Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема РАК НА БЯЛ ДРОБ, МЕТАСТАЗИ В ГЛАВАТАнови  
Автор hope_life (непознат )
Публикувано09.05.06 17:34



Basta mi ima diagnoza rak na bjal drob i metastazi v glavata, na 45 god. e. Ima edna operacija na bjal drob i veche tri operacii na glavata. Moje li njakoi da pomogne kato dade savet za lecheni na takava diagnoza??? Ot tri meseca pie NATANAL, no za sajalenie mu napraviha naskoro oste edna operacija. V momenta mu pravjat lacheterapija v Sofija/nie sme ot provincijata/ i iskreno se nadjavame tja da mu pomogne.Nie, negovite blizki ne sme se otkazali da tarsim metodi za lechenie.Lekuva se pri vodestite se uj nai-dobri doktori za negovoto zaboljavane v Balgarija,no javno samo doktorite njama da mu pomognat, trjabva da mu pomognem i nie.MOLJA ZA POMOST, AKO NJAKOI ZNAE NJAKAKAV METOD!

Редактирано от *jull** на 26.02.09 06:21.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано09.05.06 17:42



Hope, какъв тип е ракът на баща ти? А химиотерапия правили ли сте?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: vivi7]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано09.05.06 20:34



Ние сме със същата диагноза,напиши нещо повече.Какво друго му давате да пие за поддържане на имунната система.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано10.05.06 11:39



Вили, мила, пишещият моли за помощ, а ти му искаш информация какво му дават. Не е ли по-добре ти да дадеш съвет къде, при кого да отидат за помощ - например при тибетския билкар, на когото вие самите разчитате и казваш, че има ефект?
Дай съвет, по силите си - както на тебе всички искрено се стараят да помогнат - поне морално, всеки според силите си...



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано10.05.06 12:49



Точно това щях да направя,но понеже незнаех какво е положението се притеснявам да не ги подведа.Никога не съм смятала ,че моето лечение е най доброто.,но ви уверявам,че съм готова да помогна с малкото си опит.А и да си кажа честно страхувам се че ще ме обвинят за дистрибутор или нещо такова на този тибетски лечител.Извинявам се ако съм обидила някой или някой е изтълкувал въпросите ми погрешно.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано10.05.06 13:21



Никой тук не се съмнява в добрите помисли и намерения на тези, кито влизаме всеки ден, регистрирани сме и знаем -един за друг - че всеки от нас има по една голяма болка, Вили.
И аз самата искам да отидем при този тибетски лечител.
Нали знаеш, колко много неща сме споделяли и колко се учим един от друг в тези критични за нас дни.
Поздрави, и споделяй, каквото знаеш, каквото си научила, кото помага на вас, все ще е от полза някому!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано10.05.06 15:36



Много пъти вече пиша за този лечител.Съпругът ми много му вярва.На първия преглед аз вече споделих тук някаде останаха сами в една стая.Беше му говорил нещо,което и до днес съпругът ми не иска да каже,но факт е че до този момент дали от скорошната диагноза или от болките в главата той беше много отпаднал ,само лежеше,не се хранише,а след тяхния разговор всичко се промени.Съпругът ми излезе надъхан с много надежда и желание за борба.Нищо немога да кажа за билките,само че всеки път са различни.Вече два месеца не пътуваме до София.ЯПоръчвам ги по телефона като само обяснявам дали има промяна в състоянието му.Има си здравен картон,в който е вписано заболяването,преснимани са епикризи.Когато сме отивали на преглед,първо си взимаш картона от секретарка или нещо такова и тогава те кани в неговия кабинет.Всичко написано в този картон е на неговия език,видях го.Преглежда пулса,очите и езика.Нищо повече,поне при нас беше така.Той ни забрани мед,затова се чудя за прополиса.Каза да заместим водата със зелен чай на листенца и всеки ден по един грейфрут.Другата забрана бе да не се приема витамин В.Освен този чай,сока от грейфрут,сок от цвекло,моркови и ябъки в момента му давам Балтийски шлеимик,Рибено масло,зехтин,триовид,витамин Д+Са.До скоро пиеше и Варомин.Да чукна на дърво добре е и още се държи.Ако някой го интересува още нещо за което не се сещам нека попитаЯДано да съм ви била от полза.Ще се радвам ако на някого съм помогнала.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано10.05.06 15:45



О,извинете сега пък адреса забравих да напиша
гр.София,ул Княз Борис I №86 Пресечка на Витошка."Център за алтернативна медицина Ели Логинова" тел029862383
Със самия лечител се контактува с преводач,но като се уговорите те си го осигуряват.За него знам,че ходи и на повикване.Полицайте в София ми разказаха,че ако преценел,че немож да помогне не взимал пари,а направо се отказвал да лекува.Явно има медицински способности ако мога така да го кажа,защото разглежда снимките и всичко му беше ясно преди да започнем да му обясняваме ние.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано10.05.06 15:56



Благодаря ти, Вили. Непременно ще се опитам да попаднем и ние при него. Страх ме е само да не се откаже от опит да помогне. Това би било катастрофално за мен, би означавало край на надеждата.
Може би първо трябва да отида сама.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано10.05.06 18:45



Сисурна съм че няма да ти откаже.Просто го знам.Моля те наистина опитай.Може пък да помогне.Все си мисля,че от неговите билки не е пораснал рака и няма нови метастази.Успех .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.