха, че това са разширени мастни клетки и липосукцията точно тях ги маха.
През цялото време миришеше на пържена мръвка, защото като срежат някоя артерийка и веднага я защипват с някакви неща като ножици и допират до тях един електронож на един кабел и той дава искра и затваря артерийката, като замирисва на бекон.
Та като стана въпрос за онкология казаха, че е още по-зле. Викат режеш едни неща и не знаеш кое е рак и кое не е. Като стана въпрос за онкология и изобщо не направиха никаква асоциация с друго освен хирургията.
Как да почна да им обяснявам, че искам да оправям ДНК и при три месеца още живот да ги оправям хората.
Това дето ви го казах за ефекта на Джанибоков важи и за малкото и за голямото. И за планети, и за дини, и за атомите в ДНК при раковите клетки. ДНК е двоен десен хеликс и има два края. Единият е 3', а другия е 5'. Ако се погледне единия край се виждат един до друг 3' и 5' края, а на противополажния са съответно 5' и 3'. Но при всички случай посоката на завиване се запазва.
И при Джанибоков е така. Посоката на въртене се запазва.
Та машината ми ще е на подобен принцип, защото това явно е някаква всемирна матрица, която организира нещата и може да се използва да се поправя ДНК



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: Crasiva]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано19.07.12 17:55



Защо ми се струва, че ти си луд! Този сайт е за надежда и успокоение, а ти си психично болен! Няма ли кой да те махне оттук!!! Престани, имай малко милост и възпитание!



Тема Re: засегнато е всичко...нови [re: vesirad75]  
Автор Margoto777 (непознат)
Публикувано20.07.12 08:51



:) 10 дни,а не години...-за диабета
"схващането на краката ли?"-в началото на юни каза, че имал чувството,че ходилата му изтръпват,два дни по-късно каза че самите крака не го държат(омеквали му капачките) и през следващите 4 дни започна постепенно да губи координацията на походката(като на третия и четвъртия вече не можеше да ходи сам).....може да ви звучи абсурдно но това е историята на първите симптоми(заради които го вкарахме в неврологично отделение)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.